Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - nieoficjalne wymagania sprzętowe

63 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2011 o 14:24, Lordpilot napisał:

Henrarze - spójrz na post 34, zaraz nad Twoim ;-)))


A rzeczywiście :) Internet mi dzisiaj szwankuje i forum strasznie wolnie odświeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 14:31, Leos8 napisał:

Ja poskładałem kompa od podstaw GTX 560 TI TOP OC, AMD Phenom II X4 955, 8GB RAMu GoodRam
DDR3, motherboard ASUSa, zasilacz LOGICa 600W i SEAGATE 500GB i Cooler Master obudowa
i mi za to wszystko wyszło 2700 zł. To ja się pytam jak ma się ten komp za 1500 do mojego?
Bo teraz mam wrażenie, że mnie w konia ktoś zrobił.


Raczej nikt Cie nie zrobil w konia :) za 2.7k mysle ze jest to odpowiedni komputer chociaz nie dokonca wiadomo jakie masz mobo. Mimo wszystko skladany od podstaw to jednak najlepszy wybor.

-wiesz co masz
-porownujesz ceny kazdego produktu
-rozni producenci to rozne specyfikacje (najgorzej jak ci wcisna jakis Green Edition - karte graficzna )
-wychodzi taniej (no chyba ze w 1 sklepie kazdy podzespol maja najtaniej na rynku ale to raczej niemozliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 14:31, Leos8 napisał:

Ja poskładałem kompa od podstaw GTX 560 TI TOP OC, AMD Phenom II X4 955, 8GB RAMu GoodRam
DDR3, motherboard ASUSa, zasilacz LOGICa 600W i SEAGATE 500GB i Cooler Master obudowa
i mi za to wszystko wyszło 2700 zł. To ja się pytam jak ma się ten komp za 1500 do mojego?
Bo teraz mam wrażenie, że mnie w konia ktoś zrobił.

Nikt Ciebie nie wrobił.
Masz droższą kartę (bo i jakościowo nieco wyższa półka) w tych 1500 zł nie był uwzględniony procek, oraz dysk twardy. Wszystko się zgadza.
A ceny bardzo prosto porównać do sprzętu. Włazisz na pierwszą lepszą porównywarkę (np. skąpiec.pl) i sprawdzasz ile co gdzie kosztuje.
Warto też zwrócić uwagę że niektóre podzespoły(najczęściej karty graficzne) mogą się różnić cenowo pod względem producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA O RZECZOWĄ RADĘ: Jak myślicie czy na laptopie Dell Studio 1749 i7 620M (2x2.66-3.33 z Turbo Boost 4MB) 8GB RAM 17.3 RGBLED 1920x1080 1000 GB HDD Z kartą graf. ATI 5650 1 GB BLUERAY JBL 9-CELL WIN7PROF Battlefield 3 da się "odpalić"? Jeśli tak to na jakich maksymalnie detalach i w jakiej rozdzielczości? Ultra to raczej nie, ale High czy raczej Medium lub Low?Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA O RZECZOWĄ RADĘ: Jak myślicie czy na laptopie Dell Studio 1749 i7 620M (2x2.66-3.33 z Turbo Boost 4MB) 8GB RAM 17.3 RGBLED 1920x1080 1000 GB HDD Z kartą graf. ATI 5650 1 GB BLUERAY JBL 9-CELL WIN7PROF Battlefield 3 da się "odpalić"? Jeśli tak to na jakich maksymalnie detalach i w jakiej rozdzielczości? Ultra to raczej nie, ale High czy raczej Medium lub Low?Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 19:47, Janek_Izdebski napisał:

PROŚBA O RZECZOWĄ RADĘ: Jak myślicie czy na laptopie Dell Studio 1749 i7 620M (2x2.66-3.33
z Turbo Boost 4MB) 8GB RAM 17.3 RGBLED 1920x1080 1000 GB HDD Z kartą graf. ATI 5650 1
GB BLUERAY JBL 9-CELL WIN7PROF Battlefield 3 da się "odpalić"? Jeśli tak to na jakich
maksymalnie detalach i w jakiej rozdzielczości? Ultra to raczej nie, ale High czy raczej
Medium lub Low?Z góry dziękuję za odpowiedź. :)


A może powinienem wybrać wersję Playstation 3, bo mam także konsolę i oszczędzić bólu testowania wymagan sprzętowych na żywym organiźmie? Choć z tego co słyszałem edycje konsolowe mają mieć gorsze parametry i mieć mniej opcji (zwłaszcza w multiplayer) w stosunku do wersji PC-towej. Doradzi coś ktoś kompetentny? Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby owe wymagania pokrywały się z rzeczywistymi, to tak, na medium/high w 1280x1024 (lub lekko powyżej tego) raczej spoko. Ale trzeba poczekać na oficjalne i modlić się żeby nie skopali optymalizacji;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby owe wymagania pokrywały się z rzeczywistymi, to tak, na medium/high w 1280x1024 (lub lekko powyżej tego) raczej spoko. Ale trzeba poczekać na oficjalne i modlić się żeby nie skopali optymalizacji;

----
Kodi24 dziękuję za odpowiedź. Ale czy warto zagrać na średnich ew. maksymalnych detalach na PC w mojej konfiguracji czy lepiej wybrać wersję Playstation 3 skro mam też konsolę? Doradzisz? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji na ps3 musisz liczyć się z mniejszymi mapami i mniejszą ilością graczy na mapie (24), ale z drugiej strony masz 100% pewności, że będzie chodził w ~30 klatkach;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować