Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi nieobecni targów E3 2011

40 postów w tym temacie

C&C nie koniecznie musi już powstawać. Bo badziewnych kontynuacjach. Wolałbym, żeby odczekali i powrócili w wielkim stylu wracając do korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(bo jaki tam z Ezia skrytobójca, skoro skacze po masztach statków i obsługuje działo dmące ogniem?)"

a ile skradanki jest w SC od czasu DA? Z częsci na część coraz mniej, nawet konwersja genialnego chaos theory na 3DSa otrzymała kilka najbardziej poronionych rozwiązań z conviction, z wielkimi, rzekomo wkomponowanymi w tło napisami "BIEGNIJ TUTAJ".


na marginesie, dziwne że nic o wiesławie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2011 o 21:45, dark_master napisał:

na marginesie, dziwne że nic o wiesławie nie ma ;)


A bo Wiesław był na E3. Proszę się wczytywać w tytuł :) i w treść, rzecz jasna, też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heart of the Swarm zostało zaprezentowane wcześniej, więc głód informacji został nieco zaspokojony, mam nadzieję, że na BlizzConie będzie fajnie - mogliby pokazać intro/trailer CGI czy więcej gameplayów, a także informacje o multi.

Natomiast informacji o Thiefie 4 i Beyond Good & Evil 2 bardzo mi brakuje, gdyż są to jedne z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier, a na dodatek ostatnie doniesienia w sprawie tego drugiego trochę mnie niepokoją. Fajnie, że BG&E 2 dobrze działa na PC, ale przez cholerne konsole premiera zostanie opóźniona, a mam nadzieję, że wersja na piece nie ucierpi w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:48, Night_Wolf88 napisał:

Zaraz zaraz. Aliens: Colonial Marines chyba było na targach nie? Widziałem gdzieś relacje
przynajmniej...

Tak, był gdzieś o tym news... o, tak... POD SAMYM LINKIEM DO LISTY.

Lol, Gramie, nie przestajesz mnie zadziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:52, MajesticTwelve napisał:

BTW a kto spodziewał się Cywilizacji
6 jak niedawno wyszła 5

Też mnie to dziwi, Civ5 przecież wyszła niecały rok temu. Od Sida ja chcę teraz nowych Piratów.

Zdziwił mnie brak informacji o GTA V, chociaż w sumie nie wiem, czy mam na co czekać, bo i tak pewnie nie wyjdzie na PC.

No i Dota 2- gra w której pokładałem ogromne nadzieje, liczyłem, że dostanę swojego ulubionego moda, w nowej oprawie, który zdetronizuje niezłego w sumie LoLa i pokaże w końcu, komu należy się tron. A teraz w sumie o niej zapomniałem, pewnie dlatego, że od ponad pół roku nic o niej nie słychać. Szkoda, Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Aliens: Colonial Marines. Listę przygotowałem jakiś czas przed publikacją, byłem pewien, że wykreśliłem ten tytuł, gdy zorientowałem się, że Aliens jednak na E3 się pojawił, najwyraźniej tego jednak nie zrobiłem, skoro mi to wytykacie ;). Tak czy inaczej - dzięki za wyłapanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 21:47, pepsi napisał:

A bo Wiesław był na E3. Proszę się wczytywać w tytuł :) i w treść, rzecz jasna, też :)

oj, pretekst zawsze by się znalazł - "brak W2 na PS3", "brak dodatku do W2".. chcieć to móc, co przedpremierowe newsy udowadniały w całej rozciągłości ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:40, dark_master napisał:

oj, pretekst zawsze by się znalazł - "brak W2 na PS3", "brak dodatku do W2".. chcieć
to móc, co przedpremierowe newsy udowadniały w całej rozciągłości ;P


a Ty wiesz jak te przedpremierowe newsy na tle innych publikacji się czytały? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować