Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie F.E.A.R. na Xboksa 360

16 postów w tym temacie

To już wiadomo od dawna. Będzie to jedno z lepszych posunięć VU , ponieważ ( z tego co wiem ) XBOX 360 ma akcelerator fizyki AGEIA, który może jednak będzie zastosowany w wersji f.e.a.r.a x360. Po za tym, będzie można grać na full detalach również w f.e.a.r.a 2 ( jak już wyjdzie :P ) Bez modernizacji sprzętu. Oby tak dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno...FPS''y niefajnie wychodza na kosnole...to cale sterowanie i wogole ;/. No ale trzeba przyznac jedno! FEAR na PC mial swietna grafika a co to dopiero bedzie na X''a 360! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL no to malo wiesz bo ani ps3 ani xbox360 nie maja procesora fizycznego agejki :P . Obydwie konsole licza fizyke ale na procesorach glownych :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Gofer31

Nie wiem czemu dla Ciebie FPS''y "niefajnie wychodzą" na konsole. Jakoś nie zauważyłem tego podczas przechodzenia Halo, Halo2, HalfLife2, Black, Far Cry Instincts, Brothers in Arms: Road to Hill 30. Nic nie zastąpi możliwości leżenia na kanapie przed 32 calowym telewizorkiem i dobrym nagłośnieniem, trzymając w ręku jedynie pada. Sterowanie przestaje byc problemem po kilku godzinach gry i nie ma problemów z przycinającą się grafiką, no może poza HF2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy tytuł na zabawkę microsoftu... to w sumie nie znaczy, że konsolka na tym zyska. zależy, jak to przekonwertują... a poza tym, kiedy xbox360 dotrze do europy środkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 21:10, flavee napisał:

a poza tym, kiedy xbox360 dotrze do europy środkowej?

dotarl juz w grudniu 2005. pomijajac tylko brak serwisu gwarancyjnego microsoftu wszystko pieknie smiga z usluga live wlacznie. a gry na luzaku mozesz kupic w mediamarktach czy saturnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenowo nie ma aż takiej różnicy. Na kompa wydajesz 4tys i na gry niewiele, a na konsolke 2tys i kupe kasy na gry :D. Bardziej chodzi o komfort gry i rodzaje rozrywki(dwie osoby na jednej konsoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolotko Tanker SI w Fear ?? :p . 90% tego calego si to skrypt na skrypcie :P . Ci co znaja ten slinik i bawili sie narzedziami wiedza o co chodzi :-] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ciekaw jestem jak Monolith zamierza dopieścić grafikę, skoro na PC gały wychodziły na wierzch. A jak wiadomo Xbox360 MUSI być lepszy od strony wizualnej niż wersja na PeCeta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować