Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Jade Empire 2?

25 postów w tym temacie

Uwielbiam gry ze stajni Bioware :) ale powiem szczerze że nie grałem w Jade Empire, ale wnioskując po komentarzach to chyba straciłem kawał dobrej gry :/ Chyba sobie zagram... pamiętam że dawali ją w Cd-Action :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 11:24, Feflar napisał:

Znając Biowara dostaniemy Jade Effect.


Prędzej Jade Dragon Effect.

IMO BioWare mogłoby wreszcie zająć wreszcie jakie konkretne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 11:56, Carex napisał:

IMO BioWare mogłoby wreszcie zająć wreszcie jakie konkretne stanowisko.

Zajęło - do gry chcą wrócić i obecnie nie wykluczają, że tak się stanie. Czego więcej chcesz? Oficjalna zapowiedź to w obecnych czasach dość ryzykowny manewr, bez odpowiedniego zaplecza, a BioWare musi się martwić mocno mieszanym odbiorem gniotowatego DA2 oraz problemami jakie ma z TOR.

I tak, będzie to z pewnością czysty hack''n''slash - tylko, że w wypadku JA2 jest to stan pożądany. W wypadku serii DA i ME niekoniecznie, tym bardziej biorąc pod uwagę zapowiedzi twórców od których zaczęły się historie tych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JE mnie kompletnie nie wciągnęło, klimat orientu mi się opatrzył, a sama mechanika nie była na tyle ciekawa, żeby chciało mi się przejść całość. Pograłem kilka godzin, doszedłem do stolicy i odinstalowałem grę, bo uświadomiłem sobie, że zwyczajnie nie obchodzi mnie co będzie dalej.

Inna sprawa że jedyna kontynuacja jaka mnie w momencie interesuje, to Icewind Dale 3, którego chciał by zrobić Obsidian. Ciekawi mnie, czy uda im się ruszyć z tym projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ! Gra świetna - choć to akurat rzecz gustu bo klimaty orientalne nie każdemu podejdą - i cieszy fakt, że nadal mówi się o kontynuacji.

@Crask - o w ryjek wielkiej świni ... wybacz, ale ja mam nadzieję, że twór takowy jak Icewind Dale 3 nie powstanie. Dwójka była o wiele za słaba - i ratowało ją tylko świetne rozwiązania w tworzeniu postaci ( w porównaniu z innymi grami w tym świecie w tamtym czasie ) - w porównaniu z poprzedniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym JE byłem nieco zainteresowany do momentu gdy u znajomego zobaczyłem grę w akcji.
Meh, bleh i krótko mówiąc : nie dla mnie.

Dnia 14.04.2011 o 12:19, Kaldaka napisał:

@Crask - o w ryjek wielkiej świni ... wybacz, ale ja mam nadzieję, że twór takowy jak
Icewind Dale 3 nie powstanie. Dwójka była o wiele za słaba - i ratowało ją tylko świetne
rozwiązania w tworzeniu postaci ( w porównaniu z innymi grami w tym świecie w tamtym
czasie ) - w porównaniu z poprzedniczką.

Krwią i potem pobrudziłem pudełko usilnie starając się polubić dwójkę. Wiele łez się wylało, gardło zdarło się od jęków ale ostatecznie rozeszliśmy się w przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wspominam JE bardzo miło. Szczególnie za to ze oparta została na jakiś innych mitach i legendach niż te europejskie. W 2007 roku bardzo długo szperałem po aukcjach i sklepach netowych aby zakupić wydanie premierowe, pomimo ze było droższe niż wydanie w jakiejś taniej serii, które wtedy też było dostępne.
Sumując z pewnością bym wrócił do mitologii orientu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dośc miło wspominam JE, a patrząc z perspektywy czasu, była to pierwsza fabularna gra Bioware z fajnym systemem walki. W kontekście późniejszych produkcji studia, pewien przełom. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo bym chciał kontynuacji Jade Empire. Świat który BioWare stworzyło był genialny i uczucie niedosytu było i jest ogromne. Cały czas mam na ścianie plakat z JE :D

I tak naprawdę sequel ma duże szanse powstać i to niedługo. Gracze tego chcą, BioWare tego chce, a EA dodatkową serią, którą można by doić na pewno nie wzgardzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire jest jedną z moich ulubionych gier, głównie ze względu na klimat w jakim toczy się rozgrywka. Kultura azjatycka, sztuki walki, to jest to co mnie kręci. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 11:24, Feflar napisał:

Znając Biowara dostaniemy Jade Effect.


Bardziej mnie martwi że może to być raczej Jade Age 2:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować