Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X Rebirth - nowa kosmiczna symulacja Egosoftu jeszcze w tym roku!

13 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Wypuszczając na rynek grę X3: Konflikt Terrański, studio Egosoft ogłosiło, że na niej kończy serię, którą zaczęła się w 1999 roku wraz z X: Beyond the Frontier. Okazało się jednak, że bynajmniej nie zamierzają pożegnać się ze stworzonym przez siebie X-Universe...

Przeczytaj cały tekst "X Rebirth - nowa kosmiczna symulacja Egosoftu jeszcze w tym roku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się zapowiada, grafika jest świetna. Ale jeśli dalej będzie przemieszczanie tylko przez portale a planety będą robić za tło to ja dziękuję za taką grę.
Cały czas czekam na symulator kosmiczny w którym będę mógł wlatywać na każdą planetę, badać nowe miasta i cywilizację przy najnowocześniejszej grafice dostępnej na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAKKK! Kiedy? KIEDY!?
I wrzućcie multi ^^
Lan-Party w X Rebirth to byłoby coś pięknego!

Kurna, ten rok będzie chyba jednym z najlepszych w moim krótkim życiu, jeśli chodzi o gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość pobudzająca nadzieję na powstawanie gier ambitniejszych niż rytmiczne klikanie na kolejne umiejętności. Planowanie, strategia i ogarnianie pełni opcji związanych z podbojem - o tyle większe i trudniejsze od zwyczajnego dowodzenia grupą jednostek w schemacie papier/nożyce/kamień. I oczywiście tutaj ten schemat (zgodnie z RL) zostanie powtórzony - ale ilość figur i zależności poza samym polem walki czyni z takich gier coś innego i stawia prawdziwe wyzwanie przed graczem. Me likes ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 01:50, Graffis napisał:

Me likes ;]

+1, ale mogliby podkręcić tempo rozgrywki, albo przynajmniej dać opcję jego podkręcenia. Bezczelne farmienie jak w mmo (komp włączony na 8h tylko po to, by fabryki zarabiły na kolejny element kompleksu) to nie jest to, co tygryski lubią na dłuższą metę, a sam bonus x1000 do mijającego czasu to o wiele za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailera X3: Konflikt Terrański, po prostu musiałem zagrać w tą grę, ale... już po samouczku nie miałem zielonego pojęcia co robić dalej. Oby Rebirth był nieco bardziej ,,liniowy", bo inaczej się w nim chyba nie odnajdę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja X3 uczyłem sie dobry miesiąc. Dopiero po tym czasie i zainstalowaniu kilkunastu modów naprawdę odkryłem piękno tej gry. A nie była to pierwsza tego typu gra w jaką grałem bo pamiętam jeszcze Frontiera. A co do gry tego typu umożliwiającej latanie w obrębie atmosfery planet to jest taka. Battlecruiser Millenium. Ostatnio jak sprawdzałem była darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam czekam juz jakis czas...:D
Na 2 screnie ten okręt lekko jedzie mi Battlestar Galacticka
Seria X to gra dla hard corów którzy potrafią ogarnąć ekonomie , walke i do tego okręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 11:00, Y8U napisał:

wiadomo już kto to u nas wyda i jaka cena i czy będzie wersja PL ?? Czeka na tego X .

Póki co Egosoft zalicza poślizg i nie wiadomo za bardzo nic więcej, niż że ukaże się w 2012. Jeśli ktokolwiek to będzie wydawał u nas, to raczej Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować