Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Windows Vista - Temat ogólny

5642 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 23:20, Zgóda napisał:

> BTW, mam 2GB RAM i jakoś daję radę...
> Ile Twój komp dostał w indeksie wydajności?
Niewiem nie sprawdzaem, zato ty sprawdzaeś chyba malo wymagające gry, jek testujesz wydajność
pokemonów to już nie moja sprawa. Ja testowalem na GRAW, TES4 i S.T.A.L.K.E.R!!!

u mnie stalker działa ok 1 GB ram i 6600GT nie mam zastrzeżeń i faktycznie jak system jest zaktualizowany + dwie poprawki usprawniające to chodzi to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:30, MastAlol napisał:

Może mieliście podobny problem, nie wiem czemu, ale jak zainstalowałem Viste, napęd chodzi
mi strasznie wolno, pliki kopiują się długo, gry instalują masakrycznie. Macie jakieś rady?

sterowniki od chipsetu płyty głównej i IDE penie nie masz zainstalowanych i dlatego się muli sprawdź na stronie producenta płyty głównej i sterowniki pod vista zainstaluj i potestuj, ewentualnie zainstaluj nowy firmware do nagrywarki

z samsunga sh-203h czy jakoś tak działa pod vista w porządku i jest dodane oprogramowanie pod vista nawet w wersji OEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:44, MastAlol napisał:

Samsung WriteMaster SH-S162L


Spróbuj ściągnąć plik binarny ze strony Samsunga i zrobić upgrade oprogramowania wewnętrznego napędu. Być może też Samsung wydał dodatkowe stery pod Vistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:44, MastAlol napisał:

Samsung WriteMaster SH-S162L


Sorry za drugiego posta. Ściągnij z poniższego linka plik *.zip.:

http://www.samsung.com/pl/support/productsupport/download/FileView.aspx?cttfileid=865887&type=DVD-Writer&typecode=60&s ubtype=DVD-Writer+(Half-Height)&subtypecode=&cmssubtypecode=6001&model=SH-S162L&filetype=FM&language=

Rozpakuj, dalej postępuj zgodnie z zawartą w folderze instrukcją.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:29, mrosi napisał:

Są już na rynku?


No kupić nie kupisz ale już niedługo wyjdą :) Tak samo jak wiele innych gier pod DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:32, Geglash napisał:

No kupić nie kupisz ale już niedługo wyjdą :) Tak samo jak wiele innych gier pod DX10.


Więc póki co nie ma co gdybać, prawda? Póki co ja z Visty jestem zadowolony. Od miesiąca używam i nie mam zamiaru wracać do XP. Tylko ten RAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:58, mrosi napisał:

Więc póki co nie ma co gdybać, prawda? Póki co ja z Visty jestem zadowolony. Od miesiąca używam
i nie mam zamiaru wracać do XP. Tylko ten RAM....


Ja mam 2GB i śmiga cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:04, sferis napisał:

Ja mam 2GB i śmiga cudownie.


Ja też mam 2GB Geil 800 Ulra CL-4. Tylko jak popatrzę, że w normalnym użytkowaniu zużywa ~700MB a przy np. włączonym FarCry''u 1250MB... Wolałbym dorzucić drugie tyle... Vista w porównaniu do XP o wiele śmielej sobie poczyna z użytkowaniem RAMu. Jedno mnie jednak zastanawia. Jak oni to zrobili. Od miesiąca nie miałem żadnego restartu, żadnej zwiechy. Co najwyżej, przy jednym czy dwu błędach krytycznych system odświeżył pulpit ;-P Też tak masz? Czy może MS zrobił naprawdę stabilny system...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:27, mrosi napisał:

Ja też mam 2GB Geil 800 Ulra CL-4. Tylko jak popatrzę, że w normalnym użytkowaniu zużywa ~700MB
a przy np. włączonym FarCry''u 1250MB... Wolałbym dorzucić drugie tyle... Vista w porównaniu
do XP o wiele śmielej sobie poczyna z użytkowaniem RAMu. Jedno mnie jednak zastanawia. Jak
oni to zrobili. Od miesiąca nie miałem żadnego restartu, żadnej zwiechy. Co najwyżej, przy
jednym czy dwu błędach krytycznych system odświeżył pulpit ;-P Też tak masz? Czy może MS zrobił
naprawdę stabilny system...?


Też tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o gre pod DX10 to właśnie wychodzi "Bioshock" 23 sierpnia na ktora czekam niecierpliwie.testował ktos 3DMark06 sprzęt na XP i Vista jaka jest różnica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:27, mrosi napisał:

> /.../ Od miesiąca nie miałem żadnego restartu, żadnej zwiechy. Co najwyżej, przy
jednym czy dwu błędach krytycznych system odświeżył pulpit ;-P /.../

Wiesz, mój Win2000 nie zawiesił się ani nie pokazał niebieskiego ekranu od bodaj półtora roku. Miesiąc Visty, to trochę mało... o WinXP nie wspominam, bo nim posługuję się znacznie rzadziej ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej Viscie (home premium) odtwarzacz trochę długo utwory przerzuca (czasem bardzo denerwujące).Da się to jakoś ominąć??Mam 2gb ramu i 1.76GHz dual core procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Viste Home Premium programem 3DMark06 wynik sami zobaczcie na załączonym obrazie,niestety na systemie win XP nie posiadam juz obrazu ale miałem na tym samym sprzecie 8500 pkt wiec różnica jest niewielka.

20070814173933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:58, mrosi napisał:

> No kupić nie kupisz ale już niedługo wyjdą :) Tak samo jak wiele innych gier pod DX10.


Więc póki co nie ma co gdybać, prawda? Póki co ja z Visty jestem zadowolony. Od miesiąca używam
i nie mam zamiaru wracać do XP. Tylko ten RAM....


Sorry, ale ja wyjścia gier o których jest głośno od dłuższego czasu nie uważam za gdybanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:12, glebcio napisał:

ja tam mialem viste prze 2 dni i g jak nic ja te cale latki wyjda to moze jeszcze raz zainstluje

no to se potestowałeś, ja mam od pół roku ponad:P i nie mam zamiaru do xp wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować