Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

czy najnowszy patch do wowa moze byc ze tak powiem rozny w zaleznosci skad go sciagne??zaczelo mi pobierac go najpierw w wowie wszystko normalnie pozniej wyskoczyl blizard downloader i nie chcialo go pobierac,wiec sprobowalem z gram.pl ale zawolno ,wiec pobralem go z worldofwarcraft.com.pl.Nastepnie zainstalowalem ,wlanczam gre ale niestety strasznie sie tnie i co 2 min wywala mnie z serwa .Wczesniej na poprzednim patchu wow chodzil normalnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:01, żyrafa napisał:

wlanczam gre ale niestety strasznie sie tnie i co 2 min wywala mnie z serwa
.Wczesniej na poprzednim patchu wow chodzil normalnie:/


Moze sproboj uruchomic programik naprawiajacy Repair.exe (powienien byc w katalogu WoW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 14:35, Volvox napisał:

> wlanczam gre ale niestety strasznie sie tnie i co 2 min wywala mnie z serwa
> .Wczesniej na poprzednim patchu wow chodzil normalnie:/

Moze sproboj uruchomic programik naprawiajacy Repair.exe (powienien byc w katalogu WoW)


uruchomilem ten program na koncu jak bylo juz sprawdzanie 13/13 cos sciagnelo,ale pozniej wlanczam wowa i znowu to samo pojawia sie moja postac probuje atakowac jakiegos stwora a on zamiast atakowac stoi i sie patrzy no i pozostaje mi poczekac 2 min az mnie wyrzuci z serwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, to chłopie niezły placek :P może do Blizza napisz, co? ogólnie było troche problemów z nowym patchem, więc nie bój, nie jesteś wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:00, żyrafa napisał:


uruchomilem ten program na koncu jak bylo juz sprawdzanie 13/13 cos sciagnelo,ale pozniej wlanczam
wowa i znowu to samo pojawia sie moja postac probuje atakowac jakiegos stwora a on zamiast
atakowac stoi i sie patrzy no i pozostaje mi poczekac 2 min az mnie wyrzuci z serwa:/

Posiadasz jakieś stare addony włączone?
Zrób reinstall WoW-a (wiem to zajmuje troche czasu) ściągnij patcha XX.XX-1.12 np z gamershell (ja siągnołem z tamtąd i ładnie mi WoW chodzi)
Na wszelki wypadek podejżyj np proces explolerem co masz włączone i zrób scan anty-virem i ant-spy (Nod 32 + spybot np :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem moze ma to cos wspolnego z tym ze mam triala.Teraz coraz gorzej probowalem zmienic realm i wyskakuje blad po dlugim oczekiwaniu :unable to connect to realm list serwer:/bede musial chyba jeszcze raz wowa zainstalowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, czy taki problem gre reinstallować? :D przecież to dużo czasu nie zajmuje, a może okaże sie, że podziała... a może skończył ci się pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:27, Delis napisał:

ups, mój błąd, nie zauważyłem :/ w takim razie może minęło już te 10 dni poprostu


To by się wogóle nie połączył z serwerem, zatrzymało by przy logowaniu :P

W sumie jak masz lagi to są dwie proste możliwości - albo u ciebie coś nawala z siecią, albo u Blizza :P Wobec tego musiałbyś poszukać po dziale technicznym na www.wow-europe.com co masz zrobić i przesłać Blizzowi odpowiednie informacje (albo jak się okaże że to u Ciebie, to skontaktować się z dostawcą internetowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:16, Delis napisał:

ehh, czy taki problem gre reinstallować? :D przecież to dużo czasu nie zajmuje, a może okaże
sie, że podziała... a może skończył ci się pre-paid?


Ja na szczecie nie musiaelm jeszcze reinstalowac, ale z tego co pamietam to sie wieki instalowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są waszym zdaniem najlepsze profesje dla Rogue?
Jakiś koleś doradził mi, że Skinning i Leatherworking, a jeszcze inny, że Alchemy i Herbalism.
To ja już sam nie wiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na jakim serwie ty wkońcu grasz? ;) a co do profesji to zależy na co stawiasz... zarobek czy raczej użyteczność? jak chcesz zarobić to weź Skinning i Herbalism, a później sprzedawaaj na aukcji. Nienajgorsza dla rogala jest też Engineering. Są tam różne pułapki, pelerynka, która spowalna spadanie ;), hełm pozwalający kontrolować graczami :D... są tam "splufy" i takie tam... najlepiej se tu poczytaj www.thottbot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie zmienia języka ;) będziesz miał po Polsku, jedynie wygląd zmieniony ;] no, tyle, że nie będzie naszych znaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:21, Delis napisał:

to nie zmienia języka ;) będziesz miał po Polsku, jedynie wygląd zmieniony ;] no, tyle, że
nie będzie naszych znaków :P

a jak juz zainstaluje to to jak moge wrocic jakby co to poprzedniego wyglodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się