Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt – Nowa eXtremalna jakość!

219 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 20:14, Tomislav napisał:

Wszystko pięknie, ale nie ma kultowego RPGa takiego jak Baldur''s Gate II.
Ehh, a specjalnie czekałem na wydanie tej gry w eXtra Klasyce neXt.


Jak taki kultowy to bylo kupic x lat temu :D
Co za ludzie , ta kolekcja jest do bani nie ma w niej Constructora !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:37, Backside napisał:

> A gdzie moje Wormsy World Party?! ;____; buuuuu

Dadzę pewnie niebawem w jakimś piśmie :] (Armageddon w CDA juz był)


world party bylo miesiac temu; (dolaczona ''extra gra'' z wwp do jednej z gazet, nawet numer rejestracji elektronicznej byl :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:22, Darkstar181 napisał:

> a co to za dodatki po rejestracji??
Może mają namyśłi wPN i dożywotnią gwarancję?


napisali atrakcyjne dodatki na www.gram.pl a prawie każda gra z gram.pl ma te dodatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:23, mikim napisał:

> > a co to za dodatki po rejestracji??
> Może mają namyśłi wPN i dożywotnią gwarancję?

napisali atrakcyjne dodatki na www.gram.pl a prawie każda gra z gram.pl ma te dodatki :P

No dobra,ale pytanie jest nastepujące: JAKIE dodatki? Zwłaszcza że nie chodzi o te w pudełku z grą, tylko o takie ktore dostanie sie po rejestracji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2006 o 19:53, Delta 37 napisał:

Dziecinada. Odgrywanie się na Cenedze. Cenega ma o wiele lepsze gry w swojej Kolekcji Klasyki
i teraz CDP w odwecie wypisuje takie... brak słów na określenie tego. CDP w swojej Ektra Klasyce
Next fajne ma jedynie Riddica, Wh40k DoW i GCII, a reszta to najgorsze tytuły jakie mogliście
dobrać. Cenega (jeżeli to prawda z tym 24zł) wydaje w jednym paku całe serie (Commandos 1+dodatek,
Commandos 2 i Commandos 3 w jednym pudle, tak samo jest z innymi tytułami). A CDP? Jak zwykle
sępi i wydaje takiego Gothica w jednym pudełku, w innym paku jest Gothic 2 i jeszcze Noc Kruka
musisz sobie kupić oddzielnie. To brak szacunku dla klienta i jednocześnie dawanie konkurencji
większej swobody. Cenega zaczęła zauważać swoich klientów. CDP stracił dużo w moich oczach.


Brawo Delta 37 - prawdziwy głos mądrości, gratuluje trzeźwości umysłu. Nic dodać, nic ująć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:28, El Cermitto napisał:

Brawo Delta 37 - prawdziwy głos mądrości, gratuluje trzeźwości umysłu. Nic dodać,
nic ująć:)




Dark site has taken another victim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Doszliśmy do wniosku, że podwyższenie ceny do np. 24,90 PLN i naciąganie graczy na bezsensowne dla nich gadżety jest działaniem nie fair."
Brawo! To rzeczywiscie duze osiagniecie - dojsc do tego, zeby nie robic rzeczy bez sensu. W sam raz nadaje sie do zamieszczenia w newsie. Pogratulować!
Ciekawe, czemu nie napisaliście "Uznaliśmy również, że wydawanie zawirusowanych gier byłoby nie w porządku wobec graczy - a więc pamiętajcie: z grami CDP jesteście bezpieczni."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, jak wszyscy zaczeli nagle zajezdzac na CDP. To oczekiwanie chyba rozbudziło wasza wyobraznie. Tak serio czego oczekiwaliscie? Ludzie to jest 14 złotych. Lepiej by było jakby nie organizowli tak rzeczy tak? Jak wam sie nie podobo to nie musicie kupowac.
Tak chwalicie ta Cenege a ona nawet nie podala ceny i premiery. Dajcie spokoj chlopaka z CDP robia co moga by nam bylo dobrze

Ale serio gdzie BG i Torment? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle CDP wychodzi na przód:):)A ja mam takie pytanie:
Jeśli zamówię załóżmy 5 gier z najnowszej extra klasyki to czy wszystkie przyjdą naraz czy każdą oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie : czy na riddicku koniec "premier" w tej serii ??

PS: najbardziej na forum mi brakuje jakiejś osoby z CDP ... 74 posty i żadnego z CDP... smutek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:58, Evil Khan napisał:

A ja mam pytanie : czy na riddicku koniec "premier" w tej serii ??

PS: najbardziej na forum mi brakuje jakiejś osoby z CDP ... 74 posty i żadnego z CDP... smutek
:(


Napewno z czasem dojda nowe tytuły,tak jak to bylo z poprzednimi odslonami XK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:56, Akshi napisał:

Jak zwykle CDP wychodzi na przód:):)A ja mam takie pytanie:
Jeśli zamówię załóżmy 5 gier z najnowszej extra klasyki to czy wszystkie przyjdą naraz czy
każdą oddzielnie?

Przyjda razem tylko zloz zamowienie jak wlozyc to co chcesz do koszyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że pierwszy (w niektórych miejscach ciekawy) rzut pozycji EXN to była tylko zachęta, a dalej CDP pokaże coś na poziomie. A tu nędza straszna. Zamiast spodziewanych kompilacji hitów (Icewind, Fallout, Baldur) dostajemy suchary, które zalegają po magazynach. A wszystko to okraszone sloganem a la Jarosław. A fe, nisko, nisko. Miejmy nadzieję, że prawdziwe hity szykują na konfrontację z KK.

Z kolei Cenega pogrywa ze mną jak z półgłówkiem. Wszystko wskazuje na to, że mają jeszcze kilka asów w rękawie, ale na dzień dzisiejszy niewiele mnie to już obchodzi. Nie chcecie podawać ceny ani listy tytułów? Okey, to po cholerę organizujecie konkursy bez rozwiązania, obwieszczacie dodanie każdego obrazka do arkanoida i podpuszcacie ludzi od kilku miesięcy? Szczerze rzekłszy mnie to już zmęczyło, takie przenoszone dziecko.

Mimo to obu ekipom życzę finansowego sukcesu i spełnienia, bo dzięki takim inicjatywom będę mógł kupić kilka fajnych i tanich gierek jak już się atmosfera uspokoi. A tymczasem z dwojga złego wybiorę zapewne... Allegro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostawiliśmy więc na super jakość, bonusowe dodatki i stałą, niezmiennie niską cenę. Doszliśmy do wniosku, że podwyższenie ceny do np. 24,90 PLN i naciąganie graczy na bezsensowne dla nich gadżety jest działaniem nie fair. Zrezygnowaliśmy więc z konkursów, w których kupując określoną ilość gier z serii można wygrać kupon na pizzę, czy zamówić jakiś elektroniczny gadżet. Bo za to musieliby zapłacić sami gracze wyższą ceną

Dziwne. Przeciez NXK miala wlasnie takie konkursy np 1+1=3 a mimo to gry kosztowaly 20zl. Tu natomiast zapowiedziano brak takich promocji bo podniosloby to koszty do 25zl. Cos tu nie tak...Wychodzi wiec na to, ze nowa wersja bedzie w tej samej cenie mimo ,ze bedzie mniej oferowac? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:32, Lailonn napisał:

Cos tu nie tak...Wychodzi wiec na to, ze nowa wersja bedzie w tej samej cenie mimo ,ze bedzie mniej oferowac? Dziwne...


Nie będzie oferować mniej, bo to by było bez sensu. Była by to tylko zmiana nazwy serii. Tutaj masz listę "zmian":
Nowoczesny design zbliżony do premierowego wydania gry,
Specjalne, grubsze pudełko dotąd znane z droższych edycji gier,
Dwukrotnie obszerniejsza instrukcja drukowana na papierze kredowym z kolorową okładką, dodatkowo zawierająca poradnik do gry,
Wysokiej jakości kolorowe nadruki na płyty,
Atrakcyjne dodatki na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować