Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w maju - najciekawsze premiery miesiąca

32 postów w tym temacie

Wiedźmin jest i tak najważniejszą premierą tego miesiąca na polskim rynku. Chociaż można niewątpliwie wyróżnić według mnie parę naprawdę znaczących tytułów. Ciekawie zapowiada się chociażby L.A. Noire Rockstara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym miesiącu liczy się tylko Wiedźmin 2 i Dirt 3. Brink i Fable 3 zainteresuję się dopiero jak stanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z tych wymienionych gier czekam na Wiedźmina 2.Zapowiada się bardzo dobrze.Szkoda tylko, że nie pogram na max detalach.Nad kupnem Brink się zastanawiałem, ale nie mam teraz kasy,a by kupić tą grę.Może jak wejdzie do jakieś reedycji.Reszta gier mnie nie interesuje.Wyścigowych nie lubię, a za grami z serii Lego nie przepadam.Konsoli nie mam więc w L.A. Noire nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK Witchera przed chwilą potwierdziłem. W tym miesiącu już nic więcej nie kupuję. Czekam na Diablo3, nowego LotRa i Skyrim. Ten rok będzie wyjątkowo obfity w RPGi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 1 był dla mnie osobiście grą słabą, nudne dialogi bez emocji, gameplay mnie nie wciągnął, osobiście nadal uważam Baldura 2 za majstersztyk i Wiedźmin tego nie zmienił i raczej nie zmieni, dlatego też na 2 część nie czekam. Może to też dlatego, że fanem Sapkowskiego nie jestem i jakoś nie jara mnie super siwus z mieczem. W maju czekam jedynie na L.A. Noire i ta gra narazie najbardziej mnie ciekawi. Ciekawi mnie też premiera Brink, co z tego będzie. Fable 3 już grałem na X pudle więc na PC mnie nie interesi. Na serii gier spod znaku LEGO zatrzymałem się na StarWars i też jakoś niechętnie spoglądam mimo iż Piratów jako serie filmową lubię. Wyścigowe gry mnie nie za bardzo intereszą, więc w tym miesiącu wygrywa Rockstar xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu niestety tylko L.A. Noire (a może i dobrze bo sesja się zbliża), Wiedźmin drugi może później - zobaczę oceny, poczytam recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej w maju nie wychodzi żadna gra, którą chciałbym kupić w dniu premiery czy zaraz po niej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą premierą jest zdecydowanie L.A. Noire. Brink też wygląda fajnie, może w przyszłości się zainteresuje. Z wiedźminem nie chce mi się męczyć na moim przestarzałym PC, jak będzie warty uwagi to poczekam na konsolowe wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Brink i Dirt3.A Wiedżmin?Poczekam na jakieś wydanie kompletne.Ni mam zamiaru wydawać kasy na jakąś rozkawałkowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować