Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Devil May Cry trafi na duży ekran

7 postów w tym temacie

To już sama gra boli, a tu jeszcze film robią. Z drugiej strony filmy zwykle maja mało wspólnego z grami a więc będzie gniot gniota, co może skutkować czymś ciekawym:-) ale nie nastawiam się. Ten trailer, który pokazali teraz to mnie jeszcze bardziej dobił i jeszcze ta muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze może nowego Dantego zagra ten chłopak, który grał głównego bohatera w Sali Samobójców... eeech... grę to zniosę jeżeli będzie fajnie zrobiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie sobie kręcą. Problemem jest jednak przeważnie jakość tych "egranizacji". Jeśli film nie będzie konkretem, a wyjdzie z tego podobny gniot jakie jeszcze nie tak dawno temu serwowali nam w kinach na podstawie wschodnich hitów (vel. DB) to ja dziękuję, postoję i poczekam na coś innego. Co do autora fabuły do filmu ... no nie wiem, jeśli Hitman 2 będzie tak "dobry" jak pierwsza część to lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam tylko nie na podstawie tej części! Powinni na podstawie np 3 i głównym bohaterem powinien być Dante a nie to coś co Bibera przypomina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, podzielam obawy komentujących ten artykuł. Jeżeli zrobią to na podstawie gry od NT która ma wyjść to nie pójdę na to do kina. I fakt, Justin Biber<czy jak mu tam> wpasował by się w tą wizję Dantego od panów z wysp.
Co do trailera z E3 to: http://www.youtube.com/watch?v=GixCzw9vjek&feature=player_embedded . Pozamiatane<niestety w negatywnym znaczeniu tego słowa>. Dante z irokezem :|. A jak na końcu wyskoczył ten potworek z pod asfaltu to zabrakło by Dante powiedział kwestie Duke''a: - Hell I''d Still Hit It...

Edit: Capcom!!! Dawać mi zremasterowaną trylogię traktującą o Dante i to migusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować