Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dzień dobry Państwu. Gdzie można znaleźć jakiegoś dobrego sprzedawcę broni dla rogue na 15. poziomie w Silvermoon City, Falconwing Square czy na północy Ghostlands, w Tranquillien o dość dobrym dps powyżej 4-5 i do 40 srebrników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 20:38, Malevyn napisał:

> Mogłby mi ktos powiedzieć co to za konta i czemu w nazwie użytkownika
> jest tylko WOW1?


wlasnie dlatego, ze to sa triale.

Nie triale tylko amerykańskie PTR.

>>Dzień dobry Państwu. Gdzie można znaleźć jakiegoś dobrego sprzedawcę broni dla rogue na >15. poziomie w Silvermoon City, Falconwing Square czy na północy Ghostlands, w >Tranquillien o dość dobrym dps powyżej 4-5 i do 40 srebrników?
Na tym poziomie proponuję iść do RFC i spróbować zdobyć
http://www.wowhead.com/item=14151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:06, Revanchist napisał:

Dzień dobry Państwu. Gdzie można znaleźć jakiegoś dobrego sprzedawcę broni dla rogue
na 15. poziomie w Silvermoon City, Falconwing Square czy na północy Ghostlands, w Tranquillien
o dość dobrym dps powyżej 4-5 i do 40 srebrników?


Broń od sprzedawców będzie cienka. Możesz szukać na AH (Blacksmithing daje sensowne sztylety na poziom bodajże 10), albo jeszcze lepiej porób parę battlegroundów i za 300 honoru możesz kupić dobry sztylet na poziom 18 od vendorów Warsong Gulch (wymagane przeniesienie się do Orgrimmaru i podróż na granicę między Barrens a Ashenvale, ale na 15+ możesz spokojnie to zrobić). Dodatkowo możesz tam kupić bardzo dobry neck i pierścionek za 100 honoru każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu skupić na levelingu i grać z tym co jest. W takie rzeczy lepiej bawić się na późniejszych levelach. Ja niedawno zacząłem przygodę z WoWem i spokojnie nabijam levele by zdążyć dobić do 80 lvl przed premierą Cataslysm`u. Potem i tak każdy będzie na równi.

Choć w sumie, jeśli ktoś chce się bawić WoWem w ten sposób, odkyrwając świat i z punktu widzenia kogoś nastawionego na szybki leveling tracić czas to proszę bardzo. Byle by był fun! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mam problem z gridem coś w ustawieniach kliknołem i wogóle nie widze grida sprawdzałem przed zalogowaniem czy mam i normalnie mam i w grze (po zalogowaniu ) jakbym go nie miał probowałem usunąć i wgrać jeszcze raz i nic wie ktoś może co to jes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 19:53, krak2610 napisał:

A nie lepiej po prostu skupić na levelingu i grać z tym co jest. W takie rzeczy lepiej
bawić się na późniejszych levelach. Ja niedawno zacząłem przygodę z WoWem i spokojnie
nabijam levele by zdążyć dobić do 80 lvl przed premierą Cataslysm`u. Potem i tak każdy
będzie na równi.

Choć w sumie, jeśli ktoś chce się bawić WoWem w ten sposób, odkyrwając świat i z punktu
widzenia kogoś nastawionego na szybki leveling tracić czas to proszę bardzo. Byle by
był fun! :P


taak, to zależy co kogo interesuje, osobiście moje 2 alty levelowalem do 80 skupiając sie tylko na levelowaniu. Ale myślę ze jeżeli ktoś leveluje pierwsza postać, to warto zapoznać sie ze wszystkim, w końcu chodzi o zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:06, Revanchist napisał:

Dzień dobry Państwu. Gdzie można znaleźć jakiegoś dobrego sprzedawcę broni dla rogue
na 15. poziomie w Silvermoon City, Falconwing Square czy na północy Ghostlands, w Tranquillien
o dość dobrym dps powyżej 4-5 i do 40 srebrników?


1. W Tranquillien można zrobić trochę questów w celu zdobycia reputacji u tamtejszej frakcji i kupić coś u tamtejszego sprzedawcy

2. Można nauczyć się jakiejś umiejętności zbierackiej, sprzedać w domu aukcyjnym surowce (skórki, rudę, szmatki albo roślinki) i tamże zakupić broń - niestety broń niskopoziomowa często jest nieproporcjonalnie droga.

3. Można - i to jest najlepszy sposób - zapisać się na random dungeon - w instancjach wypada najlepszy sprzęt i nie trzeba za niego płacić, na dokładkę za każdy skończony random dostajesz worek z losowym niebieskim przedmiotem. Użyj ikonki z zielonym okiem umieszczonej w dolnej części ekranu. Jako rogue pewnie będziesz musiał dość długo czekać na grupę, ale w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 15:22, asfodel napisał:

3. Można - i to jest najlepszy sposób - zapisać się na random dungeon - w instancjach
wypada najlepszy sprzęt i nie trzeba za niego płacić, na dokładkę za każdy skończony
random dostajesz worek z losowym niebieskim przedmiotem. Użyj ikonki z zielonym okiem
umieszczonej w dolnej części ekranu. Jako rogue pewnie będziesz musiał dość długo czekać
na grupę, ale w końcu się uda.


Na niskich poziomach wygląda to zdecydowanie inaczej niż później. Ostatnio bawiłem się paroma niskopoziomowymi postaciami i dużo łatwiej było mi znaleźć grupę jako dps niż healer.
Niestety drużyny bywają bardzo różne. Można trafić na fajnych ludzi, a można i na kolesi, którzy pędzą do przodu nie patrząc na nic. Ostatnio załamał mnie tank, który zbierał po dziesięć mobów na siebie, mimo że jedyną osobą która mogła robić obrażenia AoE był healer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2010 o 15:57, pkapis napisał:

Niestety drużyny bywają bardzo różne. Można trafić na fajnych ludzi, a można i na kolesi,
którzy pędzą do przodu nie patrząc na nic. Ostatnio załamał mnie tank, który zbierał
po dziesięć mobów na siebie, mimo że jedyną osobą która mogła robić obrażenia AoE był
healer.


Typowy nawyk z 80-lvl heroików. ;-) Jak się ma 40-tys życia i za plecami healera z 30-tys many, to można tak lecieć. ;-) Na 15-tym levelu jest trochę gorzej i niektórych to strasznie denerwuje, że po każdej grupce mobów trzeba pić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 15:57, pkapis napisał:

Niestety drużyny bywają bardzo różne. Można trafić na fajnych ludzi, a można i na kolesi,
którzy pędzą do przodu nie patrząc na nic. Ostatnio załamał mnie tank, który zbierał
po dziesięć mobów na siebie, mimo że jedyną osobą która mogła robić obrażenia AoE był
healer.


Uhm, znaczy nie miałeś w party warriora, DK, paladyna, maga, warlocka, huntera lub rogala? :) Z resztą (bardzo) epicko ubrani tankowie z reguły mogliby równie dobrze solować 5man HC z healerem na plecach tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 20:46, Azvar napisał:

> po dziesięć mobów na siebie, mimo że jedyną osobą która mogła robić obrażenia AoE
był
> healer.

Uhm, znaczy nie miałeś w party warriora, DK, paladyna, maga, warlocka, huntera lub rogala?


Przecież pisałem o niskich poziomach. Rogal baaardzo długo nie ma nic do AoE. Paladyn dostaje cokolwiek na 20-tym, warlock tak samo - a to były Deadmines akurat, prawie nikt nie miał 20-go jeszcze. Rezultat był taki, że tank klepał moby z thunderclapa, priest ze swojego AoE, a potem musiał uzupełniać manę.

Dnia 08.08.2010 o 20:46, Azvar napisał:

:) Z resztą (bardzo) epicko ubrani tankowie z reguły mogliby równie dobrze solować 5man
HC z healerem na plecach tylko.


Oczywiście. Na 80-tkach HC w tej chwili nie ma większych problemów. Ba, ja jeszcze na początku WotLK, gdy Naxx był głównym rajdem, słyszałem o tanku który robił UK HC mając tylko jednego dpsa do towarzystwa. Ale to jest poziom 80-ty, kiedy ma się już wszystkie umiejętności. Połowa klas do 20-go nie ma żadnego AoE, część nie ma go jeszcze bardzo długo potem i stosowanie taktyk z northendowych HC na niskopoziomowych dungeonach potrafi okazać się mniej efektywne. Dlatego mi się akurat podobają pewne zmiany jakie mają zajść w Cata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 20:46, Azvar napisał:

Uhm, znaczy nie miałeś w party warriora, DK, paladyna, maga, warlocka, huntera lub rogala?
:) Z resztą (bardzo) epicko ubrani tankowie z reguły mogliby równie dobrze solować 5man HC z healerem na plecach tylko.


niskie levele..
DK - tam najczęściej nie ma wcale.
Paladyn ma tylko consecration
Hunter dostaje Volley dopiero na 40 lv
Rogal dostaje Fan of Knives na 80 lv..

na lv 20-30 bardzo często lądowałem jako tank w grupach ze słabym/zerowym AoE.. I wtedy ściąganie na siebie co popadnie jest tylko głupotą wydłużającą niepotrzebnie walkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 21:15, DemoBytom napisał:

na lv 20-30 bardzo często lądowałem jako tank w grupach ze słabym/zerowym AoE.. I wtedy
ściąganie na siebie co popadnie jest tylko głupotą wydłużającą niepotrzebnie walkę..


Na 20-30lv bardzo często lądowałem jako frost mage w grupach z tankiem, dla którego skrót AoE to enigma, podobnie jak threat, taunt i wiele innych rzeczy. Jak mnie wpieniało robienie Stockades albo SM, gdy tank brał na siebie góra 2-3 moby, a i tego utrzymać nie potrafił...

Rzucisz raz Blizzard i od razu jesteś MT ;)

I nie marudzę bezpodstawnie, bo primo mój main to prot pally, secundo, nie raz widziałem też dobrych warków, krzy thunder clap używali znacznie częściej niż raz na 1 walkę na 1 mobie ;) [choć niestety o wiele rzadziej niż tych opisanych akapit wyżej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 21:55, Haregar2010 napisał:

Jaka klasa jest najprzyjemniejsza dla kompletnego żółtodzioba? ;)


Klasa pierwsza szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 21:55, Haregar2010 napisał:

Jaka klasa jest najprzyjemniejsza dla kompletnego żółtodzioba? ;)


co rozumiesz przez najprzyjemniejsza?

Hunter i Warlock mają zwierzaki, które mogą robić im za tanków dzięki czemu łatwiej nimi levelować.
Paladyn na początku gry ma bardzo mało skilli więc łatwo się nauczyć nimi grać - przez początkową część gry to zwykle 1-2 skille i auto attack.
Druidzi - mają formę do pływania dzięki czemu nigdy nie utoniesz, formę do latania, mogą (tak jak paladyn) przejąć każdą rolę w drużynie - dzięki czemu łatwiej nimi grupę zebrać.

Jakikolwiek tank - ma praktycznie zerowy czas oczekiwania na zebranie grupy do instancji - można ich bardzo łatwo levelować praktycznie tylko robić podziemia.

Healerzy - mają podobnie, choć czekanie w kolejce jest dłuższe.

idąc dalej - najprzyjemniejsza.. Ja uwielbiam grać postaciami zasięgowymi - warlock, hunter, elemental shaman także healerzy. Granie w mele mnie w większości męczy (z wyjątkiem paladyna tanka). Mele DPSa nie planuję robić wcale.
Inni mogą mieć zupełnie odmienne odczucia..


No i na koniec - kompletnemu żółtodziobowi polecam ściągnąć triala (link w poście na górze) i samemu potestować co Ci pasuje a co nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się