Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Mythos - Poradnik dla początkujących, czyli jak zacząć przygodę z grami MMO

10 postów w tym temacie

gram.pl

Dziś, w ostatnim dniu naszych spotkań z Mythos, Myszasty wyciąga pomocną dłoń w kierunku wszystkich tych, którzy chcieliby, ale wciąż się boją. Przekonajcie się, że gry MMO nie są wcale tak skomplikowane, jak początkowo mogłoby się wydawać.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Mythos - Poradnik dla początkujących, czyli jak zacząć przygodę z grami MMO" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w becie tej gry, powiem że gra mnie zawiodła, po pewnym czasie robi się strasznie monotonna i irytująca ( ciągłe bieganie z lokacji A do lokacji B tylko po to aby wziąć zadanie i wrócić do lokacji A a następnie iść do lokacji B itd... ).

Ale jestem pełen wiary w nadchodzące Diablo 3 które może przykuć do monitora klimatem i fabułą bo tych elementów próżno szukać w Mythos''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, kierując się wyborem mmo, w którego mam zamiar grać, jako mocny punkt stawiam wygląd postaci. Muszą mi się one z w wyglądu po prostu podobać. Zarówno one same jak i ich zbroje/bronie. W Mythosie wygląd żadnej z klas mi się nie podoba, po za tym nie lubię łączenia broni białej i palnej w mmo. Dlatego prawdopodobnie Mythosa ominę.
Aczkolwiek tekst dobry i przyjemnie się czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toooony dungenonów, i toooony prostych zadań do wykonania w tychże dungenonach oraz tooony itemków które można znaleźć... zgadliście w dungenonach. Niby zwykły H&S-czyli powinien wciągać i być grywalny. Niestety tutaj coś spieprzono. Nic się nie trzyma kupy, klimatu zero, sprzęt też jakiś gówniany- do tego stopnia że jego zdobywanie ( o dziwo !) w żaden sposób nie satysfakcjonuje i nie motywuje do dalszej gry ( nie mówiąc już o tym że fabuła to 0/10, rasy to żenada, klasy tak samo- o drzewkach umiejętności czyli właściwych klasach szkoda gadać... ). Pozostaje tylko żmudne klikanie... No, ale przecież to esencja tak lubianych przeze mnie H&S. Więc siadam i gram, gram, gram. Rozgrywka po jakimś czasie ( 2-3, góra 4 h ) staje się nużąca ( monotonna jest od samego początku ). Tytułowi nie wróżę zbyt świetlanej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł kopiuje oklepane schematy i sądząc po różnych materiałach i opiniach - robi to raczej nieudolnie. Nie wróżę przyszłości dla takiej kopii... kopii. Fabuła prezentuje się nieciekawie (za wiele to też jej zresztą raczej nie ma w tej grze...) i same rasy tak samo. Chcieli na siłę zrobić coś innego niż standardowe elfy, krasnoludy czy orkowie (ludzie oczywiście musieli być, jak zwykle nuda i standard), ale nie wyszło im to dobrze. W dodatku takie gremliny wcale nie wyglądają jak gremliny tylko jak miks gnomów i niziołków. Ze wszystkich ras tylko cyklopi jeszcze w miarę ujdą i to wyłącznie w męskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować