Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczynamy Tydzień z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - jak powstawała fabuła?

87 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2011 o 13:40, Henrar napisał:

Nawet layout tam zmienili.

I to na wyjątkowo paskudny, dobrze ze choć forum się ostało takie jak było. ^^

Dnia 09.05.2011 o 13:40, Henrar napisał:

a już wtedy myślałem, że gorzej być nie może.

Nigdy nie ma tak źle, by nie mogło być gorzej. ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 13:25, Uther_pl napisał:

Więc powiedz mi proszę bo bardzo mnie to ciekawi - NA CHOLERĘ TU WCHODZIŁEŚ - wystarczyło
nie klikać na tytuł artykułu i nie musiał byś czytać o Wiedzminie, ale co tam wejdę i
pokarze się na forum jaki to jestem ekstra bo se ponarzekam, ba! i bardzo fajnie, że
to cały tydzień bo se powchodzę codziennie!. Tytuł newsa wyraźnie wskazuje co się pod
nim znajduje, a jak widać ludzie chcą czytać o Wiedzminie, jak ty nie chcesz ,to proszę
cię, internet to nie telewizja, nie musisz wszystkiego czytać co się pojawia

Chciałem właśnie napisać o tym, że hej, może masz trochę racji, ale postanowiłem jeszcze raz wejść na stronę główną, a wtedy zobaczyłem, że cały layout, od pierwszego do ostatniego piksela został zamieniony tak, aby kontynuować reklamę Wiedźmina. Jak widać, nie mam już możliwości, aby omijać rzeczy związane z W2 (chyba, że jest taka możliwość. Błagam, powiedzcie, że jest).

A tak poza tym, to wbrew temu co mówisz, nie próbuję się wywyższać. Wyrażam po prostu swoje niezadowolenie na temat kierunku, w jakim dąży gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 13:40, Henrar napisał:

To w ten sposób ja już muszę przestać na gram wchodzić. Za dużo Wiedźmina, zarówno w
newsach jak i na głównej. Nawet layout tam zmienili. To już mnie wkurza - jest jeszcze
gorzej niż za czasów Modern Warfare 2, a już wtedy myślałem, że gorzej być nie może.


A czego się spodziewałeś na stronie, która jako jedyna w Polsce sprzedaje kolekcjonerkę? To było do przewidzenia, że największy krajowy blockbuster będzie miał zadęcie. Jedynym sposobem na jego uniknięcie jest omijanie źródeł hype''u. Innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 13:41, Koski napisał:

Pytanie do ekipy gram.pl:

Gracie już w wersję do recenzji? :P

Niestety, nawet my nie mamy takich chodów, by obejść elektroniczne zabezpieczenia odpalenia gry. Będę miał wersję full dopiero za kilka dni, póki co - jak widać po screenach w artykule - wciąż tylko prolog i pierwszy akt z wersji preview :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykułu nie czytałem, o fabułę się nie obawiam. Właściwie interesuje mnie tylko materiał o optymalizacji gry, szczególnie pod kątem minimalnych wymagań systemowych - doczekamy się czegoś takiego? Pewnie nie, ale pomarzyć zawsze można...

Przy okazji chciałem zwrócić uwagę na wasz nowy layout na głównej stronie - bardzo ładny, jak dla mnie taki mógłby zostać na stałe. Może jakaś alternatywna skórka w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 13:55, GanD napisał:

Artykułu nie czytałem, o fabułę się nie obawiam. Właściwie interesuje mnie tylko materiał
o optymalizacji gry, szczególnie pod kątem minimalnych wymagań systemowych - doczekamy
się czegoś takiego? Pewnie nie, ale pomarzyć zawsze można...


Przed premierą w zasadzie bez szans. Dostaniemy chyba tylko jeden wcześniejszy (nieznacznie ale jednak) egzemplarz, przypisany imiennie i z jedną aktywacją. Będę co najwyżej mógł powiedzieć, jak gra śmiga na moim sprzęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Layout na głównej możesz zmienić na normalną wersję, kiedy tylko chcesz - wystarczy kliknąć na znaczek obok logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, podoba mi się pomysł ze zmianą tła... powoli w klimat się wczuwamy ;-)

Jak przywrócić wiedźmińskie tło?, chciałem coś sprawdzić i nie mogę zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno. Zwyczajnie poczekam na zakup te kilka dni, niestety przez to ominie mnie druga kolekcjonerka, ale po wtopie z optymalizacją pierwszej części (zwłaszcza czas ładowania gry... wiem, że tu jest inaczej, ale z kolei obawiam się efektu Morrowinda), nie chcę drugi raz trafić na produkt, który będzie grywalny dopiero po kilku sporych patchach. A i efekt końcowy ciągle pozostawiał sporo do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepatrzyłem wszystkie "Największe Polskie Growe Serwisy" i nie znalazłem żadnego newsa na temat Nocnej Premiery Wieśia 2.... Przeoczenie?? Na szczęście tak mi na tym zależy że sam znalazłem: http://www.empik.com/wiedzmin-2-uroczysta-premiera-i-nocna-sprzedaz-wydarzenia-zapowiedzi-empikultura,77587,a
Ja wybieram się do KrK:) aaa i artykuł spoko;P Te ekrany ładowania rzeczywiście denerwowały, ale ogólny całokształt gry wskazywał (i nadal wskazuje) na to że można to przeboleć. Myślę że co było, to było nie ma już sensu rozkopywać 100 i 101 raz tego samego tematu. Sami twórcy już także wystarczająco dużo powiedzieli na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 14:04, Sanders-sama napisał:

Jak przywrócić wiedźmińskie tło?, chciałem coś sprawdzić i nie mogę zrobić ;-)


Póki co użyć innej przeglądarki ;) Ale będzie niedługo przycisk dodany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek chciałem powiedzieć, że strona startowa w takich kolorach jest dużo przyjemniejsza i przejrzystsza. Wracając do wątku bardzo fajny artykuł, który zwiększył tylko mój apetyt na Wiedźmina 2. zapowiedzi zapowiedziami a w praniu wyjdzie wszystko, ja ze swoje strony nastawiony jestem optymistycznie, gra dojdzie 16/17 i wówczas będę wiedział więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiedźmińskie tło będzie można sobie potem włączyć na stałe? Jest o wiele lepsze od tego standardowego. Powinno być jak na forum, opcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 14:07, GanD napisał:

No trudno. Zwyczajnie poczekam na zakup te kilka dni, niestety przez to ominie mnie druga
kolekcjonerka


Już tylko smętne resztki kolekcjonerek zostały, więc i tak mógłbyś się nie wyrobić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć,gdzie się podział licznik pozostałych egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej? O ile jest on nadal obecny na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować