Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy odpalą Wiedźmina 2 dzień wcześniej, niż reszta świata!

469 postów w tym temacie

>. Ciekaw jestem jak oni by się zachowali

Dnia 18.04.2011 o 23:09, mao_tse_tung napisał:

na miejscu CDPRed i gram.pl. Wiadomo, że po to robi się biznes żeby zarobić. To w kwestii
że gram.pl ma umowy z różnymi firmami. Dzięki temu serwis istnieje i opłaca redaktorów.

Sytuacja, gdy ktoś ma umowy nie jest niczym niewłaściwym dopóki, dopóty z ich powodu nie próbuje się wcisnąć użytkownikowi pod pozorem niezależnej i rzetelnej opinii opłaconej recenzji, czy sponsorowanego testu.

Dnia 18.04.2011 o 23:09, mao_tse_tung napisał:

No ale co dal mnie i większości userów jest oczywistością niekoniecznie jest dla innych.

Nigdy dla mnie nie będzie oczywistością oszukiwanie użytkownika sponsorowanymi opiniami. Na takie coś zawsze będę reagował.

Dnia 18.04.2011 o 23:09, mao_tse_tung napisał:

Zazdrość albo nieudolność życiowa powoduje u nich frustracje.

Obrażasz użytkowników wmawiając im stany, które nie mają u nich miejsca. Wara od czyjegoś prywatnego życia o którym nie masz zresztą najmniejszego pojęcia. Tak komentować możesz co najwyżej postępowanie swoich kolegów spod klatki.

Dnia 18.04.2011 o 23:09, mao_tse_tung napisał:

Najlepiej jakby niczego
nie było. Kononowicz się kłania.Dobranoc...

Mówiąc klasykiem zdajesz się reprezentować tych, którzy niezależnie od okoliczności nazwaliby szambo perfumerią.

ps. Ciekawi mnie jakby zareagowała tutejsza moderacja, gdyby pojawił się ktoś o nicku Adolf Hitler, Józef dr Mengele lub Rudolf Höß. Ciekawe, czy byliby tak tolerancyjni, że dopuszczaliby jeszcze jego egzystencję na forum.

Uprzejmie proszę o zmianę nicka tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 23:44, akne napisał:

No starałam się te kwestie zebrać, żeby wysłać mail do tych, którzy zamówili W2 u nas
+ umieścić adekwatną informację na kartach EK i Premium w sklepie.


Akne, ale ja dalej Cię pomęczę, bo nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Owszem, fajnie że info będzie, ale dlaczego tak wzbrania(sz/cie) się przed umieszczeniem tego info jasno i klarownie jako news na stronie głównej, by sprawa stałą się publicznie jasna? Dlaczego, gdy chodzi o chwalenie i reklamę Wiedźmina (czyli news o odpaleniu dzień przed premierą w hurra-optymistycznym tonie na przykład), to info takie wchodzi wręcz z tarana frontem, ale gdy trzeba przekazać niezbyt korzystne dla graczy wieści (no bo nie oszukujmy się, jest to jednak pewne ograniczenie), to wtedy już info to jest podawane gdzieś tylnymi drzwiami, od kuchni, by tylko ominąć stronę główną?

Bo właśnie TO jest dla mnie wciąż niezrozumiałe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 08:27, Tenebrael napisał:

Bo właśnie TO jest dla mnie wciąż niezrozumiałe.


Naprawdę jest to dla Ciebie niezrozumiałe czy tylko kokietujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 08:32, Vilmar napisał:

Naprawdę jest to dla Ciebie niezrozumiałe czy tylko kokietujesz?


Nie, naprawdę jest to dla mnie niezrozumiałe. Tym bardziej, że widać choćby po tym wątku, jak opłakane w skutkach jest podawanie tak istotnych informacji nie na głównej, a gdzieś "w tle". Tym bardziej jest to dla mnie niezrozumiałe, że nie jest to jakaś tragiczna informacja, ponadto samo Gram.pl nie jest jakimś bezpośrednim winowajcą całej sytuacji (winny jest raczej splot okoliczności), stąd nikt nie powinien mieć do Gram.pl pretensji za taki obrót sprawy (i również widać, że gracze nie o to się burzą, a głównie o to, że właśnie brak takiego jasnego info w widocznym miejscu na głównej, przy zalewie innych newsów).

Więc tak, nie rozumiem.

PS.

Akne:

W innej jeszcze kwestii: Nie dziw się, że reakcje są takie, a nie inne. Po totalnej klapie, jaką była premiera EK Wiedźmina 1 gracze są po prostu wyczuleni na punkcie tej gry, i uważnie śledzą każdy szczegół, każdy aspekt, i wyłapują choćby najdrobniejsze nieścisłości.

Po prostu, jak raz się człowiek sparzy, to drugi raz jest podwójnie uważny, i dmucha na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2011 o 00:13, maurras napisał:

ps. Ciekawi mnie jakby zareagowała tutejsza moderacja, gdyby pojawił się ktoś o nicku
Adolf Hitler, Józef dr Mengele lub Rudolf Höß. Ciekawe, czy byliby tak tolerancyjni,
że dopuszczaliby jeszcze jego egzystencję na forum.

Uprzejmie proszę o zmianę nicka tej osoby.


Plum, blum, ciam... kicham.
Dziwne, bo jestem na tym forum od 5 czy 6 lat a dopiero teraz boli Cię mój nick? Nie masz o czym pisać więc czepiasz się szczegółów. Nie porównuj Mao do Hitlera albo Mengele. Wiem, że Zedong kojarzy Ci się tylko z masakrą na placu Tianamen. Spójrz na to szerzej i zobaczysz co dobrego zrobił dla Chin. Poza tym odwrócił się od ZSRR i poparł w Polsce odwilż październikową.


Tenebrael
rozumiem Cię ale myślę że dadzą radę. A z tego co słyszałem to zadośćuczynienie było niczego sobie.

Dajmy też trochę czasu Gramowi oraz Redom na jakieś oficjalne wyjaśnienia, bo i oni pewnie są zdziwieni Waszą przesadną reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

rozumiem Cię ale myślę że dadzą radę. A z tego co słyszałem to zadośćuczynienie było
niczego sobie.


Owszem, było. Tylko chyba nie o to chodzi, by najpierw dawać ciała po całej linii, a potem "zadośćuczyniać", nie?

Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

Dajmy też trochę czasu Gramowi oraz Redom na jakieś oficjalne wyjaśnienia, bo i oni pewnie
są zdziwieni Waszą przesadną reakcją.


Czy przesadną to bym polemizował. Jest to raczej naturalna reakcja, biorąc pod uwagę, że już z prequelem były jazdy. Ludzie są po prostu BARDZO ostrożni, i analizują każdy detal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

Plum, blum, ciam... kicham.

Nie interesuje mnie to czy kichasz, czy nie kichasz.

Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

Dziwne, bo jestem na tym forum od 5 czy 6 lat a dopiero teraz boli Cię mój nick?

Tak, bo teraz dopiero zobaczyłem, że istnieje imbecyl podpisujący się nim.

Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

Nie
masz o czym pisać więc czepiasz się szczegółów.

Czym jest kilka milionów zamordowanych ludzi.

Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

Nie porównuj Mao do Hitlera albo Mengele.

Nawet nie śmiem. Hitler był dużo porządniejszym człowiekiem. Gdybym miał sobie wybierać teścia pomiędzy Hitlerem i Wielkim Przewodniczącym nawet chwili nie wahałbym się stawiając na Fuhrera.

Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

Wiem, że Zedong kojarzy Ci się tylko z masakrą na placu Tianamen.

Pan Mao w czasie tych zdarzeń od 13 lat nie żył. Nie ośmieszaj się.

Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

Spójrz na to szerzej
i zobaczysz co dobrego zrobił dla Chin.

Widzę jedno wielkie szambo. Proponuję się doedukować i dorosnąć. Nie masz pojęcia o czym piszesz i co promujesz.

Dnia 19.04.2011 o 15:10, mao_tse_tung napisał:

Poza tym odwrócił się od ZSRR i poparł w Polsce
odwilż październikową.

I co z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2011 o 17:05, maurras napisał:

> Dziwne, bo jestem na tym forum od 5 czy 6 lat a dopiero teraz boli Cię mój nick?
Tak, bo teraz dopiero zobaczyłem, że istnieje imbecyl podpisujący się nim.

Ja Cię nie obrażam ale chyba do Ciebie dzieciaku inaczej nie dotrę

Dnia 19.04.2011 o 17:05, maurras napisał:

Czym jest kilka milionów zamordowanych ludzi.
> Nie porównuj Mao do Hitlera albo Mengele.
Nawet nie śmiem. Hitler był dużo porządniejszym człowiekiem. Gdybym miał sobie wybierać
teścia pomiędzy Hitlerem i Wielkim Przewodniczącym nawet chwili nie wahałbym się stawiając
na Fuhrera.
> Wiem, że Zedong kojarzy Ci się tylko z masakrą na placu Tianamen.
Pan Mao w czasie tych zdarzeń od 13 lat nie żył. Nie ośmieszaj się.
> Spójrz na to szerzej
> i zobaczysz co dobrego zrobił dla Chin.
Widzę jedno wielkie szambo. Proponuję się doedukować i dorosnąć. Nie masz pojęcia o czym
piszesz i co promujesz.
> Poza tym odwrócił się od ZSRR i poparł w Polsce
> odwilż październikową.
I co z tego.

Twój poprzedni post jest offtopem, więc skończmy ten temat. Trochę w tym siedzę więc pozwoliłem sobie na mały skrót myślowy dot. Mao a masakry. Skoro z Ciebie taki ekspert myślałem że wiesz ;p Dodam tylko, że Chińczycy zwłaszcza Ci z kontynentalnej części uważają Mao za bohatera. Więc myślę, że mój nick nie obraża tego narodu.
Hitler był dużo porządniejszym człowiekiem ?????????????????????????????????????????
A informacja o tym że wolałbyś Hitlera zamiast Mao na teścia pominę litościwym acz pełnym politowania milczeniem...

A żeby nie było poza tematem: w komentarzach w artykule "WIEDŹMIN 2 SPRZEDAWANY U NAS JEDNAK BĘDZIE MIAŁ DRM, WIEMY JAKI" pojawił się wpis konsula CDP. Warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, a ja walne Tobie ostrzeżenie za spam, nie jest to wątek o Hitlerze czy Mao Zedong, tylko news dotyczący gry Wiedźmin 2, więc proszę wrócić do tematu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że to nie jest miejsce o dyskusji na temat ksywki danej osoby? Ostrzeżenie za spam. proszę wrócić do tematu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 17:58, Isildur napisał:

Nie uważasz, że to nie jest miejsce o dyskusji na temat ksywki danej osoby? Ostrzeżenie
za spam. proszę wrócić do tematu wątku.

Skoro moderatorzy po upomnieniu mailowym nie potrafią zareagować, to gdzieś na to trzeba zwrócić uwagę. Skoro dla ciebie zbrodniarz w nicku nie jest problemem, a jest nim rzekomy spam to nie mamy o czym rozmawiać. Możesz dawać mi dziesiątki ostrzeżeń, a nie zmieni to faktu, że na rzeczywistą niesprawiedliwość, ignorancję i bezczelność pozostajesz ślepy. Jeżeli chcesz otaczaj się mao tse tungami, hitlerami, stalinami i temu podobnymi nickami i ukrytymi za ich brzmieniem niedouczonymi gówniarzami. Ja opuszczam ten cyrk, którym stała się ta strona.
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę grzeczniej, mail dotarł, dla Twojej informacji napisałem do ów, użytkownika prosząc o zmianę ksywki, to że nie ma reakcji na forum, to nie znaczy, że moderatorzy nic z tym nie zrobili.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcy i dystrybutorzy pozytywne wiadomości komunikują oficjalnie na hura od ręki.
Niepozytywne muszą dojrzeć. Np. informacja dotyczy jakichś fajnych rzeczy, a na końcu jest jedno zdanie, że premiery gry na jedną z platform została przesunięta na następny rok.
Info z CDP oficjalne o DRM i możliwości uruchomienia EK dzień wcześniej poszło wczoraj o 17:00, o ile mnie pamięć nie myli.
Czekaliśmy na nie.

Przepraszam za bezczelność i kompetencję.
Przepraszam, że nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie pytania codziennie.
Jestem tylko człowiekiem.

Proszę zadawać pytania dot. W2 (kwestie produktowe) Michałowi:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900
W tym wątku znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kwestie dotyczące obsługi zamówień przez sklep gram.pl proszę zadawać tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=108

Bo inaczej się pogubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narzekacie że tylko dzień wcześniej będziecie mogli zagrać, zamawiacie sobie edycje kolekcjonerską, wiec będziecie mieli czas na zabawę z pierdołami, po coś to jednak zamawiacie, chyba nie chcieliście zapłacić 130zl więcej żeby zagrać sobie tydzień wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 19:30, 1096 napisał:

Narzekanie skończyło ponad 2 tygodnie temu ;)


Ech, chciałbym w to wierzyć. Optymista z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie zapewne o tym iż Wiedźmin 2 wyciekł do internetu ;] jest do pobrania w wersji Rosyjskiej :((((
Współczuje całemu CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 17:10, Ticzo napisał:

Wiecie zapewne o tym iż Wiedźmin 2 wyciekł do internetu ;] jest do pobrania w wersji
Rosyjskiej :((((
Współczuje całemu CDP

Jakie to ma znaczenie, skoro cracka nie będzie do premiery?
Bądź co bądź, REDzi zastosowali skuteczny sposób z tymi 50 mb danymi do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że uruchomicie tylko dzień wcześniej. Gdybyście mogli o cały tydzień, to istnieje prawdopodobieństwo, że jakiś samarytanin udostepniłby te 50 mb i potem wersja piracka gotowa szybciej, CDP poniesie większe straty.
Także nie płakać, a cieszyć się że oprócz wypasionej edycji kolekcjonerskiej macie przywilej do zagrania dzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować