Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2011 o 00:11, MortalPL napisał:

> W szczegółach twojego zamówienia ;)

Gdybyś dostawał złotówkę za każdy post, gdzie wyjaśniasz dlaczego dopiero 16 maja będzie
można zagrać, albo gdzie są kody DLC, to byłbyś teraz milionerem :P



A ja nie mam tego. A kupiłem EK. Nie mam tej linijki z pobraniem kodów. Do EK kupiłem ten poradnik. Może to jest powód ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:37, Hacket napisał:

a przy okazji może mi kto powiedzieć kto z Białegostoku zamawiał ek w sferisie ? ;]


Ja zamawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem dotyczy braku jednego z przedmiotów w EK... konkretnie temerkiej monety. Jest tylko puste miejsce przygotowane na nią w pudełku a po monecie ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:24, HidekiRyuuga napisał:

mi po pobraniu tego "key" notatnika pisze "nie znaleziono kodu" co jest ???


Bo grę kupiłeś za pobraniem kody pojawią się najprawdopodobniej w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:23, Filip17 napisał:

A ja nie mam tego. A kupiłem EK. Nie mam tej linijki z pobraniem kodów. Do EK kupiłem
ten poradnik. Może to jest powód ?.


Nie to nie powód. Skontaktuj się z działem obsługi klienta pod adresem dok@gram.pl i wyjaśnij sprawę, pewnie jakiś błąd się zakradł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:43, Harrolfo napisał:

To ja mam pytanie:
Dlaczego mi pojawia się (po kliknięciu na ikonę) okno jak na screenie?


Bo nie przeczytales listu od CDP RED, ktory jest w pudelku z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 07:25, Fasty napisał:

Mój problem dotyczy braku jednego z przedmiotów w EK... konkretnie temerkiej monety.
Jest tylko puste miejsce przygotowane na nią w pudełku a po monecie ani śladu.


Zamiast rzucac oskarzeniami poczytalabys chwile i bys wiedzial, ze zgloszenia reklamacyjne nalezy wyslac na adres mailowy wiedzmin2@gram.pl ale po co sie takimi drobiazgami zajmowac, lepiej pojaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, chyba nie rozumiesz, o co mi chodzi.
Wiem, że zagrać i aktywować będę mógł dopiero w poniedziałek, ale zastanawia mnie dlaczego niektórym pojawia się komunikat, a innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia dlaczego jak wchodzę na Zamówienia Gram.pl i chce pobrać kody, to w pobranym notatniku pisze mi ze "nie znaleziono kodu" połowa ludzi nawet ci którzy mieli za pobraniem mówi ze klucze już ma, to dlaczego ja nie mam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie, ale powyższe odpowiedzi są zgoła inne, dlaczego? mi się wogóle niepojawia taki komunikat :( mam Windows 7 64-bit Home Edition


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 17:06, Half-Life22 napisał:

Dzięki za wyjaśnienie, ale powyższe odpowiedzi są zgoła inne, dlaczego? mi się wogóle
niepojawia taki komunikat :( mam Windows 7 64-bit Home Edition

Nie wiem, poczekaj aż grę będzie można aktywować, jeśli wtedy nie będziesz miał takiej możliwości kontaktuj się z działem pomocy technicznej CD projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek odebrałem przesyłkę - normalnie wszystko super i ekstra (głowa Geralta nawet zbytnio niepokiereszowana) jednak wczoraj miałem pewien przebłysk, że jednak czegoś tam brakuje. Szybki rzut oka na wizualizacje zamówień w sklepie GRAM.PL i na unboxingi w sieci. Po powyższym zostało już tylko kilkukrotne, dramatyczne przeszukiwanie boksu i stwierdzenie braku jednego elementu - monety (nie mówię tutaj o temerskim orenie) w kopercie z "listem".
Coś czuję, że w poniedziałek będę musiał nieco poużerać się w tej sprawie CD Projektem i coś czuję, że łatwe to nie będzie :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
też zamówiłem edycję kolekcjonerską, a mój problem dotyczy dlc, mianowicie tak jak było napisane wchodzę na moje konto na gram.pl, otwieram zakładke moje zamówienia, a tam co? Nic, aby nie powiedzieć tego dosadniej, jakieś pomysły co mam zrobić, bo troche mi się nie uśmiecha nie mieć wspomnianego już dlc, skoro za nie zapłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:23, Tyki-pet napisał:

Witam,
też zamówiłem edycję kolekcjonerską, a mój problem dotyczy dlc, mianowicie tak jak było
napisane wchodzę na moje konto na gram.pl, otwieram zakładke moje zamówienia, a tam co?
Nic, aby nie powiedzieć tego dosadniej, jakieś pomysły co mam zrobić, bo troche mi się
nie uśmiecha nie mieć wspomnianego już dlc, skoro za nie zapłaciłem.


Kody się pojawią wtedy jak gram.pl zaksięguje pieniądze za grę, rozumiem, że płaciłeś za grę przy odbiorze, zwykle 1-5 dni roboczych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:23, Tyki-pet napisał:

też zamówiłem edycję kolekcjonerską, a mój problem dotyczy dlc, mianowicie tak jak było
napisane wchodzę na moje konto na gram.pl, otwieram zakładke moje zamówienia, a tam co?
Nic, aby nie powiedzieć tego dosadniej, jakieś pomysły co mam zrobić, bo troche mi się
nie uśmiecha nie mieć wspomnianego już dlc, skoro za nie zapłaciłem.


Jak rozumiem platnosc byla przy odbiorze (kurierem lub w punkcie odbioru osobistego)? W takim przypadku trzeba poczekac od 1 do 5 dni roboczych na zaksiegowanie wplaty. Spokojnie, dostaniesz swoje DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować