Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt – eXtremalna premiera już dziś!

163 postów w tym temacie

Chamberlyn

Mamy zaszczyt poinformować, że już dziś na rynku pojawiła się nowa generacja eXtra Klasyki - najpopularniejszej w Polsce serii gier komputerowych na PC! Najlepsze tytuły oraz połączenie wysokiej jakości z niską ceną sprawiły, że już grubo ponad milion pudełek z grami z tej serii znalazło swoich nabywców!

Przeczytaj cały tekst "eXtra Klasyka neXt – eXtremalna premiera już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spora czesc tych gier to nie jest klasyka ;/ jeszcze nie albo nigdy nimi nie beda. kolejna czesc to gry z NXK na nowo wydane. Lipa oj lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Fajnie, gry już dawno zamówiłem na gram.pl - Dziś powinny dotrzeć. Mam masę pytań :
1) napisano "Atrakcyjne dodatki na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry" czyli, że co dokładnie ?
2) kiedy następne tytuły w tej serii
3) czy będą klasyki RPG na DVD np: saga Baldur''s gate na DVD ??
....i to chyba tyle... póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:26, PAPISHON napisał:

Chciałem kupic Delat Force, ale nie było go ani w media markcie ani w empiku (a byłem w dwóch
empikach) :(

Trzeba było zamówić na gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:27, Evil Khan napisał:

> Chciałem kupic Delat Force, ale nie było go ani w media markcie ani w empiku (a byłem
w dwóch
> empikach) :(
Trzeba było zamówić na gram.pl ;)

Żadnej gry nie zamawiam poprzez internet ,wole jakos sam je kupowac. Jedyną grą jaką kupilem przez internet to była Ut 2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACHA !!!
Zmieniono i wyjaśniono opis:
"Atrakcyjne dodatki na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry"
na
Łącznie kilka gigabajtów atrakcyjnych dodatków na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry. W zależności od tytułu są to materiały graficzne, artworki, szkice koncepcyjne, muzyka, dźwięki, mody, mapy, kampanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:34, Evil Khan napisał:

ACHA !!!
Zmieniono i wyjaśniono opis:
"Atrakcyjne dodatki na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry"
na
Łącznie kilka gigabajtów atrakcyjnych dodatków na www.gram.pl po zarejestrowaniu gry. W zależności
od tytułu są to materiały graficzne, artworki, szkice koncepcyjne, muzyka, dźwięki, mody, mapy,
kampanie itp.

PS: a poradniki będą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować