Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 już w tym roku?

9 postów w tym temacie

Ha!, a jednak:) Jeszcze niedawno R* Biadolił i w sumie wy dawaliście tego newsa o tym, że zaniecha prace nad Max Paye''em 3,A tu taki zwrot akcji. Czyli niezłe oczekiwanie się szykuje. Niezły prezent na mikołajki :D. Może jakiś rabacik ? ;>

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszystkie dobre premiery są upychane pod koniec roku ?! Na wakacje będzie sucho. :P Ojej, trzeba będzie wychodzić z domu, jeździć na plażę i - o zgrozo - opalić się na tym słońcu. Bleee.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braveheart ---> jeśli myślimy o tym samym, to to były plotki.
Sinir ---> chciałem napisać, że nie jest tak źle, ale w sumie tylko Call of Juarez: The Cartel i Deus Ex: Bunt Ludzkości (ten ostatni dopiero pod koniec wakacji) dadzą radę. No, będzie jeszcze Super Street Fighter IV na PC. A tak w ogóle to można się doposażyć przed wakacjami. ja np. nadrabiam zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czekam z niecierpliwością na kontynuacje przygód Maxa:)

P.S. A ja dla odmiany nie gram w nic w te wakacje (jestem świeżo po maturze). Jedynie poświęciłem trochę czasu na przejście Wiedźmina 2. Mam takie postanowienie, żeby całe wakacje spędzić wsród znajomych, na słońcu, na boisku:) Polecam:P

P.S.2 Następne gry do kupienia to Battlefield 3 i Fifa 12

P.S.3 Nie, nie chodzę pijany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 12:48, Braveheart napisał:

Ha!, a jednak:) Jeszcze niedawno R* Biadolił i w sumie wy dawaliście tego newsa o tym,
że zaniecha prace nad Max Paye''em 3,


Generalnie za nowy image Maksia dziękuję gry nie kupię.
Na rynku ukazało się klika książek z "czarnej serii" to za zaoszczędzone pieniądze je sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:17, kerkas napisał:

Generalnie za nowy image Maksia dziękuję gry nie kupię.

Witaj.

Tak. Ten fakt też mnie dołuje. Co to za gość. Przerobiony jakiś. Połączenie Hitmana i Maxa = Hitmax ?
Ha. Ja na początku premiery też tej gry nie kupię. Nigdy tego nie robię. Bo nie mam zamiaru w tym kraju płacić kolosalnych cen xD. Poczekam aż stanieje do przyzwoitych ludzkich cen więc może później. Istnieje opcja druga że może być to wielki porażkiewicz. Więc jak wyjdzie demo nim się wpierw nakarmię :).

@pepsi
>Braveheart ---> jeśli myślimy o tym samym, to to były plotki.
A jednak. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować