Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE: Battlefield 3 na PS3 i X360 będzie wyglądał identycznie

19 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2011 o 22:32, Damianuss1 napisał:

A i tak zaraz wyskoczą dziesiątki porównań, screenów, łamanych filmików 50/50 i będzie
wojna.

Bo nie ma to jak istotne różnice które można dojrzeć dopiero po włupieniu gał w najdrobniejsze pixele na zestawieniach obrazków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że Internet tym bardziej zostanie zalany masą filmików i komentarzy porównujących grafikę z obydwu konsol, żeby sprawdzić i upewnić się czy aby na pewno te dwie wersje wyglądają IDENTYCZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 pewnie jak zwykle będzie miał lepszy kontrast. Chociaż tak naprawdę w przypadku tej gry liczy się dla mnie tylko i wyłącznie wersja PCtowa - dwudziestu ileś graczy w Battlefieldzie 3 będzie słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja już sie pogubiłem w tym.No niech patrick bach się w końcu zdecyduje.Najpierw mówił że na piecu bedzie lepsza,pózniej ciągle powtarzał że grafika na konsoli również będzie piękna a tera gada że i na pc i na konsole bedzie identyczna.Może coś zle zrozumiałem i taką mam nadzieję;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zauważycie właściwie żadnej różnicy w odbiorze gry niezależnie od platformy, na której graliście. Oczywiście na więcej mogliśmy pozwolić sobie w przypadku pecetów

Yyy...czy tylko ja widzę tu sprzeczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólny koncept graficzny będzie taki sam, różnice będą polegały -standardowo- na rozdziałce tekstur, wygładzaniu i podobnych duperelach+ większe mapy w multi i więcej graczy na jednej mapie. Czyli generalnie to co zwykle (oprócz tego bardziej rozbudowanego multi), tylko z nowym modelem marketingowym, wycelowanym tym razem w graczy pc;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC zje konsolowe bez popitki. I dobrze :). Pewnie zrobią, co tylko można, żeby na konsolach gra wyglądała jak najbliżej wersji PC, ale nie oszukujmy się- gra jest tworzona pod pieca i tylko tam będzie wyglądać tak, jak na trailerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli okaże się, że obie wersje wyglądają tak samo (mówię o konsolowych, PCtowa to inna liga) to i tak się pewnie okaże, że jedna z nich nie wyrabia tych 30 klatek lub jest w niższej rozdziałce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie to czytając to wszystko to ja widzę tylko pochwały dla DICE jaki to oni silnik zrobili wspaniały lepszy od CryEngine3 o jejku!!!, a gdzie jakieś gameplay z multi bo jak to samo wyjdzie co z BF BC2 zabugowane i z beznadziejnym kodem sieciowym gdzie w przeglądarce serwerów widnieje mi 30ping a jak włażę na serwer to wszyscy powyżej 120pingu mają to ja dziękuje wsadźcie sobie BF3 w .... PS: nie jestem żadnym fan bojem CoDa gram we wszystkie fpsy typu strzelaj i zadźgaj nożem.
PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy DICE w każdym wywiadzie musi pokazywać wyższość PCta nad konsolami?
Pytanie odnośnie map...blablabla...PCet dysponuje lepszymi komponentami...blablabla
Pytanie na temat grafiki na konsolach...blablabla...PCet jest lepszy...blablabla
Pytanie o fabułę...blablabla...gra wygląda najlepiej na PCcie...blablabla

Ile można, już chyba wszyscy o tym wiedzą.I życzę żeby szczeny im opadły jak się zdziwią ile zarobili ze sprzedaży tej gry na PCcie i konsolach (30% PC, 70% konsole). A poza tym to mam nadzieję, że to nie będzie, że grafika na PS3 i Xboxie nie będzie tak samo identyczna jak w Crysisie 2, bo tam do identyczności obu platformą brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 09:34, wloskiwlosek napisał:

Czy DICE w każdym wywiadzie musi pokazywać wyższość PCta nad konsolami?
Pytanie odnośnie map...blablabla...PCet dysponuje lepszymi komponentami...blablabla
Pytanie na temat grafiki na konsolach...blablabla...PCet jest lepszy...blablabla
Pytanie o fabułę...blablabla...gra wygląda najlepiej na PCcie...blablabla

Ile można, już chyba wszyscy o tym wiedzą.I życzę żeby szczeny im opadły jak się zdziwią
ile zarobili ze sprzedaży tej gry na PCcie i konsolach (30% PC, 70% konsole). A poza
tym to mam nadzieję, że to nie będzie, że grafika na PS3 i Xboxie nie będzie tak samo
identyczna jak w Crysisie 2, bo tam do identyczności obu platformą brakowało.


Pytanie o fabułę...blablabla...gra wygląda najlepiej na PCcie...blablabla??
Jak ma to być ta sama gra na 3 platformy to z tego co mi wiadomo fabuła będzie taka sama, chyba że masz inną grę na myśli.

PS Jak łączysz ze sobą fabułę oraz wygląd gry, jedno od drugiego nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 09:34, wloskiwlosek napisał:

I życzę żeby szczeny im opadły jak się zdziwią
ile zarobili ze sprzedaży tej gry na PCcie i konsolach (30% PC, 70% konsole).


Oj oj oj, ale frustracja :)

Oni doskonale wiedzą co robią, na sprzedaż pecetowej wersji Bad Company 2 nie narzekali, wprost przeciwnie ;] Rozumiem, że jak wydawca/developer liże tyłek konsolom to jest cacy, jak dla odmiany podlizuje się pecetom to już źle? Kali być dumny.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale DICE chce tylko w ten sposób uspokoić fanboyow.Niemożliwe jest by gra wyglądała identycznie gdyż xbox i ps3 to dwa różnie działające sprzęty.Mają odmienne bebechy i dlatego nierealne jest by gra wyglądała identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że 20 osób? W BC2 przy 24 DOBRYCH, podkreślam dobrych, graczach jest kocioł. I przy okazji: mapa z np. 2 śmigłowce bojowe, 1 transportowy, myśliwiec (oczywiście na każdą stronę), czołgi jakieś i inne pojazdy, możliwość zdobycia jeszcze jednego hihoptera bojowego. I co pocznie tych 64 graczy? Na takiej samej mapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować