Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomasz Gop: Potencjał uniwersum Wiedźmina jest ogromny

50 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2011 o 13:31, Mr_Terrorist napisał:

Newsmani ... piszcie o czymś istotnym.


Przecież ten news jest mało istotny. Mówi nam tylko, że uniwersum Wiedźmina nie musi skończyć się na dwójce i że mogą powstać kolejne części. Rzeczywiście mało istotny i nie warty uwagi news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 10:39, SongoX napisał:

> Newsmani ... piszcie o czymś istotnym.

Przecież ten news jest mało istotny. Mówi nam tylko, że uniwersum Wiedźmina nie musi
skończyć się na dwójce i że mogą powstać kolejne części. Rzeczywiście mało istotny i
nie warty uwagi news.


Ale przecież to już dawno było zapowiedziane przez wielu analityków, że wiedźmin 3 ukarzę się w 2014 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 11:06, Mr_Terrorist napisał:

Ale przecież to już dawno było zapowiedziane przez wielu analityków, że wiedźmin 3 ukarzę
się w 2014 roku


Sorry, przecież to analitycy lepiej wiedzą, czy powstanie kolejna część gry niż ludzie z zespołu, którzy nad daną grą pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał zagrać w przygody Wiedźmina z czasów SAGI i opowiadań. Czyli razem z ekipą współtowarzyszy (Cahir, Regis, Milva, Jaskier itd.) ruszyć na ratunek Ciri. Można by było fajnie odwzorować te jego przygody. Analogicznie w między czasie można by było grać Ciri i przeżywać jej perypetie, przygody z bandą szczurów, rabować, mordować itd. oraz w niewoli Bonharta itp. itd).

Myślę, że byłaby to bardzo ciekawa sprawa. Tym bardziej, że już w tej części wieśka wcielamy się czasami w inne postacie. Sprawiłoby to mi naprawde dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2011 o 11:06, Mr_Terrorist napisał:

Ale przecież to już dawno było zapowiedziane przez wielu analityków, że wiedźmin 3 ukarzę
się w 2014 roku


A kogo konkretnie "ukarze" ten wiedźmin ?


==============================================

Ile gier można wydać z tym samym bohaterem - DMC 1-4, Gothic 1-3 for example.

Jak się strefa cRPG wypali na części trzeciej to zobaczymy pewnie The Witcher : Tetris, Puzzles, RTS, FPS, TPP ITP =)
Będą doić jak się da póki gracze portfelem nie pokażą -żenada panowie, dajcie siana [oby robili dobre gry na tym uniwersum jak najdłużej, może po trójce kolejna seria 1-3 z nowym wiedźminem, którego gracz stworzy sam (tylko z zaprogramowaną dla niego fabuła, dialogami i pełnym voice actingiem, tak jak z reszta miał wyglądać pierwotnie pierwszy PCtowy wiesiek.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jakąś porządną "ścigałkę" ehh... niech zrobią z wiedźmina konkretną trylogię z przytupem i będzie git. Universum "The Witcher" to szlachetne fantasy i robienie kolejnych części na silę (Assassin's Creed) nie przyniesie nic dobrego. Takie jest moje zdanie. Trzymam kciuki za CDP Red i jestem bardzo ciekaw ich pierwszej nie wiedźminowej gry :)

Dalsze przygody Białowłosego niech piszę ten kto zaczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2011 o 14:54, Braveheart napisał:

Witam.
Ogólnie film w tego typu klimacie i w takiej grafice by się przydał. Mam już dość Arturów
i Miminków. Szeregowców dolotów i Sherków, Iniemamocnych i Megamocnych. Epok lodowcowych
i pochodnych tego. Final Fantasy tylko nadganiał. Chciałbym film/serial coś w klimacie
jak intro do NWN2 albo renderowane intro od Dragon Age I. Pomysł byłby na pewno ciekawy,
ale fabułę trzeba byłoby wymyślić a z nią jest najtrudniej. I Nie ważne czy to byłby
świat Sapkowskiego czy Forgotten Realms, czy jeszcze inny. Wiem że by się mi przyjemnie
to oglądało.

Pozdrawiam.

W pełni się zgadzam. A co do fabuły dla "Filmu Wiedźmina" myślę że to powinna być saga Wiedźmińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować