Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

"We want to ease off the defensive capabilities of Retribution and Holy paladins slightly. We think the powerful paladin defenses have been one of the things holding Retribution paladins back, especially in Arenas. "

Ale bullshit, niby od kiedy to Retribution Palkom potrzeba więcej obrony? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 18:38, Azvar napisał:

Ale bullshit, niby od kiedy to Retribution Palkom potrzeba więcej obrony? o.O


A chociaż dobrze to przeczytałeś?
- "powerful paladin defenses have been one of the things holding back
oraz najważniejsze"
- "ease off"
Oni chcą osłabić ich obronę, a nie wzmocnić
Retri chcą dowalić lepszy damage kosztem słabszej obrony, przynajmniej tak mi się zdaje.
Dlatego też dalej wspomniane jest o skróceniu trwania Divine Shield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moglibyście mi podać dobra stronę ktora pokazywałaby statystyki typu : ile hordy/alliantow jest na danym serwerze, ile ludzi jest na serwerze ogółem etc etc etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej kurde no... mam problem, wkurza mnie już to - pobrałem sobie instalerem podstawkę i TBC i to bez problemu, a Lich King? - wywala mi neta... :/ za każdym razem gdy pobieram, pobierze owszem kilka megabajtów i d**a :/ mam Win7 od niedawna szybszego neta (z 1MB na 2MB - usługodawca ten sam) nowy router, ale i tak chodziło wszystko wcześniej bez zarzutu... co może być przyczyną? neta wywala mi także gdy wysyłam maila przez przeglądarkę, gdy programem - nie... Wywala w sposób że wyłącz i nie można go włączyć inaczej niż w sposób ponownego uruchomienia komputera, stery aktualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:17, Azvar napisał:

> "World of Warcraft is seriously damaged and will need to be reverted to an earlier
version.
> After it has been reverted you may need to patch up to continue playing"

Nie wiem coś ty namieszał, że aż tak się dzieje u ciebie, ale spróbuj zrobić PEŁNY reinstall
gry, czyli najpierw uninstall (lub po prostu usuń, jeżeli nie instalowałes na tym systemie),
potem install wszystkiego od nowa i patchowanie. Możesz spróbować przed instalacją wyczyścić
jeszcze rejestr, ale nie powiem ci gdzie dokładnie, to już musisz się na tym znać. Oczywiście
przed tym wszystkim przenieś sobie w bezpieczne miejsce foldery ze screenami, addonami
oraz ustawieniami konta.


Hehe dobre :) przeinstalowałem, usunąłem z rejestru. Za pierwszym uruchomieniem zadziałało bez problemu. Za drugim mam już ten sam problem. :/ No nic pozostaje gra na laptopie.
Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to źle doczytałem, ale tak swoją drogą, to ja też chcę żeby Warrior zadawał wyższe obrażenia kosztem znerfionej obrony (z której i tak ciężko korzystać w PvP...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się danie paladynom CS na dzień dobry. Brakuje im czegoś takiego - obecnie na niskich poziomach w praktyce palek odpala autoatak i raz na 10 sekund rzuca JoL, a czasami HL, bo nic więcej nie może. Każda ina klasa ma umiejętności aktywne, z których można korzystać i które czynią grę ciekawszą.
Podoba mi się danie healerom AoE heala, czegoś takiego bardzo mi brakuje. Zmiana Sacred Shield też może wyjść na dobre. Beacon który nie będzie już działał z każdym healem może i utrudni leczenie, ale przynajmniej uczyni je ciekawszym. :-)

Natomiast nie mogę do tej pory nadziwić się słowom, które nie są zapowiedzą żadnej zmiany tylko mają opisywać stan obecny:
"Flash of Light remains the expensive, fast heal and Holy Light is the go-to heal that has average efficiency and throughput."
Hmmm, od kiedy FoL jest expensive a HoL ma tylko średnie efficiency i throughput? Ja bym to określił inaczej. Znacznie inaczej.

A, jeszcze jedno - bardzo nie podoba mi się pomysł podzielenia specjalizacji protection między palkami a warriorami. Będzie tak, że palek będzie obrywał mniej przez cały czas, a warek znacznie mniej w pojedynczych momentach, ale jak mu procnie specjalizacja. Nie lubię takich podziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 20:47, pkapis napisał:

Natomiast nie mogę do tej pory nadziwić się słowom, które nie są zapowiedzą żadnej zmiany tylko mają opisywać stan obecny:
"Flash of Light remains the expensive, fast heal and Holy Light is the go-to heal that has average efficiency and throughput."
Hmmm, od kiedy FoL jest expensive a HoL ma tylko średnie efficiency i throughput? Ja bym to określił inaczej. Znacznie inaczej.


Czytać całość a nie kawałki;P
"Flash of Light remains a fast heal, but will be more expensive to justify the cast speed."
"In addition we’re changing the paladin heal design to match that of the other healers. Holy Light is the middle heal. It’s very efficient, but not particularly fast and doesn’t have a lot of throughput. Flash of Light will be the faster heal that costs more mana. (Currently paladins sort of flip the model around by having a fast, efficient heal.) "

W skrócie - FoL - będzie szybki i drogi. HL - będzie standardowym healem. Będzie jeszcze dodany "Big heal".
Wszyscy paladyni będą mieć HS na starcie jako podstawowy heal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, co trzeba zrobić, aby móc pójść do Pit of Saron u Trial of Champions? Mam zablokowane te insty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2010 o 21:34, DemoBytom napisał:

Czytać całość a nie kawałki;P
"Flash of Light remains a fast heal, but will be more expensive to justify the cast speed."
"In addition we’re changing the paladin heal design to match that of the other
healers. Holy Light is the middle heal. It’s very efficient, but not particularly
fast and doesn’t have a lot of throughput. Flash of Light will be the faster heal
that costs more mana. (Currently paladins sort of flip the model around by having a fast,
efficient heal.) "


nie wiem gdzie to wyczytałeś. Ja patrzę na forum previews, a tam tej reszty zwyczajnie nie ma.
Jest: "# We want to add to the Holy tree a nice big heal to correspond with Greater Heal. Flash of Light remains the expensive, fast heal and Holy Light is the go-to heal that has average efficiency and throughput. Beacon of Light will be changed to work with Flash of Light. We like the ability, but want paladins to use it intelligently and not be constantly healing for twice as much. "

To co zacytowałeś na końcu nie jest w ogóle podane w wątku o zmianach paladyna. Podaj źródło, proszę.
Na razie oficjalnym jest dla mnie to co napisał Vaneras na forum.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 23:36, pkapis napisał:

To co zacytowałeś na końcu nie jest w ogóle podane w wątku o zmianach paladyna. Podaj
źródło, proszę.
Na razie oficjalnym jest dla mnie to co napisał Vaneras na forum.


jest i to o czym wspomniał DemoBytom. Dokładnie w wątku paladynów
Na tej stronie: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=24261189717&sid=1&pageNo=28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 23:36, pkapis napisał:

To co zacytowałeś na końcu nie jest w ogóle podane w wątku o zmianach paladyna. Podaj źródło, proszę.
Na razie oficjalnym jest dla mnie to co napisał Vaneras na forum.


http://www.mmo-champion.com/news-2/cataclysm-class-preview-paladin-188256/

A na MMO-Champ pewnie się wzięło stąd skąd Daimon podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 00:08, Daimon_Frey napisał:

> To co zacytowałeś na końcu nie jest w ogóle podane w wątku o zmianach paladyna.
Podaj
> źródło, proszę.
> Na razie oficjalnym jest dla mnie to co napisał Vaneras na forum.

jest i to o czym wspomniał DemoBytom. Dokładnie w wątku paladynów
Na tej stronie: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=24261189717&sid=1&pageNo=28


Nie przeglądałem całego wątku, a i zdaje mi się, że gdy do niego zaglądałem miał mniej stron.
W każdym razie nadal mam mieszane uczucia. FoL powinien być droższy - ma bardzo dobre leczenie, jest szybki i prawie nie zużywa many, ale jeśli HoL ma być domyślnym healem to musi mieć zmniejszony koszt (a o tym nie wspominają).
Zmianom beacona przyglądam się z podejrzliwością. Jeden nowy AoE HoT z 15 s. CD raczej nie wystarczy żeby z paladynów uczynić dobrych raid healerów, a jeśli beacon miałby faktycznie podwajać koszt heali, to paladyni jeszcze bardziej staną się single target healers. Z kolei sprawienie że beacon miałby działać tylko z FoL (który będzie szybki i drogi) ale na pewno nie z najmocniejszym healem to droga donikąd - nie będę używał beacona który w krytycznej sytuacji gdy będzie trzeba użyć najcięższej artylerii zwyczajnie nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 08:06, pkapis napisał:

Zmianom beacona przyglądam się z podejrzliwością. Jeden nowy AoE HoT z 15 s. CD raczej
nie wystarczy żeby z paladynów uczynić dobrych raid healerów

To zależy czy CoH/WG będą dalej na tyle tanie, by bez obaw rzucać je co 6 sekund, a CH spamować nonstop. Bardzo wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 14:10, Azvar napisał:

No chłopaki i dziewczyny, obstawiamy ile wyniesie cena http://db.mmo-champion.com/s/75614/celestial-steed/
, ja stawiam na jakieś 10 Euro :) A potem jak już ileś tam tysięcy graczy go zakupi,
Blizzard doda podobnego mounta w Cataclysm ;-)

Trochę to żałosne, że tak ciekawie wyglądający mount jest łatwiejszy do zdobycia, niż te gorzej wyglądające, ale wymagające zrobienia hard modów z raidów. Pewnie i tak przestanie być w krótkim czasie czymś specjalnym, jak setki nabów będą na nim latać. Ponoć ma się skalować, więc przynajmniej osoby bez chociaż jednego 310% mounta nie dostaną tej szybkości za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się