Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 38, wiedźmińsko-cyberpunkowy

18 postów w tym temacie

gram.pl

Nieco nieudany head-start Wiedźmina 2 zamieszał trochę w planach Myszastego i Lucasa, ale chłopaki zebrali się jakoś w sobie, otarli łzy, wysmarkali nosy i znów oddali się swawolnym dygresjom. I tak przez ponad półtorej godziny...

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 38, wiedźmińsko-cyberpunkowy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:10, barth89 napisał:

A liczyłem po cichu na gadkę o Brinku :(


Żaden z nas nie miał okazji, niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:12, Myszasty napisał:

> A liczyłem po cichu na gadkę o Brinku :(

Żaden z nas nie miał okazji, niestety. :/


To do roboty :P Kiedy się zacznie tę grę rozkminiać głębiej to naprawdę sporo w niej ciekawych rozwiązań jest zastosowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie: kiedy dostanę klucz do dlc (sekretny kupiec) do wiedźmina 2? płaciłem przy odbiorze przesyłki a dalej niema i nie wiem gdzie się spytać to daje pod wmiare nowym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 22:33, Sebek20 napisał:

a ja mam takie pytanie: kiedy dostanę klucz do dlc (sekretny kupiec) do wiedźmina 2?
płaciłem przy odbiorze przesyłki a dalej niema i nie wiem gdzie się spytać to daje pod
wmiare nowym tematem

Celne. Do dziennikarzy, którzy nie bywają w biurze firmy częściej niż raz na miesiąc. którzy nie mają dostępu do sytemu sklepu. Bosko.
Ale odpowiem: za pobraniem się opcje wybrało, trzeba czekać aż firma kurierska czy też poczta (gorzej, oni nie lubią się z tym spieszyć) pobrane pieniądze łaskawie przekaże sklepowi gram.pl. Skąd to wiem? Bo było wałkowane setki razy w ostatnich dniach, bo jest w informacji o towarze, bo widziałem dziesiątki odpowiedzi na to pytanie we WŁAŚCIWYCH TEMATACH (w niewłaściwych, jak ten, też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wybierania decyzji fabularnych, raz na LAN jak z kumplem przechodzilismy kampanie starcrafta,to decyzje wybieral ten który był w kampanii dalej, a drugi wybierał drugą, aby sie dowiedzieć co sie stanie/jak bedzie wygladac misja ;)
Musze przyznac, ze calkiem ciekawe jest takie przechodzenie gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 09:13, Nalfein napisał:

Myszasty, tak się zachwycasz nowym DE, a może po prostu dali ci pierwszego deusa ze zmienionym
logo tylko? :>


Mam dziwne pzreczucie, że bym się kapnął. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 23:08, Lucas_the_Great napisał:

Celne. Do dziennikarzy, którzy nie bywają w biurze firmy częściej niż raz na miesiąc.
którzy nie mają dostępu do sytemu sklepu. Bosko.

Dnia 17.05.2011 o 23:08, Lucas_the_Great napisał:

Skąd to wiem? Bo było wałkowane setki razy w ostatnich dniach, bo jest
w informacji o towarze, bo widziałem dziesiątki odpowiedzi na to pytanie we WŁAŚCIWYCH
TEMATACH (w niewłaściwych, jak ten, też).


Wybacz, ale nie siedze 20 godzin na gram.pl dziennie i nie czytam wszystkiego. Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedź choć była z pewną dozą dezaprobaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czas przesłuchać nowego podcasta.

A skoro będzie mowa o Wiedźminie, to czy zauważyliście, że na metacritics oceny nowej produkcji wahają się (chociaż może jest to zbyt mocno powiedziane, ponieważ ocen nie będących 0, 1, 9 lub 10 naliczyłem ostatnio 4) pomiędzy 10-gra wszech czasów, Dragon Age 2 sux; a 0-gra fatalna, kupcie DA2 (swoją drogą moja ulubiona recenzja: http://www.metacritic.com/user/Bioware )

Wyczekuję recenzji gramowej, te są bardziej rzetelne niż metacritics :)

PS: Czy mi się wydaje czy zdobyliście lepszej jakości urządzenie nagrywające? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będę miał traumatyczne wspomnienia z tym podcastem ponieważ słuchałem go w drodze do dentysty, a jednak bardzo przyjemnie mi się go słuchało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z wyprzedzeniem - jutro jest szansa, ze wstanę, i zobaczę nowy news z linkiem do nowego pr0gramu? Pytam, bo ostatnio bywało z tym bardzo różniście :)

PS. Lucas - kiedy orientacyjnie recenzja drugiego Wieśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować