Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2500 kluczy do bety Might & Magic: Heroes VI

3463 postów w tym temacie

Pograłem i musze powiedzieć że liczyłem na troche więcej. Nie podoba mi się tworzenie bohatera bo tego w heroesie nigdy nie było, ekran zamku który nie jest pełny, tylko jest okienko, zasoby - złoto, drewno, ruda, kryształ to za mało. Muzyka jest świetna, walka przypomina Heroesa 3, bo w jednej turze każda jednostka ma swoją kolejke i bohater też, a gdy jednostka otrzymuje morale to rusza ponownie od razu. Po długim graniu doszłem do wniosku że nie jest tak źle jak się wydawało z początku, jest to takie połączenie 3 i 5, według mnie średnio udane i mocno uproszczone, ale do się grać i chwilami wciąga, chociaż na początku gra mocno mnie odrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem. Szczerze mówiąc gra jak na bete jest fenomenalna. Grafika przewyższa wszystkie inne części gry. Mechanike muszą jeszcze ulepszyć. Animacje jednostek są idealne. Dręczą mnie wygląd miast.....w okienku.
Kilka jednostek mi się nie podoba np.:Reproduktor-Tej jednostki się nie spodziewałem w grze, jest niepodobna do Inferno. Kolejna nowość to drzewko dynastii, mi się podoba, można tworzyć bohaterów różnych płci i klasy.
Podobają mi się również areny, można ćwiczyć strategie nie tracąc żadnych jednostek.
Oczywiście gracze mogą mieć odmienne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie uruchomiłem zagrałem ale że było późno to pozostawiłęm to do dzisiaj no i wchodzę do gry każą sie zalogować to loguje a później nic nie mogę zaczać nowej gry ani wgrać już zaczętej o co b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować