Zaloguj się, aby obserwować  
BoboRasta

Hakerzy? POMOCY!

122 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2011 o 19:17, agalice napisał:

Bardzo proszę o pomoc!!!
Chciałabym prosić jakiegoś hakera o odzyskanie mojego konta na howrse. Nie pamiętam hasła,
choć założyłam to konto parę dni temu ale już je rozwinęłam. PROOOSZĘ!!!


Ależ do tego nie potrzeba hakera (o ile to konto rzeczywiście jest twoje)...

Klikasz na stronie http://www.howrse.pl/ na łączenie, wpisz niepoprawne hasło. Teraz pojawi się komunikat o możliwości zmiany hasła. Wystarczy znać swój login, e-mail który był wykorzystany przy rejestracji i odpowiedź na sekretne pytanie (o ile jakieś było).

Choć ludzie to mnie nigdy nie przestaną zdumiewać - już widzę jak ktoś, nawet z doświadczeniem, siedziałby kilka dni/tygodni/miesięcy nad łamaniem zabezpieczeń serwera żeby odzyskać jedno hasło nieznanej mu osobie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 19:26, ziptofaf napisał:

> Bardzo proszę o pomoc!!!
> Chciałabym prosić jakiegoś hakera o odzyskanie mojego konta na howrse. Nie pamiętam
hasła,
> choć założyłam to konto parę dni temu ale już je rozwinęłam. PROOOSZĘ!!!

Ależ do tego nie potrzeba hakera (o ile to konto rzeczywiście jest twoje)...

Klikasz na stronie http://www.howrse.pl/ na łączenie, wpisz niepoprawne hasło. Teraz
pojawi się komunikat o możliwości zmiany hasła. Wystarczy znać swój login, e-mail który
był wykorzystany przy rejestracji i odpowiedź na sekretne pytanie (o ile jakieś było).

Choć ludzie to mnie nigdy nie przestaną zdumiewać - już widzę jak ktoś, nawet z doświadczeniem,
siedziałby kilka dni/tygodni/miesięcy nad łamaniem zabezpieczeń serwera żeby odzyskać
jedno hasło nieznanej mu osobie ;P


właśnie tam nie było sekretnego pytania, a na początku nie pisało się swojego maila, dopiero później i nie było to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować