Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Wiedźminem - dzień 1!

43 postów w tym temacie

Gra się na pewno ukaże poniewaz nie stac CD Projekt na zmarnowanie tak ogromnych piniedzy(jak na polskie realia) a mimo iz za RPG nie przepadam to to na 90% kupie:D jak by bylo demo to by bylo super by mozna bylo zobaczyc czy warto ale nietety zadko RPG maja dema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolotko Tanker: A Xpand Rally, a Earth 2160, a Chrome, a Call of Juarez które niedługo wyjdzie?? Nie cierpie ludzi którzy uważają że Polacy nie potrafią robić gier :/ A tacy czesi czy Słowacy ( nie pamietam juz kto :) ) zrobili Operation Flashpoint i wszyscy ich chwalą że uzdolnieni są. Co do tygdnia z Wiedźmienm - wreszcie coś sie dzieje bo te szkice to mnie rozwalały ostatnio. "Wiexmin materiał tygodnia!! Z dumą prezentujemy nowy rysunek koncepcyjny z gry" - żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie będą wymagania tej gry, mam nadzieję, że chociaż jakieś przybliżone informacje zostaną podane w czasie trwania Tygodnia z Wiedźminem.
Oblivion u mnie nie pójdzie, Gothic III pewnie też nie. Załamie się jak ta gra będzie miała za wysokie wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra musi byc hitem po premierze. ;) Tyle czasu o niej słyszę ( chyba ze 2 lata ) i jeżeli ona nie wypali ( odpukać w niemalowane ) to wielce się zawiodę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh faktycznie termin wiosna 2007 brzmi fatalnie (pewnie jet to termin optymistyczny). Mam dopiero poczatek 2006:( Zeby ten projekt nie poszedl do piachu. Bo juz wielu tak skonczylo, nie nadazajac za tehnologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ misie, o World of Warcraft, zapowiedź pierwsza była w 98 roku w piśmie sekretny serwis=] gra byla 3 razy odkladana , przerabiana, przesuwana to byla n razy...

Sukces...

Wiedźmin, po prostu polacy informują polaków jak im idzie, źle wam??

Wolę teraz małe smaczki i ogromny apetyt na premiere niz zeby kuypilo to 5k graczy w europie srodkowej i olalo...

POzdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 20:44, Marius Valkyre napisał:

Ależ misie, o World of Warcraft, zapowiedź pierwsza była w 98 roku w piśmie sekretny serwis=]
gra byla 3 razy odkladana , przerabiana, przesuwana to byla n razy...

Sukces...

Wiedźmin, po prostu polacy informują polaków jak im idzie, źle wam??


Taa...tylko ,że WoW''a tworzył Blizzard,a Wiedźmin ma być debiutem , to raz.

A dwa ,że dlatego ,że grę tworzył Blizzard to stała za nim potęga finansowa Vivendi. Innymi słowy CDP nie ma ani takiej marki ,ani takich środków by przeciągać przemierę w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Pierwsze materiały, które przygotowaliśmy na TWW #3 znajdziecie dzisiaj w serwisie IGN.com około 21 (dział PC games).”

Nie mogę znaleźć, czyżby jeszcze nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jedyny błąd w tej wiadomości, a doliczyłem się dwóch.
1.Zła godzina, 21 to nie to samo co 3.
2.Materiał miał być dziś, a będzie jutro (3h w nocy)

A tak po z tym to nie mogę doczekać się tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się boję tylko jednego, że ta gra w momencie premiery będzie miała przestarzałą grafikę (gothic3, oblivion) bo nie wiem jakie jeszcze tytuły mogą w między czasie wyjść. Żebyście chłopaki z CDP nie zostali z tyłu za konkurencją bo ta przyśpiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest... jeden screen i tapety, ale i tak fajnie wyglądają. Tylko, że Geralt nadal przyciąga miecze plecami bez zabezpieczeń.
Mam nadzieję, że dziś będzie jakiś film z gry, bo screeny to nie wszystko :D

A co do tej grafiki, to ona nie jest najważniejsza w RPGach. Przykład? Proszę bardzo Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować