Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2006 o 14:09, Sarafan_Knight napisał:

Szkoda tylko, że nie można wskoczyć powyżej 10. :)

Po co, jak i tak gra jest łatwiutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 14:13, EL Matiasso napisał:

No, szkoda... Ale w fallout tactics można mieć siłe na 12 - musisz mieć siły na 10 i najlepszy
pancerz ("pancerz wspomagający mk2" czy jakoś tak)


Zgadza się, a inne rasy mogą mieć jeszcze więcej (Szpony Śmierci z 14 rządzą :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 14:16, Galdor napisał:

Po co, jak i tak gra jest łatwiutka?


Po to, żeby mieć frajdę, że się prowadzi przypakowaną postać. :) Nie ma to jak 99 level, całe zatrzęsienie perków, 300% w każdej umiejętności i 999 HP po zakończeniu gry. :D

A co do trudności, to radzę spróbować gry bez żadnej zbroi. :) Yeah! To dopiero jest jazda. :D Szczególnie w okolicach Navarro. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 14:25, Sarafan_Knight napisał:

A co do trudności, to radzę spróbować gry bez żadnej zbroi. :) Yeah! To dopiero jest jazda.
:D Szczególnie w okolicach Navarro. :D


Ja jeszcze dodam, że rozwalenie samego Navarro bez żadnej zbroi jest niewykonalne i to niezależnie od tego ile stimpacków mamy (no chyba że po zakończeniu gry z odpowiednimi perkami i 999 HP). :) Za to w Tesla Armor jest to już jak najbardziej możliwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:09, morthi napisał:

mozna kupic - trzeba dla niego zrobic questy :) i na koniec mozna dostac ten holodys za 1000
kasy dostyc drogi byl jak dla mnie :)


Wykonałem questy (zabić centrologa, zabrać papiery lekarzowi). Rozmawiam z nim:
1.Mówię mu, że poszukuję informacji
2.Daję mu 50$
3.Jedyny możliwy dialog jaki mam to "to wszystko"

W jaki sposób mam go nakłonić do sprzedaży dysku?
PS. Przypominam, że przeszedem dla niego wszystkie questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 14:05, AgayKhan napisał:

> to ja mam dwa pytanka:
> 1- com mam zrobić by dostać zadania od Bishop`a. Coś słyszałem o jakiejś walizce ale przeszukałem

> całe Reno i nic.
W Kryptopolis jest taki jeden, który daje walizkę do przekazania Bishopowi.
> 2- dzie sie udac po Norze, bylem juz w Kryptopolis i gadałem z Edem
Po łaź po Kryptopolis, wykonaj zadania, wyślą Cię do Gecko, potem do NRK. Zostań obywatelem
Kryptopolis, w NR zostań członkiem wszystkich gangów ( po wykonaniu zadań i przyłączeniu do
mafii po prostu ich wybij do nogi) Na sam koniec zostań członkiem rodziny Wrightów i ich raczej
nie wybijaj, chyba, że chcesz być dzieciobójcą.



A ja wiem jak zabić szefa wrightów!!!

1.Kup pistolet 10 mm.
2.Jak masz, to zdejmij pancerz wspomagany (dzieci się go boją).
3.Pogadaj z dzieciakami, którzy biegają obok domu.
4.W jednej z kwestii dialogowej będzie można dać dzieciakowi spluwe. Daj mu ją.
5.Namów go, aby pochwalił się tacie swym nabytkiem
6.UCIEKAJ DO INNEGO SEKTORA!!!
7.Poczekaj dzień.
8.Wróć do domu Wrightów.

Pan Wright powinien być wtedy martwy. Obok niego teży twój pistolet.
Sposób chamski, ale skuteczny. Potem daj spluwe dzieciakom i daj im się nią bawić. Wróć za jakiś czas. Dzieci powinny się nawzajem pozabijać. Znowu zabierz pistolet od trupa i pójdź do sklepu sprzedać "narzędzie zbrodni".
To powinno ułatwić wymordowanie państwa Wrightów. I nie będziesz DZIECIOBÓJCĄ (wkońcu sami się pozabijali >:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2006 o 18:28, EL Matiasso napisał:

A ja wiem jak zabić szefa wrightów!!!

Ale to bezsensowna "taktyka" - chodzi mi o zabicie rodziny Wright.
Jeżeli wykonujesz dla tej rodziny zadania to możesz udać się do wojskowej bazy, czyli "Sierra Army Depot", natomiast dla pozostałych trzech rodzin można wykonać po 3 zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tamstaralem sie wykoywac dla wszystkich rodzin zadania i prawie msie to udalo :) nie wiem jak robic zadania dla bishopa - niestety..i nigdy nie udalo mi sie stoczyc pojedynku na nielegalnym ringu pbokserskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 19:41, morthi napisał:

ja tamstaralem sie wykoywac dla wszystkich rodzin zadania i prawie msie to udalo :) nie wiem
jak robic zadania dla bishopa - niestety..i nigdy nie udalo mi sie stoczyc pojedynku na nielegalnym
ringu pbokserskim

Z tego co pamiętam to jest tak:

1 zadanie otrzymujesz od gościa w Kryptopolis (niedaleko córki Vic''a i wejścia do krypty) - daje tobie walizkę którą dostarczasz Bishopowi.
2 zadanie polega na zlikwidowaniu (chyba viceprezydenta NCR), potrz\ebna jest przepustka, którą kradniesz temu samemu gostkowi co przy wykonywaniu zadań dla NCR (misje związane z Kryptą 15).
3 Nie pamiętam :), ale polega albo bezpośrednio na przyłączeniu się do "rodziny" albo na "wyeliminowaniu" jakiejś rodziny, ale chyba to pierwsze.

Co do boksu to chodzi ci o walki w Nowym Reno czy w San Francisco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a :) te zadania to zrobilem :) ale jakos ich malo :)

chodzi mi o walke w podziemnym ringu w rezydencji bishopow :) tam jest jakis bokser i wydaje mi sie ze mozna jakos ta walke zrobic...ale nie wiem jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 19:55, morthi napisał:

a :) te zadania to zrobilem :) ale jakos ich malo :)

chodzi mi o walke w podziemnym ringu w rezydencji bishopow :) tam jest jakis bokser i wydaje
mi sie ze mozna jakos ta walke zrobic...ale nie wiem jak :)


Nie da sie z nim walczyć :( TO taki żart twórców. Miał przypominać Tysona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 19:55, morthi napisał:

a :) te zadania to zrobilem :) ale jakos ich malo :)


Mało? Po 3 zadania na każdą "rodzinę" :), No Wrighty tylko 2 ale jakie...

Dnia 20.06.2006 o 19:55, morthi napisał:

chodzi mi o walke w podziemnym ringu w rezydencji bishopow :) tam jest jakis bokser i wydaje
mi sie ze mozna jakos ta walke zrobic...ale nie wiem jak :)


Co do tego to nie jestem pewny, ale czy to nie jest mistrz z którym walczysz ostatnią walkę po tym jak zostajesz bokserem? Są chyba 3 lub 4 walki i ta ostatnia to chyba jest z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 19:55, morthi napisał:

chodzi mi o walke w podziemnym ringu w rezydencji bishopow :) tam jest jakis bokser i wydaje
mi sie ze mozna jakos ta walke zrobic...ale nie wiem jak :)


Tam się nie walczy :p Walczyć jedynie można na ringu niedlaeko domku Bishopa. A w tej piwnicy co ring jest można znaleźć fajne rekawice bokserskie, ktre znacznie ułątwiają wygrywanie walk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz ze sie nie walczy:) po cos ten ring tam jest :) i po cos jest tez ten bokser zamkniety w klatce :) moze sie jednak walczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 20:16, morthi napisał:

a skad wiesz ze sie nie walczy:) po cos ten ring tam jest :) i po cos jest tez ten bokser zamkniety
w klatce :) moze sie jednak walczy :)


To jest tak jak Vormulac mówi. Z tym gościem walczysz w ostatniej walce (też mi się tak wydaje).
A przecież kazdy bokser musi gdiześ ćwiczyć. Bishop jest chba najbogatszy z szefów rodzin (ma 3 pietrowy domek z basenem) to nie dziwne że ma pełnowymiarowy ring w piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do ringów i walk tam prowadzonych. Grałem ponad 25 razy w Fallouta2 i jedyne walki jakie mi się udało przeprowadzić - na ringu oczywiście - to te:

- walki w Nowym Reno,
- walki w San Francisco,
- 1 walka w NCR przy wykonywaniu zadania dla tego łosia z "przedmieść" - jest pewna opcja dialogowa typu "poddaj mnie próbie czy jakoś tak...", walczymy wtedy z tym mutantem z knajpy (używa tej rękawicy na ogniwa elektr. - wersa zwykła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować