Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To idz do AQ a nie kupuj na AH :P Tych obu szamanów na afk musi chyba być ;) pierwsza rzecz gdy dueluje szamana to daje totem który absorbuje czar. Ci szamani muszą naprawde być zieloni w pvp jeśli tak dwóch robisz :P Szkoda tracić potiony na zwykłe pvp :P no chyba że premade vs premade(to wymiata :D) to wtedy walczy się nie tylko o punkty honoru ale także o prestiż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:40, Quong napisał:

czy jak bym poprosił ładnie Blizzarda pisząc do supportu prośbę o przeniesienie mojego chara
z BL''a do ktoregos z tych w/w nabardziej zaludnionych PvP serwerow to by się do mojej prośby
przychylili? Jeden char przecież im nie zlaguje całego serwera...


Bardzo, bardzo w to watpie. Przenosiny sa tylko jak Blizz tak oglosi i tylko na wybrany przez nich wczesniej serwer (jakis nowy lub z low pop).

Dnia 08.06.2006 o 16:40, Quong napisał:


Prawie na pewwno jest to mod, ktory eliminuje okienko z pytaniem czy chcesz podniesc ten przedmiot jak grasz solo i natrafisz na przedmiot BoP.

Dnia 08.06.2006 o 16:40, Quong napisał:

- Arda''s Auto Resurrect - http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1654


Ulatwienie dla Rezujacych. Martwi pisza jakas ustalona wiadomosc do priesta a ten automatycznie wskrzasza. (Jak mozesz zobaczyc na stronie ten mod nie jest rozwijany)

Dnia 08.06.2006 o 16:40, Quong napisał:


Bezwzglednie konieczne dla Palladynow/Szamanow/Druidow/Priestow/Magow ktory chodza na raidy (a dla reszty tez bardzo pozyteczne). Pozwala rzucac czary zdejmujace debuffy za pomoca jednego klikniecia (klikasz przycisk, a mod sam wyszuka osobe i ja ''uleczy'')

Dnia 08.06.2006 o 16:40, Quong napisał:

jeszcze zaopatrzyc (dodam ze jestem dwarf healer z tailoringiem i herbalismem), ktore mozna
wywalic bo nie sa uzyteczne itp itd. Będę bardzo wdzięczny. Oto lista


Twoj zestaw najbardziej przypomina Insomniax_Recompilation. Jest to zestaw wieeeeeelu modow w jednej paczuszce. Po wgraniu przegladnij jeszcze raz liste z poziomu WoW i wywal to co niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:27, Volvox napisał:

> To idz do AQ a nie kupuj na AH :P

Lol genialna porada ;p

Skoro robią ZG to AQ pierwszy boss to żaden problem :P Lepsza niż farmowanie 10 lat Tyr''s Hand albo Heartlagen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej jechałem sobie samochodem i coś sobie uswiadomiłem :

zauwazyliscie ze nie ma juz wow-loadera od jakiegoś czasu ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:50, HoZar napisał:

ej jechałem sobie samochodem i coś sobie uswiadomiłem :

zauwazyliscie ze nie ma juz wow-loadera od jakiegoś czasu ?? :D

Cały czas jest poprostu uruchamiasz z bespośredniego exeka ;p Ja uruchamiam z niego bo mam wybór test / normal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:44, WoWmen napisał:

Skoro robią ZG to AQ pierwszy boss to żaden problem :P Lepsza niż farmowanie 10 lat Tyr''s
Hand albo Heartlagen ;)


No to jest 1-2 ksiazki na tydzien i 40 chetnych Nie liczac powtorzen to i tak wychodzi kolosalna ilosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:50, HoZar napisał:

zauwazyliscie ze nie ma juz wow-loadera od jakiegoś czasu ?? :D


Pewnie teraz wlanczasz przez jakiegos KeyLoggera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 22:26, Volvox napisał:

> - Decursive - http://curse-gaming.com/en/wow/addons-3995-1-decursive-continued.html

Bezwzglednie konieczne dla Palladynow/Szamanow/Druidow/Priestow/Magow ktory chodza na raidy
(a dla reszty tez bardzo pozyteczne). Pozwala rzucac czary zdejmujace debuffy za pomoca jednego
klikniecia (klikasz przycisk, a mod sam wyszuka osobe i ja ''uleczy'')


Zupełnie zbędne - CTRaid ma własną funckje do usuwania klątw, poisonów i innego śwństwa. Wystarczy zrobić sobie macro z komendą /racure lub zabindować w opcjach jakiś klawisz. Szczegóły dot. kolejności curowania można ustawić w opcjach CTRaidu. Najlepiej jest mieć najnowszą wersje CTRaida - znacznie poprawili mechanizm curowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 13:33, Pawelt napisał:

Mimo że gram po stroie Przymierza potwierdzam to co mówił GanD...
na The Venture Co. gildia The Sentenced uchodzi za jedna z najfajniejszych polskich gildii


Zdania na ten temat sa bardzo podzielone :)

Szkolilem szamana i rogue pod ta gildie, ale pozniej mi przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne! I bardzo dobrze;) Osobiście życzę wam jak najlepiej:) i oby tak dalej!:) No pozdrów twojągildię od Stwora:) Lub od Deruthrasa, pewnego warlocka który kiedyś istniał:) jestem ciekaw czy mnie ktoś jeszcze pamięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 02:35, Volvox napisał:

> zauwazyliscie ze nie ma juz wow-loadera od jakiegoś czasu ?? :D

Pewnie teraz wlanczasz przez jakiegos KeyLoggera ;)


no własnie nic nie ruszałem :D poprostu znikna chyba w 1,10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

w wow-a gram od niedawana obecnie mam 21 lev. ale o nie ma nic do zeczy mniejwiecej do 20 lev grało mi sie spoko natomast cały czas od paru juz dni rozlancza mnie co pare minut z serwerem jes na to jakas rada czego to moze byc przyczyna bardzo prosze o pomoc.

pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2006 o 02:35, Volvox napisał:

No to jest 1-2 ksiazki na tydzien i 40 chetnych Nie liczac powtorzen to i tak wychodzi kolosalna
ilosc ;)

W roli ścisłości 6 książek tygodniowo :D Z idealnie rozpoczętymi rajdami bedą 2 resety. Boss = 2 książki.
POtrzeba 20 osób tylko ;) AQ20 nie 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Twój dostawca internetu nawala. Ja sam na początku miałem ciągle rozłączenia a wina leżała po stronie dostawcy. Przepinguj sobie serwer i sprawdz czy gdzieś nie ma przypadnkiem blokowanych połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:25, WoWmen napisał:

W roli ścisłości 6 książek tygodniowo :D Z idealnie rozpoczętymi rajdami bedą 2 resety. Boss
= 2 książki.


Rzeczywiscie zle policzylem, ale na szczescie ty tez :) 2 ksizki x 2 grupy to razem 4 ;)
Jakos z ksiazkami chyba nadal problem jednak skoro tak duze ceny sa :) (chociaz u nas na sweriw niektore gildie wola wyrzucic niz sprzedac na AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:45, Volvox napisał:

> W roli ścisłości 6 książek tygodniowo :D Z idealnie rozpoczętymi rajdami bedą 2 resety.
Boss
> = 2 książki.

Rzeczywiscie zle policzylem, ale na szczescie ty tez :) 2 ksizki x 2 grupy to razem 4 ;)
Jakos z ksiazkami chyba nadal problem jednak skoro tak duze ceny sa :) (chociaz u nas na sweriw
niektore gildie wola wyrzucic niz sprzedac na AH.

Wcale nie :D ja liczyłem że TYLKO JEDNA grupa ;) a można zrobić maksymalnie 3 AQ20 w tydzień. Przyjmując że zaczynasz robić odrazu po zakończeniu przerwy. 2 książki x 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacił ktoś już za WoW-a Kartą Visa Electron z banku WBK? Jest to dokładnie Visa Electron <30 BZ WBK.. Pytam się z ciekawości czy da się płacić tą kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się