Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najwięksi nieobecni targów E3 2011

40 postów w tym temacie

A ja nadal czekam na jakiekolwiek info od Valve na temat Half Life 2: Episode Three. Już szmat czasu minął odkąd pojawiły się pierwsze wzmianki na temat tej gry. Ale powoli nadchodzi AC: Revelations i z tego jestem zadowolony :)
Jak widać Ubisoft nie śpi i pracuje pełną parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2011 o 22:43, pepsi napisał:

a Ty wiesz jak te przedpremierowe newsy na tle innych publikacji się czytały? :)

nawet nie próbuję zgadywać, bo zdaję sobie sprawę, że pewno kilkakrotnie więcej, inaczej by ich nie pisano ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie było Beyond Good & Evil 2 i GTAV... a to że nie było HL:EP3 mnie nie dziwi. Bardziej mnie zdziwi jak się na jakichkolwiek targach się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakowało szczególnie GTAV, Dooma 4 też bym chętnie zobaczył/albo dowiedział się czegoś nowego, tak samo Borderlands 2.
A może tak za rok Rockstar rzuciłby coś o "Red Dead Revolution"? :-) byłoby miło, przyznam, że RDR''a ogrywam sobie obecnie i kapitalna sprawa.
Liczę też na Aliens:CM, oby coś fajnego, oby coś fajnego...
OoO i może jeszcze z gierek, które mi się przypomniały brakło mi więcej info o Guild Wars 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niepokoi fakt, że nic nie słychać jeszcze o S.T.A.L.K.E.R. 2, a przecież GSC mruczało coś o 2012 roku. Czas produkcji chyba podzieli los powstawania Oblivion Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepszy będzie DOOM 4, nie wiem dlaczego ale ufam ID i mam nadzieje na sieczkę w starym stylu z apteczkami, ograniczoną amunicją , miliony F5/F9 aby przechodzić fragment mając 1% hp itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2011 o 12:16, SamFiniszer napisał:

Jak myślicie - Beyond przebiję Duke Nukema pod względem długości produkcji :D ?


Niemożliwe, z tym nawet Valve będzie miało problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak Thief part 4 to faktycznie, ból bo w sumie coś już tam mogli wydłubać... chociażby jednego artwork''a...

...z Beyond''em czekać mi się nie chce, ale odpieprzają jakąś manianę z nową generację konsol... dlaczego ja nie mam zaufania do Ubisoft''u, to nie wiem...

Bordelands part 2, musi być bo inaczej to nie będzie ciekawych tytułów do wyczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co DOTA? Lubię Valve, ale próbuje się wpierniczyć w rynek, który zajęty jest obecnie przez moją ulubioną sieciówkę - League of legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:00, Madoc napisał:

Zdziwił mnie brak informacji o GTA V, chociaż w sumie nie wiem, czy mam na co czekać,
bo i tak pewnie nie wyjdzie na PC.


GTA zawsze wychodzi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 17:54, Kwas17 napisał:

> Zdziwił mnie brak informacji o GTA V, chociaż w sumie nie wiem, czy mam na co czekać,

> bo i tak pewnie nie wyjdzie na PC.

GTA zawsze wychodzi na PC.

Taką mam nadzieję, ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem może i z opóźnieniem, ale zawsze. No gdyby nie wyszło na pc to jak dla mnie byłby jakiś przełom albo raczej koniec pewnego rozdziału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować