Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Przegląd najważniejszych gier z E3 2011

35 postów w tym temacie

- Assassin''s Creed Revelations
- Battlefield 3
- Hitman Absolution
- Uncharted 3

I jeżeli portfel będzie wymagał posłuszeństwa to konsolka PlayStation Vita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, w Mecha bym sobie zagrał - pamiętam czasy czwórki, fajnie się prowadziło te kolosy. A co do space sim - marzy mi się Privateer we współczesnej otoczce wizualnej albo Freespace 3... (a najlepiej i jedno, i drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 21:44, Zgreed66 napisał:

> Wiadomo coś o f1 2011? bo żadnych informacji nie znalazłem.

http://www.gram.pl/news_8AzeHei1_F1_2011_kwintet_sloneczno_deszczowych_debiutanckich_screenow.html

Cienko szukasz :)


eh ale mi o E3 chodziło, bo mistrzowie kodu mieli coś pokazać czy powiedzieć na temat formuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 22:41, Maverick07 napisał:

eh ale mi o E3 chodziło, bo mistrzowie kodu mieli coś pokazać czy powiedzieć na temat
formuły.


Fabula? xD

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/E3_F1_2011_-_co_powiedzialby_Kubica.-35562.html
http://www.gaminator.tv/newsy/news/15659,E3-F1-2011-będzie-grą-kompletną.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do walki w SH... Jak dla mnie nie ma, na co narzekać, bo rzadko kiedy walka jest straszna ;] np. w Dark Descent najbardziej straszyło to, że właśnie nie można było walczyć i trzeba było się kryć przed wrogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O moja wypowiedź załapała się do wzmianki o RAGE jak miło :) Gdybym wiedział to bym lepiej przemyślał co piszę :) A serio obawiam się powtórki z Doom-a 3 zbyt długo czekaliśmy na tamtą grę i z tobą jest podobnie już wszystko czym zachwycał RAGE podczas pokazu w 2007 już jest dostępne na rynku (grafika, gameplay). Z innych coraz bardziej mi się podoba Dead Island chyba zamówię dla siebie i znajomych :) Ogólnie polskie gry mają jeden ogromny plus rzeczywiście są dla dorosłych (Wiedźmin, Dead Island, Afterfall: InSanity). Inne firmy powinny brać pod tym względem przykład z polskich deweloperów i nie cenzurować gry żeby dostawały PEGI 12-16 tylko po to żeby mieć lepszą sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie SW TOR to na razie porazka.

Po super hiper mega wyopasionych cinematicach dostajemy gre z zalosna oprawa graficzna na poziomie wowa sprzed 6 lat. O ile w wowie bajkowy klimat nadaje takiej grafice uroku, o tyle w torze to po prostu razi po oczach.

Interface i reszta to zywa kalka wowa, jakich wiele bylo i bedzie.

Jedyne co moz euratowac ta pozycje przed odchlaniami nicosci to klimat - ale za wczesnie aby go oceniac - na razie widzialem zwykla popierdolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Risen 2 Dark Waters :D A tak to chyba w porządku, ja czekam na AC: Revelations, NFS The Run, Batman Arkham City, Battlefield 3, CoD MW3, Fifa 12/PES 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na nowego AC, oprócz tego pewnie batman, NFS, Fifa (już standard), ciekawi mnie też forza i F1. Uzbierało się trochę tego. Teraz trzeba NA to uzbierać ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować