Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 i Battlefield 3 doczekają się przenośnych wersji

8 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Jak wynika z ostatniego raportu finansowego Electronic Arts, planowane jest wydanie mobilnych wersji gier Mass Effect 3 i Battlefield 3. W dokumencie jest również mowa o czterech niezapowiedzianych jeszcze grach sportowych.

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect 3 i Battlefield 3 doczekają się przenośnych wersji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobobo NGP jest tworzone aby człowiek mógł zagrać w duże tytuły w ruchu ( PSP opierało się na tej samej idei- moim zdaniem bardzo trafnej i do dziś daje mi mnóstwo frajdy ), iUrządzenia już teraz mają wystarczającą moc obliczeniową by "uciągnąć" odpowiednio uproszczone ME3 i BF3. Tymczasem zadaniem Nintendo 3DS jest bycie... Nintendo ( i 3D ) :) 3DS nie został stworzony by grać na nim w gry tj. ME3 czy BF3, tylko po to aby grać w Mario, Legends of Zelda oraz czuć "magię Nintendo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobobo NGP jest tworzone aby człowiek mógł zagrać w duże tytuły w ruchu ( PSP opierało się na tej samej idei- moim zdaniem bardzo trafnej i do dziś daje mi mnóstwo frajdy ), iUrządzenia już teraz mają wystarczającą moc obliczeniową by "uciągnąć" odpowiednio uproszczone ME3 i BF3. Tymczasem zadaniem Nintendo 3DS jest bycie... Nintendo ( i 3D ) :) 3DS nie został stworzony by grać na nim w gry tj. ME3 czy BF3, tylko po to aby grać w Mario, Legends of Zelda oraz czuć "magię Nintendo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NGP? A to nie miało wyjść w 2012? Battlefield wychodzi w listopadzie tego roku a ME3 w pierwszym kwartale 2012, a z tego co pamiętam to NGP ma poślizg i wyjdzie w różnych odstępach czasu w krajach europejskich, Azji i amerykach... Ale jak się mylę to super. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile tytuły przygotowane z specjalnie z myślą o platformach mobilnych są zrozumiałe o tyle przeniesienie dokładnie tych tytułów (patrząc na tytuł to ma być ta sama gra) wydaje mi się nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować