Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - bestiariusz

87 postów w tym temacie

Prawdopodobnie import save''ów, będzie miał wpływ

Spoiler

tylko na decyzje związane z wyborem strony konfliktu. To czy wybrałeś zakon, nieludzi lub neutralność, będzie miało wpływ np. na to, jaki stosunek będzie miał Zakon względem Geralta. Co i zapewne wpłynie na historie i przebieg zadań.

A po za tym, mamy jeszcze ładny sprzęt na starcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
Hmm ciekawi mnie jak w takim razie będzie wyglądał ekwipunek przy importowanym save...
Raczej zbroi kruka nie będzie a co do mieczy... ciekawe jak ktoś wybrał ten od Velerada lub krasnoludzki a srebrny ten od uchodźców z jaskini to czy one będą... ale nie wydaje mi się.

Pytanie do Lucasa skoro on jako jedyny grał już: Czy gdy nie eksportowałeś save do wersji preview, to czy mogłeś wybrać sobie najważniejsze wybory z 1 odpowiadając na pytania, tak jak w ME2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

atheist_org: nie do końca rozumiem. Wybrałeś zakon czy neutralność? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Co do tematu: Bardzo fajny, cały ten pomysł z tygodniem z wiedzminem jest świetny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:46, Sanders-sama napisał:


Pytanie do Lucasa skoro on jako jedyny grał już: Czy gdy nie eksportowałeś save do wersji
preview, to czy mogłeś wybrać sobie najważniejsze wybory z 1 odpowiadając na pytania,
tak jak w ME2?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Gdzieś słyszałem że save z wiedzmina 1 będzie możliwy do zaimportowania wtedy gdy będzie na kompie podstawowy wiedzmin. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 14:09, Lucas_the_Great napisał:

> Ehh nie byłbym sobą gdybym nie zareagował. Zdolność akomodacji chyba nie wpływa
na widzenie
> w ciemności. Raczej osobniki o wysokiej zdolności akomodacji widziały by wyraźniej
na
> większy zasięg.
Hehe, oczywiście, za widzenie w ciemności odpowiada adaptacja źrenicy. Przyłapałeś Oxenfurckiego
uczonego na brakach w edukacji (które mu specjalnie zafundowałem, bo to pospolita pomyłka)
:)



Hah to napawa mnie dumą. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł aktywować swój egzemplarz. EK grzeje się u mnie już od 2 dni, to prawdziwa katorga nie móc odpalić tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 18:52, MarQiwaN napisał:

A właśnie. Gdzieś słyszałem że save z wiedzmina 1 będzie możliwy do zaimportowania wtedy
gdy będzie na kompie podstawowy wiedzmin. To prawda?


Nie. Po prostu z zainstalowanym W1 łatwiej, bo gra sama wykryje save''y. Bez zainstalowanego trzeba będzie jej wskazać plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MarQiwaN

Zakończyłem grę neutralnie, aczkolwiek podczas bodaj dwóch zadań zdarzało mi się opowiedzieć po stronie zakonu. Z racji braku opcji neutralnej. :) Nie wpłynęło to jednak na zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają niektóre z tych potworów. :)
Harpie jednak przypomniały mi okropny ich dźwięk z Gothica. ;x Ciekawe jak skrzeczą we Wieśku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce wszystkiego przeszukiwac poprostu mi powiedzcie czy bedzie polski dubbing tej gry, jak nie to to jakas kaszana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Andreas93
Chłopie, na jakim świecie Ty żyjesz? :D
Od początku wiadomo, że Wiedźmin 2 będzie miał polski dubbing. Oficjalne próbki głosu w grze można było pierwszy raz usłyszeć na wiosennej konferencji CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:04, bobobo napisał:

Pytanie,ale dotyczące książki:

Spoiler

Czy jak Geralt był na statku w bodajże 1 lub 2 tomie
i darł listy od Ciri i Yeneffer aby Rience nie mógł ich namierzyć,i nagle zaatakował
ich jakiś ogromny stwór morski.Czy to był właśnie Kayran?



Nie, to była Żagnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 21:13, palpatine napisał:

"Nekkery trudno powiązać bezpośrednio z działaniem magii koninkcyjnej"

Chyba koniunkcyjnej :P.

Dziwne, rano poprawiałem tę literówkę, nie widzę jej w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że te 50mb szybko pójdzie i nic sie nie zapcha. Chciałbym jeszcze po północy troche pograć a nie czekać kiedy zassie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować