Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomasz Gop: Potencjał uniwersum Wiedźmina jest ogromny

50 postów w tym temacie

Słyszałem że będzie film w stylu cinematic''ów Assassin''s Creed''a. Kto wie, może T.Bagiński zrobi taki film o Wiedźminie? to było by naprawdę coś! Ten film is serial Wiedźmina co zrobili pare lat temu fajnie się ogląda, wyłapując znane momenty z Sagi, ale ogółem po prostu jest okropny. Bardzo bym chciał zobaczyć taki cinematicowy film :) jako wielki fan Wiedźmina myślę że było by super i to by przyniosło kolejne sukcesy CDPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... albo planowaniu płatnych DLC... ;)

Potencjał jest, oczywiście... tylko jeżeli wpadną na pomysł w stylu: nowy Wiedźmin będzie bez Geralta, to ciekawe czy by się ta gra dobrze sprzedała. Chyba jak wyrobią markę Wiesia to może wtedy będą myśleć o innych rozwiązaniach, ale w tym samym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest taki ogromny jak mówi Pan Gop... Świat oczywiście bogaty, ale bez względu na wszystko musza zostać przy jedynym bezwarunkowym bohaterze, pod iloma kontami można go pokazać :]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kątami, korzystaj z przeglądarki ze słownikiem, bo takie błędy są rażące.
EDIT: No, błąd poprawiony :)
Korzystaj z opcji "Edytuj" w prawym górnym rogu posta, który chcesz zmienić.

I dlaczego mają pozostać przy jednym bohaterze? Geralt to nie jedyny wiedźmin na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu zdarza się zastój w przekazie neuronowym ... xd

Owszem nie jedyny, ale jedyny sensowny... Trudno byłoby się przebić z inną postacią, mając gotową wyrazistą sławę nie tylko wśród graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 10:17, Harrolfo napisał:

I dlaczego mają pozostać przy jednym bohaterze? Geralt to nie jedyny wiedźmin na świecie
;)


Zacznie sie jazda na marce? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 10:23, Zgreed66 napisał:

Zacznie sie jazda na marce? ;p


Na forach zrobi się shitstorm porównywalny z tym, co się działo po pokazaniu fryzury Geralta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 10:22, Illusion napisał:

Owszem nie jedyny, ale jedyny sensowny... Trudno byłoby się przebić z inną postacią,
mając gotową wyrazistą sławę nie tylko wśród graczy ;)


Teraz już mają podstawę by zrobić np. prequel z przygodami Letho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jakimś magiem/czarodziejką też by była ciekawa. Ta sieć intryg i spisków...

Zawsze można by zrobić strategie i np dowodzić armią Temerii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechęci do wydawania wielu tytułów pod tym tytułem nie rozumiem. Czy Dragon Quest na tym ucierpiał? A The Legend of Zelda, Mario? Tomb Rider? Ja z przyjemnością odwiedzałbym ten świat dowolnym bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasę będą ciągnąć z Wieśka ile wlezie, ale co się dziwić, tak to jest i tak pewnie będzie. Teraz niech się skupią na wersji na Xksa bo czekam z zakupem Wieśka2 właśnie do tego wydania. Oby nie spaprali roboty! A jak się sprzeda to niech biorą się za Wieśka3, tylko wtedy prosimy już równocześnie na kompy i konsole, po co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 11:09, Ichibanboshi-kun napisał:

Niechęci do wydawania wielu tytułów pod tym tytułem nie rozumiem. Czy Dragon Quest na
tym ucierpiał? A The Legend of Zelda, Mario? Tomb Rider? Ja z przyjemnością odwiedzałbym
ten świat dowolnym bohaterem.


Otóż to. Jeśli gry będą na wysokim poziomie, zarówno technicznym jak i jakościowym, i będą dawały graczom przyjemność z grania nie zaniżając przy tym ich inteligencji do poziomu pantofelka, to kolejne części gier w świecie Wieśka, czy to z Geraltem czy bez, mogą być na prawdę fajne. Kwestia jakości.
O "dojeniu marki" będzie można mówić w przypadku, gdy te kolejne części będą coraz gorsze i CDPR będzie okazywał fanom środkowy palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować