Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śmiercionośne ciosy i fatalities "na żywo"! Zobacz pierwszy odcinek serialu Mortal Kombat: Legacy

16 postów w tym temacie

Wbrew temu co mówi tytuł newsa żadnych "śmiercionośnych ciosów" i "fatalities" tam nie dostrzegłem. No ale ludki ostro przeklinają i trochę krwi jest, więc może jeszcze jest szansa na coś w stylu pierwszego trailera, a nie kolejne PG-13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak na internetową "darmówkę", to może nie najgorzej. Fajne technologie i praca kamery. Aktorzy chwilami drętwi, a chwilami nawet OK. Plus trochę niepotrzebnych głupot, sztucznie podnoszących dramatyzm, jak np. slow-motion podczas wyjścia Sonii z niewoli. Gdybym miał oceniać serial, jako zwykłe kino akcji, dałbym 7/10.

JEDNAK,

to miało być Mortal Kombat. Rozumiem, to dopiero pierwsze 12 minut, może potem klimat zgęstnieje. Jednak, jak na razie, nie widzę tu żadnego mroku, grozy, przytłaczających lokacji, ani nie słyszę również miażdżącej ścieżki dźwiękowej. Stąd, wg mojej prywatnej skali mortalkombatowości - 4/10.

BTW: Kolejny naciągany tytuł newsa. Nieładnie, bardzo nieładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 13:11, Headbangerr napisał:

BTW: Kolejny naciągany tytuł newsa. Nieładnie, bardzo nieładnie...


Kolejny news utwierdzajacy mnie w przekonaniu, ze autorzy na gram.pl czesto pisza o rzeczach, ktorych nie widzieli/czytali. Albo ze wyobrazaja sobie, ze pracuja dla onet.pl, walac takie tytuly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się jak zobaczyłem Tahmoh''a Penikett''a. Jak na razie 5/10 ale zobaczę czy będzie lepiej. Mało było w tym Mortal Kombat, właściwie to tylko imiona postaci, nawet walki wręcz są drętwe. Czuję, że będą lecieć tylko na efektach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś kadr z filmu na którym jest sub zero i wygląda naprawde klimatycznie jak znajdę to wrzuce. Co do pierwszych 12 minut klimat sensacyjny bo Kano, Sonya, Jax i Stryker to typowi policjanci i złodzieje więc nie liczyłem na nic bliżej mortalowego. Ale jestem dobrej myśli i czuje, że ten serial zje, przemieli i wypluje słaby Mortal Kombat Annihilation i bardzo bardzo średni Conquest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba nowy Mortal Kombat ;), dla mnie starsze części MK nie miały klimatu :P, taka naparzanka..., już lepsze klimaty mają gry Mortal Kombat niż te starsze części MK, a nowa część zapowiada się ciekawie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 14:13, miradokusv napisał:

A ile tych odcinków ma być?


Miało być 10, ostatnio podczas wywiadu twórca serialu dał znać, że będzie ich 9.
Ale, w tym samym wywiadzie powiedział, że epizody będą trwały w przedziale 6-10 minut.
Pierwszy odcinek trwał ponad 12 minut, więc są szansę na więcej seansów.

Poza tym coś tam jeszcze reżyser mówił o planach sezonu 2, gdzie głównymi postaciami mają być Liu Kang i Kung Lao.

Aha, sezon pierwszy ma ogólnie mieć sceny, które mają miejsce przed MK 1 i pomiędzy MK 1 - MK 2.
Dalsze potencjalne sezony mają mieć epizody z kolejnych turniejów.

Swoją drogą, w pierwszej scenie odcinka

Spoiler

był widoczny pewien hełm w "koszyku". Podobny był do którychś z głów cyborgów, co nie? A jeśli to był rzeczywiście jeden z nich i mając świadomość, że to Lin Kuei stworzyło cyborgi - co ono robiło w siedzibie Red Dragon? Czyżby w serialu grupa Kano będzie miała zlecenie przerobienia Cyraxa i spółki?


===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek dużo lepszy, choć znacznie krótszy niestety. Wreszcie jakaś prawdziwa brutalność. Nawet się wzdrygnąłem nieco przy ciosie Jaxa pod koniec. Cicho liczę, że dalej będzie tylko lepiej i z CSI zrobi się prawdziwy mortalowy materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować