Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy: Hitman: Absolution nie powtórzy błędów Kane & Lynch 2

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przedstawiciele IO Interactive zapewniają, że wzięli do serca krytykę, jaka spadła na nich za skandalicznie krótką kampanię w Kane & Lynch 2. Hitman: Absolution ma dysponować "mięsistym singlem".

Przeczytaj cały tekst "Twórcy: Hitman: Absolution nie powtórzy błędów Kane & Lynch 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszyłem jak kończyłem K&L2.... cieszyłem się że gra jest tak krótka i nie męczyłem się z nią dłużej niż tych kilka godzinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zobaczyłbym w nowym Hitmanie jakieś odniesienie do serii K&L. W Krwawej Forsie odnosił się do niej nagłówek w jednej z gazet, ale byłbym mega zadowolony, gdyby powiązania te były jakoś bardziej widoczne. Powiązanie wątków, wspólne postacie - dla mnie byłoby to świetne. Szczególnie, że jestem w równym stopniu fanem 47, co zabójczego duetu ;) I tak, dwójka K&L też mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie Hitmana będę przechodził na wszystkich poziomach trudności... a K&L2... zapomnijmy i idziemy dalej :D

@LESZ3u: Ja nie widziałem nawiązań do K&L... będę musiał jeszcze raz przejrzeć. Pamiętam tylko nawiązanie do Freedom Fighters z plakatem nawołującym do wstąpienia w szeregi Armii Czerwonej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 20:09, LESZ3u napisał:

byłbym mega zadowolony, gdyby powiązania
te były jakoś bardziej widoczne. Powiązanie wątków, wspólne postacie - dla mnie byłoby
to świetne.


Np. gdyby w którejś misji 47 dostał zlecenie na Kane & Lyncha? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 20:25, Muradin_07 napisał:

@LESZ3u: Ja nie widziałem nawiązań do K&L...

W gazecie był króciutki news o ucieczce więźniów z transportera więziennego. Zaraz po pierwszej albo drugiej misji.

vonArnold
To raczej przesada, bo 47 przecież zawsze wykonuje swoje zadania, a to oznaczałoby koniec drugiej serii. Ale polowanie na kogoś z Siódemki albo szanghajskich "przyjaciół" Kane''a i Lyncha, czy nawet "mignięcie" duetu gdzieś w opowiadanej historii byłoby czymś bardzo fajnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 22:19, LESZ3u napisał:

> @LESZ3u: Ja nie widziałem nawiązań do K&L...
W gazecie był króciutki news o ucieczce więźniów z transportera więziennego. Zaraz po
pierwszej albo drugiej misji.

vonArnold
To raczej przesada, bo 47 przecież zawsze wykonuje swoje zadania, a to oznaczałoby koniec
drugiej serii. Ale polowanie na kogoś z Siódemki albo szanghajskich "przyjaciół" Kane''a
i Lyncha, czy nawet "mignięcie" duetu gdzieś w opowiadanej historii byłoby czymś bardzo
fajnym.


Od lat myślę dokładnie o tych samych patentach. Swoją drogą K&L2 nie uważam za aż tak złą grę. "Trójka" na pewno powstanie, a skoro IO posiada przede wszystkim nowy engine graficzny, nowa gra z udziałem naszego duetu pewnie będzie o niebo lepsza od swoich poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 20:09, LESZ3u napisał:

I tak, dwójka K&L też mi się podobała.

W dwójce sterujemy Lynchem tak? W jaki sposób przedstawione są jego "odpały"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować