Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 19:04, mic02 napisał:

wszystko po patchu poszło dobrze i sie zaktualizowalo, jednak pozniej moj keyring znikł..
Wole załatwic ten problem przed wrzesniem, więc czy komukolwiek zdażył sie podobny bug?
Jest dosc dokuczliwy, bo klucze zawalaja mi backpack...


Moze jakis mod stary powowduje znikniecie keyring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Blizzard wprowadził Buff Timers i kilka dodatków do Options już nie używam oprocz Atlasa modów innych modów. Ale dzięki za sugestie, sprawdze całę AddOns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak w tej grze widzicie ze calymi miesiacami sie od niej nie oderwujecie? Gralem kiedys i nie powiem zebym az tak sie wciagnol, czy czeba znac per fect angielski zeby sie tak wciagnac jak niektorzy z was? I co tam takiego jest z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 01:45, SD4HJ napisał:

Co wy tak w tej grze widzicie ze calymi miesiacami sie od niej nie oderwujecie? Gralem kiedys
i nie powiem zebym az tak sie wciagnol, czy czeba znac per fect angielski zeby sie tak wciagnac
jak niektorzy z was? I co tam takiego jest z gory dzieki za odp


Ja angielski znam ale z Qest logów czytam tylko co mam zrobic ew gdzie to jest niesądze zeby to miało az takie znaczenie , ale napewno ta znajomość jest przyydatna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 01:45, SD4HJ napisał:

Co wy tak w tej grze widzicie ze calymi miesiacami sie od niej nie oderwujecie?


Bo tu nie chodzi tylko o samą gre ale o ludzi, których spotykasz w jej trakcie. To właśnie z nimi współdziałasz na raidach, w kończeniu questów lub po prostu idziesz na piwo i ploty do karczmy :D. Dla mnie jest to coś wspaniałego, że moge porozmawiać z ludźmi z Grecji, Izraela, Skandynawii i równocześnie mieć z tego dużo frajdy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 01:45, SD4HJ napisał:

Co wy tak w tej grze widzicie ze calymi miesiacami sie od niej nie oderwujecie? Gralem kiedys
i nie powiem zebym az tak sie wciagnol, czy czeba znac per fect angielski zeby sie tak wciagnac
jak niektorzy z was? I co tam takiego jest z gory dzieki za odp

hmm ciekawa pisownia :D
A tak srio angielski się przydaje do rozmowy z ludzmi bo nie tylko polacy w WoW-a grają :D Co w niej widzimy dobrą zabawe i tyle. Ja na przykład uwielbiam łazić po instance albo posiedzieć od czasu do czasu na BG (Battleground). Pytanie ile grałeś bo mój znajomy nie dość że siedział u mnie grał to jeszcze błagał o Guest pass i teraz dzięki niemu mam 31 dni dodatkowych bo chłopak nie wyrobił i kupił WoW-a :D. Zachęca dużo prostota WoW-a. Gra pasuje wszystkim bo i noobki pograją i staży wyjadacze. Ja po graniu w Ragnorka miałem dość kombinowania przy postaci a GW mnie rozczarował brakiem solidnego pve i tak dotarłem do WoW-a i przy nim zostane. Co do ilości czasu spędzonego na graniu to ci powiem że grałem mniej niż chciałem (dziennie jakieś 3-4h jak dobże poszło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co my w tej grze widzimy? ja widzę arcydzieło MMORPG... czy nie cieszyłbyś sie, waląc w mordę jakiemuś typkowi z ally? ^^ Ta gra jest super, ale nie musi się tobie podobać... a pozatym do gry trzeba znać angielski :) bo znam gostka, który nie zna tego języka, i tylko na ng siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm postanowilem podzielic sie spostrzezeniami dotyczacymi wowa.Z warcraftem mialem doczynienia najpierw na psx (w2) Pozniej prawie od poczatku mojej przygody z kompem gralem w w3 i odrazu pokochalem swiat warcrafta.Gdy wyszedl wow czytalem opisy tej gry i odrazu zrozumialem ze ta gra jest swietna ale nie zamierzalem jej kupywac(troche szkoda kasy).Gdy wyszedl 2 tyg trial dalo mi to mozliwosc sprawdzenia tej gry.Gralem 2 tyg elfem druidem i shamanem.No i moge stwierdzic ze ta gra na pewno ma najlepsza grywalnosc i raczej jest najlepsza gra w jaka w zyciu gralem ale nie wiem czemu za szybko mi sie znudzila.moze nie w sensie ze znudzila i juz nie gram,ale nie potrafie w ta gre grac codziennie.przez pierwsze 2 tyg moze i nie moglem odciagnac sie od te gry ale w pozniejszym czasie przed kliknieciem na ikonke wowa zastanawialem sie czy nie pograc w inna gre.Najlerpiej pasowalo by mi grac w ta gre tak z 1,5 tyg i przerwa z 2 tyg i znowu grac i przerwa ale niestety abonament na to nie pozwala...ale i tak zamierzam kupic w nastepne wakacje (od czerwca do lipca)wowa + karte do gry bo wcale tak duzo mnie to nie wychodzi (na polowe z bratem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja, ale troche więcej wyjdzie, jak będziecie chcieli zagrać BE lub Draenei ;) dodatek pewnie będzie ze 150zł kosztował :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę bo już nie wiem gdzie się zgłosić, Na E-Maila wysylalem zawsze obiecywaliście odpowiedź a nie dostałem an razu
Kupiłem gre World of Warcraft w Empiku z gwarancją pełnej zawartości, Otwieram, wszystko dobrze ale dochodze do WPLN jest formularz lecz nie ma kodu... a to 70 wpln więc mi na tym zależy.Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie zgromadzonych w tej karczmie nieopodal SW (cos sie pamieta:D) Rzeczywiscie gralem ael wybralem keidys zla klase, teraz zawsze marze o krasnoludzie hunterze z miskiem duzym ehhh kurde ja ta gre czy wczesniej czy pozniej kupie DZIEKI WAM KURNA b zawsze zrobicie smaka i przekonacie!!!!! heh:P ale tak na serio to prawda. Tlyko wiecie jaki jest problem -szkola i kasa. no bo teraz chce kupic dark mesiaha i nwn 2 no to na wow kasy nie zostanie:( i co ja mam teraz zrobic z tymi 260 zl? bo mam je do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły ten paczyk... nawet dziur w teksturach nie łata :D
Wczoraj poszedłem sobie do RFD, wskoczyłem na jakiś kamień (jeszcze przed instancją), zrobiłem 2 kroki w prawo i się zapadłem :D. Spadłem do jakiejś kotlinki bez wyjścia, nade mną chodzą w powietrzu gnolle i mostek widać :>. Na szczęście jest coś takiego jak HS :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 13:10, Dinkuned napisał:

Mam sprawę bo już nie wiem gdzie się zgłosić, Na E-Maila wysylalem zawsze obiecywaliście odpowiedź
a nie dostałem an razu
Kupiłem gre World of Warcraft w Empiku z gwarancją pełnej zawartości, Otwieram, wszystko dobrze
ale dochodze do WPLN jest formularz lecz nie ma kodu... a to 70 wpln więc mi na tym zależy.Prosze
o szybką odpowiedź


Niestety forum raczej sluzy do komunikacji z graczami niz z CDP. Jesli z jakiegos powodu nie odpowiedzieli ma maila, to moze warto sprobowac zadzwonic?
Numer do wPLN towinien byc na Karcie Elektronicznej Rejestracji. Wystarczy ze wpiszesz kod z kartki na stronie gram.pl i powinno dodac 70 wpln. Jesli nie masz kartki albo sie nie dodala kasa to pozostaje tylko bezposredni kontakt (mozna sprobowac maila jeszcze raz albo zadzwonic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 16:09, pres1990 napisał:

Ja miałem kiedyś podobny problem tyle, że nie miałem tyle szczęścia i musiałem czekać 20 minut
na HS =(


W pasku masz ikonke znaku zapytania. Klikasz i wybierasz opcjie Stuck i pozniej Auto unstuck (jakos tak). Efekt jak HS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 14:30, SD4HJ napisał:

no bo teraz chce kupic dark mesiaha i nwn 2 no to na wow kasy nie zostanie:(


Na Dark Mesiah bym poczekal i tak az wyjdzie zeby zobaczyc czy na prawde warto. Na filmach prezentowal sie fajnie ale demo juz nie az tak fajne. Zalecalbym lekka ostroznosc ;)
Na NWN2 nie liczylbym wczesniej niz na gwiazdke. Niby premiera ma byc wczesneij ale komentatorzyz E3 mowili ze niemozliwe zeby wyrobili sie w terminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:12, Volvox napisał:

> no bo teraz chce kupic dark mesiaha i nwn 2 no to na wow kasy nie zostanie:(

Na Dark Mesiah bym poczekal i tak az wyjdzie zeby zobaczyc czy na prawde warto. Na filmach
prezentowal sie fajnie ale demo juz nie az tak fajne. Zalecalbym lekka ostroznosc ;)
Na NWN2 nie liczylbym wczesniej niz na gwiazdke. Niby premiera ma byc wczesneij ale komentatorzyz
E3 mowili ze niemozliwe zeby wyrobili sie w terminie ;)


Heh no i jeszcze polonizacja potrwa... No wiesz jak to jest z wowem zaczne gra- efekt nie przestane grac:) Wtedy oleje wszystko i wogle:) Mam takie szczescie ze dostane na urodziny Gothic 3 ek wiesz mzoe i pre paida wyblagam:D Bo skad tyle kasy brac na te pre paidy jak mam 15 lat a rodzicie chetni nie sa na dawanie kasy na gry:( A tym bardziej ze w szkole w 2gm mialem srednia 3,5 i zachowanie nieodpowiednie ale co jak mnie naucyzciele wkurzaja to musze po nich pojechac heh a wiesz, moja matka jest nauczycielka i o wszystkim wie to juz jakos nie chce sie mi dawac kasiory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się