Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz najnowszy gameplay z Afterfall: InSanity

23 postów w tym temacie

Mhmmm... Czyli oprócz Wiedźmina 2 i tego klona Dead Space nic innego i dobrego w tym roku się nie ukaże? Bardzo "obiektywny" news... Ziew...
Czekam na kilka gier w tym roku: ale na pewno żadną z nich nie jest W2 czy A:IN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin jak najbardziej, ale to to jest takie niby Resident Evil, brakuje oryginalnosci, jak sie tworzy nowa marke to trzeba ja czyms wyroznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 12:12, Pajonk78 napisał:

Mhmmm... Czyli oprócz Wiedźmina 2 i tego klona Dead Space nic innego i dobrego w tym
roku się nie ukaże? Bardzo "obiektywny" news... Ziew...
Czekam na kilka gier w tym roku: ale na pewno żadną z nich nie jest W2 czy A:IN.

Ah, miałem na myśli "polską grą", ale jakimś cudem zapomniałem o najważniejszym słówku. Przepraszam, już poprawiam i dzięki za zwrócenie uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda mi tej gry, dawno temu miała to być fajna gierka RPG w klimatach Fallouta robiona przez amatorów, później chyba zespół się rozpadł, a teraz to już w ogóle to nie to samo (została tylko nazwa "AftefFall")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że te czwarty kwartał to są pobożne życzenia.
A poza tym: Pajonk78 - fajnie, że jako jedyny gracz w tym kraju nie czekasz na Wiedźmina, a jeszcze fajniej, że postanowiłeś z nami tą informacją podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście gameplay nie powala i nie zachwyca w jakikolwiek sposób. Mam jednak nadzieję, że gra okaże się dobra i jej sprzedaż będzie zadowalająca. To od tego jak przyjęte zostanie Insanity zależeć będzie, czy dawno zapowiedziany właściwy projekt w tym świecie - gra cRPG "Aftrefall" - w ogóle zostanie wydany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadaj się za wszystkich bo to też nie jest fajne, mi tam Wiedźmin 2 jest obojętny, poczekam na reedycję. Nigdy za bardzo saga o wiedźminie nie podeszła mi i gry tego puki co nie zmieniły.

Co do Afterfall.
Z trailera wynika że rozgrywka będzie raczej nie spieszna. Może nie kupię tego tytułu w dniu premiery ,ale z dla samego klimatu zaszczucia w podziemnej bazie skuszę się jak będzie jakiś czas wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest troche lepiej niż było ale to zasługą ogromnej ilości filtrów, boje się że wyjdzie z tego coś równie niestrawnego jak Kane & Lynch 2. Animacja nadal NIEPRAWDOPODOBNIE kuleje. Mimo to trzymam kciuki, mam nadzieje że twórcy nie bedą sie śpieszyć i dopracują tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 19:37, Silvari napisał:

chyba od 2006 roku malutki - w międzyczasie zmieniali engine nawet.

Ma rację. Jak mówił jeden z projektantów Afterfall Insanity to nie ten sam Afterfall który miał być grą RPG i zdementował wszystkie plotki jakby gra powstawała od tylu lat. A prace nad InSanity zaczęły się na przełomie 2009-2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie czekam na W2 i to tak wcale a wcale ^^
Poza tym, W1 był robiony ze 7 lat.

A Aftefall Insanity ma być oddzielną grą od Afterfall, która też ma powstać tylko odeszła na drugi plan. Trzeba dać twórcom trochę luzu, nie mają żadnego doświadczenia, robią to zupełnie od zera (nie kupili sobie Aurory itp.) a gra i tak teraz wygląda bardzo ładnie. Samej rozgrywki się ocenić nie da, ale warto poczekać co z tego wyjdzie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 13:38, Angar0 napisał:

Nie wypowiadaj się za wszystkich bo to też nie jest fajne, mi tam Wiedźmin 2 jest obojętny,
poczekam na reedycję. Nigdy za bardzo saga o wiedźminie nie podeszła mi i gry tego puki
co nie zmieniły.

Co do Afterfall.
Z trailera wynika że rozgrywka będzie raczej nie spieszna. Może nie kupię tego tytułu
w dniu premiery ,ale z dla samego klimatu zaszczucia w podziemnej bazie skuszę się jak
będzie jakiś czas wolny :)


Wiesz, to było ironiczne stwierdzenie. Ale bawi mnie, że ktoś musi zamanifestować jak bardzo go nie obchodzi to że coś się dzieje. To po co w ogóle o tym pisze? To coś jak koszulki z napisem: "Nie płakałem po papieżu". Co byś nie powiedział, większość graczy jak i cała prasa czeka na Wiedźmina i dlatego się o tym pisze. To że jeden czy drugi się tym specjalnie nie podnieca, to też nie powinien marnować czasu by to komentować. Ja uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem że to była ironia, bez niej już dawno bym się załamał z powodu przeciwności losu :P

Ale powiedz mi po co tracić czas na to by udowadniać na siłę delikwentowi że poza nim na daną grę czeka cała Polska, ja tam najbardziej ekscytuję się nowym Deus Ex. Bardziej lubię te klimaty w komputerowym RPG niż kolejne średniowiecze, elfy i krasnale klnące co chwila, na razie w tym temacie wystarczy mi TW 2 i DA 2 i Saga BG.

Doskonale rozumiem też to że większość polskich graczy czeka na Wiedźmina 2 jak fani HL 2 na Ep.3, mam tylko nadzieje że Geralt nie będzie przed premierą wyskakiwał z każdego możliwego kąta ponieważ twórcy znowu ledwo wyjdą na plus.

Po to jest forum aby każdy mógł się wypowiedzieć na dany temat, nikomu nie zabroni się posiadania i wypowiadania własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować