Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Assassin`s Creed Revelations - zobacz najnowszy zwiastun; poznaj zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

27 postów w tym temacie

Trailer nawet fajny, zresztą Ubi zawsze robiło dobre trailery do AC.
Natomiast zawartość kolekcjonerki to jakiś fail, ciekawi mnie jaka będzie jej cena...
Z tego wszystkiego najlepsza jest tylko muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 22:28, ast44 napisał:

Mi się wydaje czy ten śnieżny krajobraz to Masjaf ?


Dobrze ci się zdaję to siedziba gildii z AC a tam gdzie go chcieli wieszać to skakało się na kupkę siana..
Pewnie nadal tam jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę to co już mówili inni - trailer urywa jajca, natomiast kolekcjonerka bardzo słaba.

Będą 3 edycje: Kolekcjonerska, Animus i Specjalna. Nie wiem kto pisze newsy, ale nie zwrócił uwagi na jedną rzecz - w trailerze pokazywane są edycje albo kolekcjonerskie (i tam jeszcze znajduje się artbook), albo special i tam zamiast artbooka jest encyklopedia. W obu wersjach są różne pudełka.

Dodatkowo zwiastun ten zdradził co znajdzie się w edycji kolekcjonerskiej gry:
gra
film krótkometrażowy
ścieżka dźwiękowa z gry
dodatkowa misja dla kampanii single player (Vlad The Impaler Prison)
dwie klasy postaci dla trybu multiplayer (Ottoman Jester oraz Crusader)


Co za głupota, Osti, kup sobie okulary ;)

Swoją drogą to na muve wersja kolekcjonerska nazywa się nexus i jest sprzedawana za 199 na PC i 299 na konsole. Jak dla mnie, w porównaniu z edycją Codex, którą kupiłem za 149zł + wysyłka, a zawiera w sobie ze 3x więcej gadżetów to tegorocznej się w ogóle nie opłaca kupować, bo poszli w dwie różne strony - mniej zawartości i wyższa cena. Może kupię, może kupię zwykłą edycję, będę musiał to dobrze przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować