Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

My Little Pony: Friendship Is Magic (2010)

1898 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 19:35, Zatha napisał:

Nie uśmiałem się tak od czasów Grand Galloping Collab ;d

A polską twórczość znasz? Sam guru polskich przeróbek, StalinCWHC jest Brony :)
http://www.youtube.com/watch?v=8Q3PCrYLTlQ

A i Obssesion Octopus wraz z Sonickiem fajnego mash upa zrobili:
http://www.youtube.com/watch?v=CaFfKxLvBSE

Polecam :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy gdzieś na polskim rynku można dorwać DVD Sezonu I z orginalnym dubbingiem i polskimi napisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie ma opcji "odpowiedz", coś forum szwankuje. DVD z pierwszym sezonem? Zdaje się, że nawet na amerykańskim rynku nikt nie wpadł na pomysł wydania serialu na DVD. Mowa o pełnych sezonach, a nie sprzedawanych odcinkach po kosmicznych cenach. Gdzie najlepiej teraz kupić? iTunes. Powiedzcie mi tylko jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 17:02, Alehor napisał:

Wiecie może czy gdzieś na polskim rynku można dorwać DVD Sezonu I z orginalnym dubbingiem
i polskimi napisami?

Nie do dostania niestety.

Spoiler

Oficjalnie. Bo napisy jako takie są tylko nieoficjalne bodajże.

20120510234721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 15:43, Nivrax napisał:

Ile wychodzi za taką z WLF z przesyłką? 150 zł?

Powiem Ci tak. Zamówiłem jedną koszulkę to zapłaciłem 25 dołałów za koszulkę i 25 za przesyłkę. Razem jakieś 150 lub 170zł, jakoś tak.

Teraz będzie najlepsze. Zamówiłem dwie koszulki, każda po 25, przesyłka z racji, że opakowanie większe gabarytowo kosztowała 50 dolców. Jakby tego było mało z racji, że jest to w tym momencie towar wysokowartościowy według polskiego prawa przy listonoszu musiałem dopłacić VAT od tych koszulek z wysokości 80zł... normalnie dziadostwo w biały dzień. Razem jakieś 430zł :P.

Najlepszym rozwiązaniem byłby chyba kolega lub rodzina w USA gdzie dostaje paczkę na terenie USA za free i teraz wysyłają te koszulki o wiele taniej jako prezent/gift. Wtedy chyba paczka zwolniona jest z podatku, ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 16:22, Damianuss1 napisał:

/.../

powiem tak jak masz wzór który chcesz to tylko spreadshirt ja za 2 koszulki z nadrukiem z czego jedna z obu stron i dostawą zapłaciłem 120zł, a firma niemiecka więc cła nie doliczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ładnej tapety.
Stylistyka jak poniżej. The darker the better.

Kiedyś znalazłem dobrą z Nightmare Moon ale już więcej nie było mi dane jej zobaczyć :C

20120604195502

20120604195531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A proszę, proszę bardzo. NMM tutaj zbyt wiele nie ma, ale może akurat coś Ci się spodoba.

Ostatnie walnąłem w charakterze odtrutki bo - szczerze powiedziawszy - grimdarkowych kucyków nie trawię szczególnie. ;)

20120604201514

20120604201521

20120604201711

20120604201858

20120604202236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 20:22, Tajemnic napisał:

Ostatnie walnąłem w charakterze odtrutki bo - szczerze powiedziawszy - grimdarkowych
kucyków nie trawię szczególnie. ;)

Brr, te pierwsze straszne jest, a mnie nie o gore tu chodziło, tylko o mrok :x

Dzięki za 5 i 9, te mi najbardziej pasują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 16:48, kindziukxxx napisał:

powiem tak

Wiem doskonale, że można i tak, pewnie, że mógłbym tak to złożyć i taniej wyjdzie :>. Dla mnie jednak to nie to samo. Przy okazji, tamto zdjęcie walnięte na szybko w pracy, teraz w domu otworzyłem całą paczkę i znalazłem tam coś więcej. Na zdjęciu nie ma tylko naklejek z poniakami. To pierwsze to chyba jakaś duża torba, ale nie mam pojęcia na co to może być, jest ogromna. Plakacik, bardzo fajny i sama koszulka raz jeszcze tym razem w mniej wygniecionej wersji. Wcześniej pisałem, że są dwie koszulki, druga jest taka sama tylko, że czarna dla przyjaciela w prezencie.

20120604214340

20120604214349

20120604214423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować