Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

My Little Pony: Friendship Is Magic (2010)

1898 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2012 o 21:58, Alamut napisał:

Indeed... Chociaż nie powiem aby NM miała wiele okazji do pokazywania na co ją stać,
a za panowania Discorda na pewno zginęło wiele kucyków, acz wierzę, że nie było to bezpośrednim,
a jedynie pośrednim efektem jego "żartów".


Paradoksalnie to bardzo wątpię by on w ogóle dążył do czyjejkolwiek śmierci, nawet w formie pośredniej. Bądźmy szczerzy - z trupem to ty nic nie zrobisz. O wiele lepiej utrzymywać swoje zabawki w dobrym stanie. Zwłaszcza że z tego co widziałem to Discord wcale nie był "zły" - on po prostu ma inną wizję świata. Czy lepszą czy gorszą, ciężko oceniać. Inną. Pewnie też dałoby się w takim świecie funkcjonować - jak zdiscordujesz całą populację to tak samo wyjdą ci osobniki przyjazne i nieprzyjazne itp.

Zwłaszcza że pewnie Celestia z Luną wcale nie są takie świątobliwe w tym aspekcie i na pewno jakieś nienormalne ilości ładu nawrzucały na Equestrię przez te tysiąclecia ^^

Dnia 09.07.2012 o 21:58, Alamut napisał:

Ciekawe jaka jest przed pierwszą filiżanką kawy o poranku xD

W sumie mogę to naszkicować xD Celestia świeżo po wstaniu z łóżka, zanim jeszcze nałoży tonę tapety i środek na połysk grzywy (dostępny tylko Alicornom!), całkiem wdzięczny pomysł na rysunek. Tylko muszę mieć zdjęcie awatara Khorne''a czy Tyranidów jako punkt odniesienia.

Dnia 09.07.2012 o 21:58, Alamut napisał:

You simply like... manly mares, that''s all xD

Nieprawda! Twi narysowałem normalnie (zresztą akurat rysując ją to się bardzo staram bo wraz z Luną są dla mnie Best Ponies i tu nie ma miejsca na fuszerkę)! Tylko Celestia jakoś mi nie wychodzi...wzorowałem się na tym prawdę mówiąc:
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/141/475/Princess_Celestia.jpg?1309292292

Tylko po drodze chyba coś nie wyszło xD

Dnia 09.07.2012 o 21:58, Alamut napisał:

Ale zwróć uwagę, że muszą włożyć w to pewien wysiłek - spójrz chociażby an scenę z "The
Cutie Mark Chronicles" gdzie Celestia de facto z każdym machnięciem skrzydeł podnosi
gwiazdę ciut wyżej, ale pomału. Discord zmieniał dzień w noc w takcie minutowym nie myśląc
o tym xD

Ehem - Celestia po prostu nie chciała zamienić dnia w noc w ciągu sekundy... to nie jest tak że nie może tylko że zachód czy wschód słońca też bywa całkiem ładny.

Rozumiesz - Luna potrafiła przez wiele nocy planować np. deszcze meteorytów czy ładnie układać konstelacje. Nie chodzi o to żeby zrobić coś na szybko, byleby było a żeby efekt był idealny. Taka antyteza polskiego robotnika xD

Dnia 09.07.2012 o 21:58, Alamut napisał:

Przecież Dinky jest w co drugim arcie z Derpy! Choćby tym tutaj xD
http://veggie55.deviantart.com/art/Commission-You-re-Always-Mine-277956106

"Made using: GIMP, Mouse and Pencil"

This guy just got tons of RESPECT from me. Nie wyobrażam sobie rysowania czegokolwiek na kompie myszką a tu widzę naprawdę ładny efekt końcowy.

A co do Dinky - no cóż, nawet jeszcze nie odwiedzałem grup poświęconych MLP na Deviantarcie, mam tylko tony materiału z ponibooru i okolic ale większości też jeszcze nie przejrzałem. Więc jestem nie do końca w temacie. Tych fanficów namnożyło się zresztą tak dużo że już się w tym wszystkim pogubiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 22:41, ziptofaf napisał:

Zwłaszcza że pewnie Celestia z Luną wcale nie są takie świątobliwe w tym aspekcie i na
pewno jakieś nienormalne ilości ładu nawrzucały na Equestrię przez te tysiąclecia ^^

Dziesiątki pokoleń programu eugenicznego w celu stworzenia kwisatz haderah w formie jednorożca, kóry posiadałby takie zrozumienie magii jak Alicorn?

Dnia 09.07.2012 o 22:41, ziptofaf napisał:

W sumie mogę to naszkicować xD Celestia świeżo po wstaniu z łóżka, zanim jeszcze nałoży
tonę tapety i środek na połysk grzywy (dostępny tylko Alicornom!), całkiem wdzięczny
pomysł na rysunek. Tylko muszę mieć zdjęcie awatara Khorne''a czy Tyranidów jako punkt
odniesienia.

Here you go ^^
http://whfb.lexicanum.de/wiki/Khorne

Dnia 09.07.2012 o 22:41, ziptofaf napisał:

Celestia jakoś mi nie wychodzi...wzorowałem się na tym prawdę mówiąc:
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/141/475/Princess_Celestia.jpg?1309292292
Tylko po drodze chyba coś nie wyszło xD

You''re the Derpy of Celestial fanart xD

Dnia 09.07.2012 o 22:41, ziptofaf napisał:

A co do Dinky - no cóż, nawet jeszcze nie odwiedzałem grup poświęconych MLP na Deviantarcie,
mam tylko tony materiału z ponibooru i okolic ale większości też jeszcze nie przejrzałem.
Więc jestem nie do końca w temacie. Tych fanficów namnożyło się zresztą tak dużo że już
się w tym wszystkim pogubiłem xD

To, że Dinky jest córką Derpy jest tak stare jak jej miłość do muffinów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 22:52, Alamut napisał:

Dziesiątki pokoleń programu eugenicznego w celu stworzenia kwisatz haderah w formie jednorożca,
który posiadałby takie zrozumienie magii jak Alicorn?

Tego nie można wykluczyć. Choć Twilight jeszcze wiele do tego brakuje. Z drugiej jednak strony mamy Cadance i Shining Armora. I wiemy że ich magia to też nie w kij dmuchał. Więc kto wie, kto wie.

Dnia 09.07.2012 o 22:52, Alamut napisał:

You''re the Derpy of Celestial fanart xD

I just don''t know what went wrong!

Dnia 09.07.2012 o 22:52, Alamut napisał:

To, że Dinky jest córką Derpy jest tak stare jak jej miłość do muffinów xD

I niekanoniczne! I can''t focus on EVERYTHING at the same time. Już wystarczająco ciężko mi te wszystkie jaźnie trzymać we względnym porządku, dorzucanie sobie dodatkowej pracy w tym aspekcie może bardzo źle się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 23:13, ziptofaf napisał:

Tego nie można wykluczyć. Choć Twilight jeszcze wiele do tego brakuje.

Bardziej pod względem treningu niż potencjału. Z Paula Atrydy też nie byłby Muad Dib, gdyby go Jessica od dzieciństwa w prana i bindu nie szkoliła. Odnoszę wrażenie, że Celestia za mało uwagi poświęciła rozwojowi emocjonalnemu Twilight i popełniła gdzieś błąd przy dyscyplinie - albo była zbyt ostra, albo zbyt łagodna, co w połączeniu z niemalże aspengerowymi objawami u Twilight zaowocowało rygorystycznym podejściem do własnej osoby.

Dnia 09.07.2012 o 23:13, ziptofaf napisał:

Z drugiej jednak strony mamy Cadance i Shining Armora. I wiemy że ich magia to też nie w kij dmuchał.
Więc kto wie, kto wie.

Zakładając, że Kredens jest wybrykiem genetycznym, a Shining pochodzi z tej samej linii genetycznej co Twi, to efekty takiej krzyżówki mogłyby być całkiem interesujące, a wręcz tak przełomowe jak mieszanka dzikich, fremeńskich genów Chani z tymi Paula.

Dnia 09.07.2012 o 23:13, ziptofaf napisał:

I niekanoniczne!

Chwilami nie wiem co mnie bardziej w tej serii pociąga - kanon czy fanon? xD

Dnia 09.07.2012 o 23:13, ziptofaf napisał:

I can''t focus on EVERYTHING at the same time. Już wystarczająco ciężko mi te wszystkie jaźnie > trzymać we względnym porządku, dorzucanie sobie dodatkowej pracy w tym aspekcie może bardzo źle się > skończyć.

Oh stop with the whining! What are you? Human?! -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 23:55, Alamut napisał:

Bardziej pod względem treningu niż potencjału. Odnoszę wrażenie, że Celestia
za mało uwagi poświęciła rozwojowi emocjonalnemu Twilight i popełniła gdzieś błąd przy
dyscyplinie - albo była zbyt ostra, albo zbyt łagodna, co w połączeniu z niemalże aspengerowymi
objawami u Twilight zaowocowało rygorystycznym podejściem do własnej osoby.

Ty aby psychiatrii nie studiowałeś? ^_^ Osobiście podejrzewam że problemem z nauczaniem przez Celestię jest fakt że prawdopodobnie wszyscy których mogła nazywać przyjaciółmi, osobami równymi jej a nie tylko poddanymi którzy nigdy nie zrozumieją jak może czuć się istota żyjąca tysiąclecia... już dawno nie żyją, wyjątkami jest co najwyżej Luna i Discord. Teorię o "Friendship is Magic" to ona może i przekaże ale szczerze wątpię by wciąż potrafiła przekuć to na praktykę. Ona w tym aspekcie trochę Emperora przypomina - prawdopodobnie kuce dla których chciała lepszego życia już dawno odeszły w zapomnienie a obecnie tylko realizuje swój plan wiedząc że alternatywa jest gorsza i byłaby równoznaczna z porzuceniem ideałów które realizowała od tak dawna.

Dlatego też wysłała Twilight do Ponyville - uznała że jedynym sposobem na dalszy rozwój jest wysłanie swej uczennicy w zupełnie nowe środowisko gdzie będzie miała też nieco autonomii. Potem pozostało tylko tu i tam pociągnąć za sznurki - a to załatwić jakiegoś smoka w okolicy, a to wysłać za mało biletów na Grand Galloping Galla...

...Notabene, właśnie zaspoilerowałem całkiem spory fragment fanfica którego robię. Oh well, happens xD

Dnia 09.07.2012 o 23:55, Alamut napisał:

Zakładając, że Kredens jest wybrykiem genetycznym, a Shining pochodzi z tej samej linii
genetycznej co Twi, to efekty takiej krzyżówki mogłyby być całkiem interesujące, a wręcz
tak przełomowe jak mieszanka dzikich, fremeńskich genów Chani z tymi Paula.

Byleby się tylko nie przeliczyć podczas robienia takich mieszanek. Bo jeszcze okażą się silniejsze niż wszyscy przypuszczali ^^

Dnia 09.07.2012 o 23:55, Alamut napisał:

Chwilami nie wiem co mnie bardziej w tej serii pociąga - kanon czy fanon? xD

Bez kanonu nie byłoby fanonu. Więc to się dopełnia wzajemnie.

Dnia 09.07.2012 o 23:55, Alamut napisał:

Oh stop with the whining!

THIS IS WHINING:
http://www.youtube.com/watch?v=csPPqdbcVwM

Dnia 09.07.2012 o 23:55, Alamut napisał:

What are you? Human?! -.-

<looks away with disgust> Calling me a human...?! You know, it''s really offensive ;( Everyone has his own problems though, no one can be perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

Ty aby psychiatrii nie studiowałeś? ^_^

Primo: potrzebne w zawodzie
Secundo: we like to analyse ourselves when we''re really bored *_*

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

...Notabene, właśnie zaspoilerowałem całkiem spory fragment fanfica którego robię. Oh
well, happens xD

Czy nie zainspirowała Cię trochę końcówka tego fanfica o Discordzie/bracie Celestii? xD
Przy okazji przypomniałem sobie o tej tutaj batalii jeśli idzie o "potęgę" Celly xD
http://mlp-silver-quill.deviantart.com/art/My-Little-Pwnee-303695442?q=boost%3Apopular%20my%20little%20pony%20comics&qo=23

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

Byleby się tylko nie przeliczyć podczas robienia takich mieszanek. Bo jeszcze okażą się
silniejsze niż wszyscy przypuszczali ^^

Co niebezpiecznego może wyjść z połączenia Kredensu i Homera xD

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

I dlatego ta klacz jest u mnie w czołówce listy popularności xD

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

<looks away with disgust> Calling me a human...?! You know, it''s really offensive
;( Everyone has his own problems though, no one can be perfect.

We demand efficiency not perfection. erfection means order, order means stagnation, stagnation means boredom. We require creative, partially controlled chaos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

No właśnie mnie też to zastanawia. Twilight się w ogóle nie przestraszyła Luny (która jednak ma barwną
przeszłość i do perfekcji opanowała Royal Canterlot Voice) a na myśl o tym co może zrobić jej Celestia za
niewysłanie JEDNEGO listu niemal oszalała. No ale z drugiej strony - ani Discord ani Night Mare Moon nie
zamieniali kuców w kamień czy wystrzeliwali je na księżyc.

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

Oj, pod tą na pozór dobroduszną powłoką kryje się prawdziwy potwór najwyraźniej. Pewnie Twi kiedyś już
miała zresztą okazję oglądać wkurzoną Celestię to teraz tylko potulnie wypełnia wszelkie jej polecenia.


Dude, ale Celestia nie ma chłopaka, a liczy sobie przynajmniej tysiąc lat. You know what I mean...

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

Paradoksalnie to bardzo wątpię by on w ogóle dążył do czyjejkolwiek śmierci, nawet w formie pośredniej.
Bądźmy szczerzy - z trupem to ty nic nie zrobisz.


You do not know? :D http://www.youtube.com/watch?v=CGFIumhNiM0

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

W sumie mogę to naszkicować xD Celestia świeżo po wstaniu z łóżka, zanim jeszcze nałoży tonę tapety i
środek na połysk grzywy (dostępny tylko Alicornom!), całkiem wdzięczny pomysł na rysunek. Tylko muszę
mieć zdjęcie awatara Khorne''a czy Tyranidów jako punkt odniesienia.


A zaraz po stworzeniu rysunek zostanie zamknięty w lochach Inkwizycji, by nikt nigdy nie zobaczył esensji zła o poranku.

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

"Made using: GIMP, Mouse and Pencil"
This guy just got tons of RESPECT from me. Nie wyobrażam sobie rysowania czegokolwiek na kompie myszką a > tu widzę naprawdę ładny efekt końcowy.


http://www.equestriadaily.com/2012/06/veggie55s-guide-to-lineart.html

Dnia 10.07.2012 o 00:49, ziptofaf napisał:

...Notabene, właśnie zaspoilerowałem całkiem spory fragment fanfica którego robię. Oh well, happens xD


Czuję teorię spiskową na temat Celestii. Hmm, w sumie to nawet nie musi być teoria spiskowa, a zwykła prawda :>

A z Dinky jest ten problem, że:
1. W Siostrzanych Zawodach brała udział, więc raczej ma jakąś rodzinę.
2. Jeśli jednak ma być córką DH, to kto jest ojcem?
3. I chyba jeszcze The Last Roundup stała obok jakiegoś ogiera, który wyglądał jakby był jej ojcem.

PS. Ten temat powinien już mieć +18 ^^
PS2. Wczoraj w fanfiku przeczytałem, że drzwi do biblioteki Twi otwierają się do środka. To dziwne uczucie wiedzieć, że to nieprawda bez sprawdzania w odcinkach (I''m not crazy... It is something worse)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hay with this! Mando wypuścił kolejne utwory:
The Wonderbolts, Pt. 2 "Someday" http://www.youtube.com/watch?v=84VaEXQVYiw&feature=g-u-u
The Shadowbolts, Pt. 2 "New Recruits" http://www.youtube.com/watch?v=0tGp5PDjNr0&feature=g-u-u
I Am No Hero (OLD VERSION) http://www.youtube.com/watch?v=3qAhEwRKpuY&feature=g-u-u
[REMASTERED] I Am No Hero http://www.youtube.com/watch?v=symahn3t-34&feature=g-u-u
Vinyl Scratch is Louder http://www.youtube.com/watch?v=ITB9jvFffPU&feature=g-u-u

I na deser
Replacer - Song for an Earth Pony http://www.youtube.com/watch?v=rpRJfKcip1A&feature=g-u-u
Aviators - One Last Letter (VIP Remix) http://www.youtube.com/watch?v=zy2afkGBcnE&feature=g-u-u

PS. Szkoda, że Mando jest troszeczkę niedoceniany. Dla mnie to geniusz przy którym większość obecnych muzyków może się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 09:52, McFlash napisał:

Dude, ale Celestia nie ma chłopaka, a liczy sobie przynajmniej tysiąc lat. You know what
I mean...

Zaraz zaraz, coś mi się przypomniało. Cadance to SIOSTRZENICA Celestii (choć z którego pokolenia to już trudniej powiedzieć xD), no nie? Luna...WHY DID YOU DO IT...And who was your special somepony?!!

A co do Celestii - może i miała ale nikt nie żyje wiecznie... oprócz Alicornów rzecz jasna.

Dnia 10.07.2012 o 09:52, McFlash napisał:

Jeśli filmiki z serii .MOV zaczniemy uważać za kanon... Nie no, bez przesady xD Discorda wyobrażam sobie raczej jako leniwego Boga który lubi chaos, on nie jest Evil Overlordem niszczącym wszystko na swojej drodze. Nie to co Celestia~!

Dnia 10.07.2012 o 09:52, McFlash napisał:

A zaraz po stworzeniu rysunek zostanie zamknięty w lochach Inkwizycji, by nikt nigdy
nie zobaczył esensji zła o poranku.

Nie przesadzajmy że esencji zła od razu, Bogowie Chaosu wcale nie muszą być tacy brzydcy (Slaanesh choćby).

Dnia 10.07.2012 o 09:52, McFlash napisał:

Prfff, zaczyna od szkicu ołówkiem. Tak to ja też mogę XD

Dnia 10.07.2012 o 09:52, McFlash napisał:

PS. Ten temat powinien już mieć +18 ^^


Niby dlaczego? :D Od dobrych kilku stron nikt nawet nie wspomniał o Molestii! Nawet nie ma linków do clopficów czy kuców w skarpetach (chyba że ktoś o nie wprost pyta ^_^). My tu prowadzimy bardzo kulturalną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Zaraz zaraz, coś mi się przypomniało. Cadance to SIOSTRZENICA Celestii (choć z którego
pokolenia to już trudniej powiedzieć xD), no nie?


What? Wait, that prince Blueblood is Celestia''s newphie.

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Luna...WHY DID YOU DO IT...And who
was your special somepony?!!


:D http://www.youtube.com/watch?v=RMINSD7MmT4

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

A co do Celestii - może i miała ale nikt nie żyje wiecznie... oprócz Alicornów rzecz
jasna.


I teraz wiemy, skąd Molestia... Chociaż http://bronies.memebase.com/2012/05/24/my-little-pony-friendship-is-magic-brony-celestias-special-somepony/

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Jeśli filmiki z serii .MOV zaczniemy uważać za kanon... Nie no, bez przesady xD


Hay, zapomniałem podkreślić, że chodzi mi o fragment z trupem xD

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Discorda
wyobrażam sobie raczej jako leniwego Boga który lubi chaos, on nie jest Evil Overlordem
niszczącym wszystko na swojej drodze. Nie to co Celestia~!


Wyczuwam dziwny syndrom sztokholmski ^^

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Niby dlaczego? :D Od dobrych kilku stron nikt nawet nie wspomniał o Molestii! Nawet nie
ma linków do clopficów czy kuców w skarpetach (chyba że ktoś o nie wprost pyta ^_^).
My tu prowadzimy bardzo kulturalną dyskusję.


Bo czy trzeba wspominać o oczywistym? :] Taaaak, kulturalna dyskusja na temat podbicia świata... ekhm, przyjaźni o tolerancji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Zaraz zaraz, coś mi się przypomniało. Cadance to SIOSTRZENICA Celestii (choć z którego
pokolenia to już trudniej powiedzieć xD), no nie?

Trudno powiedzieć... Blueblood też jest jej "siostrzeńcem", a jest tylko zwykłym kucem ;/

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Luna...WHY DID YOU DO IT...And who was your special somepony?!!

And why was he pink?!

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

A co do Celestii - może i miała ale nikt nie żyje wiecznie... oprócz Alicornów rzecz
jasna.

Discord żyje wiecznie...

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Jeśli filmiki z serii .MOV zaczniemy uważać za kanon... Nie no, bez przesady xD

"Stay out of my SHED!!!!" jakoś dziwnie do mnie przemawia... Osoby nieśmiałe, zamknięte w sobie i co najważniejsze mobbingowane w dzieciństwie mogą wytworzyć w sobie pewne tendencje socjopatyczne xD

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Discorda wyobrażam sobie raczej jako leniwego Boga który lubi chaos, on nie jest Evil Overlordem
niszczącym wszystko na swojej drodze. Nie to co Celestia~!

Taa... a Joker przy swojej całej awesomowości to tylko niegroźny klaun płatający figle Batmanowi?

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Nie przesadzajmy że esencji zła od razu, Bogowie Chaosu wcale nie muszą być tacy brzydcy
(Slaanesh choćby).

Slaanesh jest obojniackim koszmarem spoza krawędzi rzeczywistości! Coś Ty się tak na niego sfiksował?

Dnia 10.07.2012 o 11:36, ziptofaf napisał:

Niby dlaczego? :D Od dobrych kilku stron nikt nawet nie wspomniał o Molestii! Nawet nie
ma linków do clopficów czy kuców w skarpetach (chyba że ktoś o nie wprost pyta ^_^).
My tu prowadzimy bardzo kulturalną dyskusję.

Jesteśmy bandą dorosłych facetów oglądających kreskówkę o kolorowych kucykach, której grupą docelową są sześcioletnie dziewczynki. Musimy być pedofilami, albo jakimiś zboczeńcami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:55, kindziukxxx napisał:

leci to u mnie zapętlone chyba od 2h :)
http://www.youtube.com/watch?v=jOD-HskHins&feature=related

"ALL MIIIIIIIIIIIIIINE" zawsze miażdży mi mózg.

I tak, tę piosenkę słuchałem już dziesiątki razy, nie ma zamiaru się znudzić.

Ale najfajniejsze jest słuchanie jej w samochodzie, kiedy jedzie się samemu i tekst na pamięć się zna... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2012 o 23:44, Alamut napisał:

Jesteśmy bandą dorosłych facetów oglądających kreskówkę o kolorowych kucykach, której
grupą docelową są sześcioletnie dziewczynki. Musimy być pedofilami, albo jakimiś zboczeńcami
xD


Phew, przy założeniu teorii o nieskończonej liczbie wszechświatów + dodamy fakt reinkarnacji duszy w dowolnym wszechświecie ( może dusza ma wybór gdzie? ) można założyć, że część z nas będzie kiedyś kucem { rofl }...

Warto wiedzieć więcej o miejscu gdzie może kiedyś będziemy istnieć ;)

Ewentualnie można zastosować teorie, że nasze stworzenia i myśli mają swoją cząstkę w światach w które je istnieją... co wyjdzie na to, że część z nas itak była bądź będzie kiedyś kucem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:44, Alamut napisał:

Trudno powiedzieć... Blueblood też jest jej "siostrzeńcem", a jest tylko zwykłym kucem
;/

Z kolei dzieciaki dwóch Earth Ponies mogą być jednorożcem i pegazem. Więc wychodzi na to że z dzieciakami to różnie bywa, zapewne bardzo wiele zależy od partnera i czystości genów.

Dnia 10.07.2012 o 23:44, Alamut napisał:

And why was he pink?!

Hmm... Pinkie już udowodniła że różowy bywa przerażający! Widać też że czasem daje zdolności prekognicji przyszłości, to moc której nawet Discord czy Celestia są pozbawieni. Zapewne kolejny eksperymentalny krok na drabinie ewolucji.

A co do drzewka genealogicznego - spytałem Twilight czy aby nie ma książki z historią Alicornów (tak, wiem że ten minikomiks ma więcej niedoróbek niż Discord pomysłów na szerzenie chaosu ale ładniej nie umiem...). Okazało się że ma... tylko patrząc na jej reakcję to nie jestem pewny czy warto do niej sięgać. Some things are better left unsaid!

I tak, przyjmuję requesty na komiksy o ile spodoba mi się pomysł ^_^

Dnia 10.07.2012 o 23:44, Alamut napisał:

"Stay out of my SHED!!!!" jakoś dziwnie do mnie przemawia... Osoby nieśmiałe, zamknięte
w sobie i co najważniejsze mobbingowane w dzieciństwie mogą wytworzyć w sobie pewne tendencje
socjopatyczne xD

Dnia 10.07.2012 o 23:44, Alamut napisał:

Taa... a Joker przy swojej całej awesomowości to tylko niegroźny klaun płatający figle
Batmanowi?

Good point. Ale Joker to jednak zabijał bez niczego, Discord z kolei sam powiedział że on nawet w kamień nie zamienia.

Dnia 10.07.2012 o 23:44, Alamut napisał:

Slaanesh jest obojniackim koszmarem spoza krawędzi rzeczywistości! Coś Ty się tak na
niego sfiksował?

Rodziny się nie wybiera! Choć nie powiem, Nurgle to tez fajny koleś. Bardzo podoba mi się jego ogródek, przypomina mój pokój: http://wh40k.lexicanum.com/mediawiki/images/b/bc/Garden_of_Nurgle.jpg

Dnia 10.07.2012 o 23:44, Alamut napisał:

Jesteśmy bandą dorosłych facetów oglądających kreskówkę o kolorowych kucykach, której
grupą docelową są sześcioletnie dziewczynki. Musimy być pedofilami, albo jakimiś zboczeńcami
xD


Od lat oglądam też "chińskie bajeczki", więc ten pseudoargument do mnie nie przemawia xD Tak długo jak czyjeś hobby nie niszczy życia innym to jest dozwolone, w końcu to NASZ czas i nikt nie może nikomu mówić jak ma go spędzać ^^

20120711020736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:44, Alamut napisał:

Jesteśmy bandą dorosłych facetów oglądających kreskówkę o kolorowych kucykach, której
grupą docelową są sześcioletnie dziewczynki. Musimy być pedofilami, albo jakimiś zboczeńcami
xD


Coś w tym jest, ale dla osób z zewnątrz, jak mój znajomy widzał ze to oglądam, to kilka razy przeklinał itp, potem stwierdził że oglądam bajkę dla pedofilów (było to w okolicach 8-10 odcinka 1 sezonu), po ponynighcie zapytał sie czy przyszli też jacyś 40 letni pedofile wymienić się doświadczeniami, ale.. nie miał racji, :)

a statystyki pokazują ze ktoś 65+ jest ;)

20120711085559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 02:16, ziptofaf napisał:

A co do drzewka genealogicznego - spytałem Twilight czy aby nie ma książki z historią
Alicornów (tak, wiem że ten minikomiks ma więcej niedoróbek niż Discord pomysłów na szerzenie
chaosu ale ładniej nie umiem...). Okazało się że ma... tylko patrząc na jej reakcję to
nie jestem pewny czy warto do niej sięgać. Some things are better left unsaid!

Bardzo fajny komiks xD

Masz ciąg dalszy Derpy w nagrodę
http://askdiscordwhooves.tumblr.com/post/26968910857/sad-and-searching-but-did-he-ever-find-what-was#notes

Dnia 11.07.2012 o 02:16, ziptofaf napisał:

I tak, przyjmuję requesty na komiksy o ile spodoba mi się pomysł ^_^

Pinkamena Diane Pie is executed in the main square of Canterlot for her crimes against ponykind. Najlepiej przeć poćwiartowanie - cztery kuce postury Maca ciągną za każdą z jej nóg o_O

Dnia 11.07.2012 o 02:16, ziptofaf napisał:

Rodziny się nie wybiera! Choć nie powiem, Nurgle to tez fajny koleś. Bardzo podoba mi
się jego ogródek, przypomina mój pokój: http://wh40k.lexicanum.com/mediawiki/images/b/bc/Garden_of_Nurgle.jpg

You like Papa Nurgle? There''s hope for you then ^^

@Do wszystkich

This fandom is just too random xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 22:31, Alamut napisał:

Bardzo fajny komiks xD

Będzie jeszcze pełnoprawny sequel, ja to planuję na jakieś 50-100 partów (with LOTS OF FRIENDSHIP CHAOS) ^^

Dnia 11.07.2012 o 22:31, Alamut napisał:


- Congratulations, you''re a mother!
- WHAAAAT?!

Skąd on te dzieciaki wziął!? XD

Dnia 11.07.2012 o 22:31, Alamut napisał:

Pinkamena Diane Pie is executed in the main square of Canterlot for her crimes against
ponykind. Najlepiej przeć poćwiartowanie - cztery kuce postury Maca ciągną za każdą z
jej nóg o_O


...Ale bez przesady... co jak co ale dzieł w stylu Cupcakes to ja rysować nie będę. Nie mam nic przeciwko śmierci, zniszczeniu, destrukcji, wyniszczeniu umysłowym czy chaosowi ale nie lubię tym w swoich pracach nadmiernie epatować, przynajmniej nie dosłownie. Doprowadzenie Pinky do kata, przeczytanie listy jej zbrodni, co najwyżej krótki rzut oka na spadające ostrze topora/gilotyny. I tyle. Ale bez fruwających kończyn, hektolitrów krwi i tym podobnych "atrakcji" które uważam za jeden z najgorszych sposobów na wywołanie w czytelniku pożądanych emocji - bo albo doprowadzą go do śmiechu albo zniesmaczą.

Dnia 11.07.2012 o 22:31, Alamut napisał:

You like Papa Nurgle? There''s hope for you then ^^

Nurgle to bardzo miły i towarzyski demon, nawet z dziewczyną mieszka!

Dnia 11.07.2012 o 22:31, Alamut napisał:

This fandom is just too random xD

Śmiem twierdzić że fandom MLP może już pod względem ilości i absurdalności rywalizować z Touhou... a to jest osiągnięcie, choć nie wiem czy takie znowu pozytywne xD

O, a propos Discorda - ja to go sobie jednak bardziej wyobrażam w tym stylu
http://my-little-bronies.deviantart.com/gallery/?set=33177187&offset=48#/d55slq2
aniżeli wersję podobną Jokerowi z Batmana. Fakt że obecnie jest nieco ZBYT szurnięty ale on wcale nie musiał być zawsze zły i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować