• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

F.E.A.R - premiera - oficjalny temat gry

Pytanie

witam serdecznie,

tym tematem powracamy do oficjalnych wątków o grach wydawanych przez CD Projekt. Na pierwszy ogien - FEAR, dlugo oczekiwany FPP. W tym temacie możecie wypowiadać swoje opinie o lokalizacji gry, zgłaszali swoje uwagi odnośnie działania (jak zapewne większość z Was mogła się już przekonać do sprawnej gry w wyższych rozdzielczościach FEAR wymaga mocnej konfiguracji), jak rownież raportowali wszelkie problemy techniczne, które pojawiają się w czasie rozgrywki.

Poniżej link do naszej bazy pomocy technicznej dla gry FEAR:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=284

Jeśli napotkacie większe problemy z działaniem - skriny i opis przesyłajcie także bezpośrednio do nas na adres email: pomoc@cdprojekt.com, rozwiązania będziemy dodawać do bazy pomocy na stronie. dziękuję.

uwaga: wszystkie posty, które nie są/będą związane z tematem gry usuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

189 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.10.2005 o 21:29, Dark_Kai230 napisał:

> Ale zagraj bo naprawde warto

Gram, gram - nie martwcie się o mnie :P Tylko, że czasu mało...:(

Ja tez mam szkole a znajduje czas :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 21:31, graczomaniak napisał:

Ja
tez mam szkole a znajduje czas :D:D:D:D


Ja mam jeszcze ( tak jak Ty :)) to forum. Do tego dochodzi 4um klasowe, nauka koleżanki informatyki, bo z neij jest du** w tym temacie :) I inne takie tam mało istotone rzeczy... Nawet w weekend mało czasu jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 21:34, Dark_Kai230 napisał:


Ja mam jeszcze ( tak jak Ty :)) to forum. Do tego dochodzi 4um klasowe,
nauka koleżanki informatyki, bo z neij jest du** w tym temacie :) I inne takie tam mało istotone rzeczy... Nawet w weekend mało czasu jest :/


Lekki OT się zrobił, ale co tam. Jeśli Ty twierdzisz, że masz mało czasu nawet w gimnazjum i to w pierwszej klasie, to co ja mam powiedzieć jak jestem w pierwszej klasie LO? :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 21:36, DEViANCE napisał:

Lekki OT
się zrobił, ale co tam. Jeśli Ty twierdzisz, że masz mało czasu nawet w gimnazjum i to w pierwszej klasie, to co ja mam
powiedzieć jak jestem w pierwszej klasie LO? :O)


OT, ale na temat F.E.A.R.a w pewien sposób :) Mam mało czasu, ale nie aż tak mało żeby nie grać - na to jest czas i to prawie zawsze :] Po prostu siedząc przy jednym kompie nie chce mi się do drugiego przechodzić xD, a poza tym ostatnio brat się w F.E.A.R.a na multi zagrywa to nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 21:36, DEViANCE napisał:

> > > Ja mam jeszcze ( tak jak Ty :)) to forum. Do tego dochodzi 4um klasowe,
> nauka koleżanki informatyki, bo
z neij jest du** w tym temacie :) I inne takie tam mało istotone rzeczy... Nawet w weekend mało czasu jest :/

Lekki OT
się zrobił, ale co tam. Jeśli Ty twierdzisz, że masz mało czasu nawet w gimnazjum i to w pierwszej klasie, to co ja mam
powiedzieć jak jestem w pierwszej klasie LO? :O)

Ja tez mam mało czasu bo w gim zazwyczaj sie ma mało czasu :D. Co nie Dark_Kai230 :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W gimku, a do tego w 1 klasie jest mało czasu, bo... jakoś tak :D Jednak na gry czas jest zawsze :P Ty DEV też chyba nie masz wiele czasu...zresztą dużo i mało to pojęcia wzlgęde :)

Może już zakończymy ten OT ?

Graczomaniaku - jak się gra 2 raz ? Bo w SW: Republic Commando drugi raz było trochę nudno :/ Wg. mnie w F.E.A.Rze też tak będzie, ale mniej nud, bo jakoś tak inne skrypty są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 21:46, Dark_Kai230 napisał:

W gimku, a do tego w 1 klasie jest mało czasu, bo... jakoś tak :D Jednak na gry czas jest zawsze :P Ty DEV też chyba
nie masz wiele czasu...zresztą dużo i mało to pojęcia wzlgęde :)

Może już zakończymy ten OT ?

Graczomaniaku - jak się
gra 2 raz ? Bo w SW: Republic Commando drugi raz było trochę nudno :/ Wg. mnie w F.E.A.Rze też tak będzie, ale mniej nud,
bo jakoś tak inne skrypty są :D

Drugi raz na najwyższym poziomie gra sie wspaniale sa i emocje i rozrywka i S.T.R.A.C.H. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm I gimnazjum i LO? To zdaje sie, ze FEAR nie jest dla Was :) Kto wam sprzedal ta gierke? ;) A jak mowicie, ze nie macie czasu, to zapraszam na jakakolwiek sesje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 21:46, Dark_Kai230 napisał:

W gimku, a do tego w 1 klasie jest mało czasu, bo... jakoś tak :D Jednak na gry czas jest zawsze :P Ty DEV też chyba
nie masz wiele czasu...zresztą dużo i mało to pojęcia wzlgęde :)

Może już zakończymy ten OT ?

Graczomaniaku - jak się
gra 2 raz ? Bo w SW: Republic Commando drugi raz było trochę nudno :/ Wg. mnie w F.E.A.Rze też tak będzie, ale mniej nud,
bo jakoś tak inne skrypty są :D


Jeszcze troszke OT ;P jak ty masz malo czasu w 1 gim to jestem swiety :P ja w gim to mialem full czssu, zero nauki itp. A teraz mam przer... bo chodze do 1klasy Technikum informatycznego:P

No wiec wrocmy do F.E.A.R

Wy tez macie takie bugi z fizyka ?, ze jak trafi sie w glowe przeciwnika to robi sie jak guma? i rociaga sie do gory? Wyglada to komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A kto ma taki fajny bug, że miny zbliżeniowe po rzuceniu ich na ziemię, zaczynają po niej sunąć?
I taka mina sobie płynie po podłodze i płynie a jak dojedzie do ściany, to jedzie po niej w górę.
Masakra, już kilka razy tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 22:30, Dysiek napisał:

Hmm I gimnazjum i LO? To zdaje sie, ze FEAR nie jest dla Was :) Kto wam sprzedal ta gierke? ;) A jak mowicie, ze nie macie
czasu, to zapraszam na jakakolwiek sesje :)

Chyba kazdy ma prawo grac w ta gre?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hehe... teoretycznie nie kazdy ma prawo, poniewaz sa ograniczenia wiekowe i sprzedawca musi odmowic sprzedazy osobie ktora nie spelnia wymagan wiekowych :) ale jak znam zycie to ci ... sprzedawcy ... od ktorych kupujecie maja gdzies wasz wiek :> swoja droga, w lo mialem czasu od ... i ciut ciut... nie rozumiem jak w gimnazjum mozna miec go mniej (nie wiem, nie przeszedlem przez ta instytucje). Na uczelni i przed sesja tez duzo czasu (tylko wieczorkiem sie pomodlic i sesja zdana :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No, ale są przecież inne rzeczy w gimnazjum poza nauką... grać mogę, ale nie mam ochoty, bo mam inne sprawy tak samo ważne i interesujące np: gram.pl :P

To, że mi sprzedano to nic nie robi, bo co za różnica wysłać po grę mamę czy ojca gdy i tak ja w to będę grał ?

Bugów prócz tego z głową nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2005 o 10:05, Wichrun napisał:

A kto ma taki fajny bug, że miny zbliżeniowe po rzuceniu ich na ziemię, zaczynają po niej sunąć?
I taka mina sobie płynie
po podłodze i płynie a jak dojedzie do ściany, to jedzie po niej w górę.
Masakra, już kilka razy tak miałem.


Ja mam cos podobnrego jak rzuce mine, to ona zamiast sie uzbroic leci do gory w powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja narazie musze czekać z przechodzeniem FEAR''a na nowego kompa :/ bo na radku 9100 to moge pykac tylko w 800x600 na minimum :/ Ale i tak full chodzi o wiele lepiej niż demko :> Narazie pykam tylko w multi. Mlutiplayer w teh grze WYMIATA!! :D Specjalnie dla niego kupiłem oryginał ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja pykałem w single i w multi.
Grając w single myślałem że bedzie coraz mniej strasznie , a jest odwrotnie czym dalej dochodze tym bardziej sie boje. Np. jak pierwszy raz włączyłem gre to grałem przez 3 godz. bez przerwy. A teraz włączam na 30 minut i już moje nerwy nie wytrzymiją stresu. Przynajmniej jest tak jak zapowiadali czyli jest STRASZNIE. :D bo tylko dlatego kupiłem tę grę. bo gdyby nie było tych momentów to była by to kolejna nawalanka.
Co nie ? dobrze gadam ? taaak dobrze dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować