Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

iPod - porady, opinie, problemy

586 postów w tym temacie

Nie konwertuje utworów, większość mam w 256, zainteresowały mnie sennheisery cx400 i nuforce ne-700x ale nie wiem czy znajdę w tej cenie i gdzie by je kupić, na allegro jest sporo podróbek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 18:27, EjVi napisał:

Nie konwertuje utworów, większość mam w 256, zainteresowały mnie sennheisery cx400 i
nuforce ne-700x ale nie wiem czy znajdę w tej cenie i gdzie by je kupić, na allegro jest
sporo podróbek ;/

do oryginalnych cx400 będziesz musial dolozyc. NIE kupuj na allegro. nawet od sklepów. ja bym kupil bezposrednio od producenta, ew. z neonet, mm, media expert, moze byc w komputroniku. pamietaj, ze zostaje jeszcze anglia. amazon.co.uk ma darmowa wysylke powyzej 20 funtow.

EDIT: pytalem o jakosc muzki bo duuuuzo osob slucha w 128 i wtedy czy na ep630 czy na image s4 czy na customach dzwiek bedzie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczaiłem, że o jakość i nie konwertuje utworów na niższą jakość tylko słucham jak już są, w większości to 256 kbps.
Dzięki za pomoc, rozejrzę się na amazon.co.uk, wiesz może czy jakieś opłaty za zakup poza polską nie zostaną przy odbiorze dodane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:49, EjVi napisał:

Zaczaiłem, że o jakość i nie konwertuje utworów na niższą jakość tylko słucham jak już
są, w większości to 256 kbps.
Dzięki za pomoc, rozejrzę się na amazon.co.uk, wiesz może czy jakieś opłaty za zakup
poza polską nie zostaną przy odbiorze dodane?

nie, dużo tak kupuje. free super saver jest powyzej 20 funtow (chyba). chodzi jakies 3 - 4 dni do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga. Nadaje cenny komunikat :) od dzisiaj do prawdopodobnie końcca weekendu można za darmo pobrac na appstore Infinity Blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.
Mam ipoda 4g, kupilem uzywanego. Niby wiekszosc czasu przelezal w szufladzie, ale nie jestem zadowolony z bateri...
Grajac, bateria spada do 20%( wyskakuje komunikat), a gdy przerwe gre i zostawie zablokowanego wraca tak np. do polowy baterii... Czy to normalne? ;/
(Wg programu na 20% baterii moge jeszcze pograc z godzine, a sie wylacza o wiele wczesniej)
Laduje sie tez jakos krótko...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, jeśli planuje zakup ipada mini a będzie mi on potrzeby do grania i od czasu do czasu robienia prezentacji, pisania tekstu to czy nie lepiej zamiast ipada mini kupić ipoda touch 5 generacji ? Kurde po czytaniu kupy poradników i przeglądania różnych forów mam mentlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie, za ile tak średnio można kupić ipoda touch 4 generacji ? I czy różnica pomiędzy 5g, a 4g jest tak duża by poczekać i kupić 5g ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 02:38, NdysH napisał:

Małe pytanie, za ile tak średnio można kupić ipoda touch 4 generacji ? I czy różnica
pomiędzy 5g, a 4g jest tak duża by poczekać i kupić 5g ?

Ipoda Touch 5 generacja masz w cenach:
32 GB - 1349 zł
64 GB - 1799 zł
4 Generacja:
16 GB - 899 zł
32 GB - 1129 zł
A z tym czy czwarta generacja czy piąta to zależy co będziesz na nim robił. Bo jak chcesz na nim przeglądać internet, słuchać muzyki to 4 gen. wystarczy, ale jak chcesz trochę na nim pograć to 5 generacja będzie lepszym pomysłem. Patrz cene 32 GB ipoda 4 generacji, a ipoda 5 generacji 32 GB to tylko 200 zł różnicy. A ceny podałem ze strony apple, pewnie na allegro taniej znajdziesz :) http://www.apple.com/pl/ipod-touch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie myślałem nad używanem 4g. Fakt, głównie słuchanie muzyki i internet, ale zapewne znajdzie się też moment by w coś pograć gdy jest się w podróży.. Przeglądałem allegro i rozrzut cen jest dość spory i zastanawiam się dlaczego, ponieważ raz można dorwać 4g który wygląda na idealny stan za 350-400 zł, a raz za to samo chcą po 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 12:51, NdysH napisał:

Dzięki, właśnie myślałem nad używanem 4g. Fakt, głównie słuchanie muzyki i internet,
ale zapewne znajdzie się też moment by w coś pograć gdy jest się w podróży.. Przeglądałem
allegro i rozrzut cen jest dość spory i zastanawiam się dlaczego, ponieważ raz można
dorwać 4g który wygląda na idealny stan za 350-400 zł, a raz za to samo chcą po 600 zł.


bierz 5g i nie wydziwiaj. pamietaj, ze we wrzesniu konferencja apple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc :)
Na co przykleic baterie w ipodzie? Rozebralem do ''naga'', ze wzgledu przycisku zniszczonej tasmy VOLUME ale nie wiem jaki klej zastosowac do przyklejenia baterii.
(Nie, to nie jest tasma dwustronna, ale moze mozna ja zastosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Potrzebuje pilnie odpowiedzi. Mam możliwość nabycia Ipoda Toucha 5G 32GB w cenie 650zł, używany, w idealnym stanie. Jedyny mankament to to, że nigdy nie miałem sprzętu od Apple''a, więc nie wiem jak z jego awaryjnością. Zwłaszcza, że ten konkretny Ipod którego chcę kupić przestaje być na gwarancji z dniem 19 lutego br. Wiele osób mówi, że to niezawodny sprzęt. Prawda to to?
Z góry dzięki za szybką odpowiedz, bo mam niecałe 24h ; )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem żadnych problemów z produktami apple. Nawet gwarancji nigdy na oczy nie widziałem i się o to nie martwiłem (produkty sprowadzane z usa). Najpierw 0 problemów z ipodem classic, od 3 lat 0 problemów z ipodem touch 4g, od roku 0 problemów z macbookiem air. Wiadomo cena wysoka, ale w zamian super sprawność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 00:01, Nightdew napisał:

Nigdy nie miałem żadnych problemów z produktami apple. Nawet gwarancji nigdy na oczy
nie widziałem i się o to nie martwiłem (produkty sprowadzane z usa). Najpierw 0 problemów
z ipodem classic, od 3 lat 0 problemów z ipodem touch 4g, od roku 0 problemów z macbookiem
air. Wiadomo cena wysoka, ale w zamian super sprawność.

Czyli mówisz, że za cene 650ł opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2014 o 00:03, Qbasmok napisał:

Czyli mówisz, że za cene 650ł opłaca się?


Nie mam pojęcia za ile teraz chodzą ipody. Ja rok temu classica sprzedałem kumplowi za 350 zł chyba. Z tego co pamiętam nówka ipoda touch kosztuje chyba coś koło 1000 zł. Dla mnie jako olbrzymiego fana muzyki ipod jest jednym z najważniejszych urządzeń (na pewno ważniejszym niż komórka) i dałbym za niego prawie każdą kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 23:57, Qbasmok napisał:

Witam.
Potrzebuje pilnie odpowiedzi. Mam możliwość nabycia Ipoda Toucha 5G 32GB w cenie 650zł,
używany, w idealnym stanie. Jedyny mankament to to, że nigdy nie miałem sprzętu od Apple''a,
więc nie wiem jak z jego awaryjnością. Zwłaszcza, że ten konkretny Ipod którego chcę
kupić przestaje być na gwarancji z dniem 19 lutego br. Wiele osób mówi, że to niezawodny
sprzęt. Prawda to to?
Z góry dzięki za szybką odpowiedz, bo mam niecałe 24h ; )
Pozdrawiam


Cena ok, bierz jak najbardziej. Tylko zadbaj o kopię paragonu od sprzedającego, to i reklamacja konsumencka będzie możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 00:11, maniekk napisał:

Cena ok, bierz jak najbardziej. Tylko zadbaj o kopię paragonu od sprzedającego, to i
reklamacja konsumencka będzie możliwa.


Właśnie paragonu nie ma. Apple ma to do siebie, że można bez problemu zgłaszać się ze sprzętem do serwisu w okresie gwarancyjnym bez dowodu zakupu, więc wiele osób wyrzuca albo pomija paragon czy fakturę. Mimo wszystko to chętnie bym taki papierek miał ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować