Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Chyba, że organizowany jest tzw Character Migration - musisz wypatrywac na stronie oficjalnej WoWa, czasami pozwalają przenosić postaci z przeludnionych serwerów na te świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2005 o 06:27, Seaven napisał:


> Mimo wszystko lepiej męczyć te instytucje i spamować na ich forum, niż milczeć.

jasne,ze lepiej ale podejrzewamze predzej ja dam im spokoj niz oni naprawia
>
> Lagi w tym tygodniu są dosyć dziwne. Wygląda to tak, że po godzinie 23 (a być może nawet wcześniej)

Dnia 29.12.2005 o 06:27, Seaven napisał:

wszystko wraca do normy, a latency znowu jest piękne. Tak było dzisiaj i wczoraj. Natomiast
w dzień gra była zupełnie niegrywalna. :/


po polnocy zalogowalem sie bez problemu i było piekni ( 50 -100 pare ms)
dzisiaj zalogowałem sie ok 11 na serwer i radosc ogromna -da sie grac (max.do200 ms) ale mija 1 h grania i dc,a zaraz po ponownym zalogowaniu 8k ! :/
zabieram sie wiec za spamowanie Blizza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba, że organizowany jest tzw Character Migration - musisz wypatrywac na stronie oficjalnej

Dnia 29.12.2005 o 11:54, Sth`Devilish napisał:

WoWa, czasami pozwalają przenosić postaci z przeludnionych serwerów na te świeże.


szkoda tylko,ze zadna z moich postaci nie mogłem sie załapac na ta migracje ...zawsze nie te serwery ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wiecie na temat modów. Bo gdzieś przeczytałem że niektóre są nie legelane i niemożna ich używać. Jakich wy używaniacie czyli z jakich można korzystać. Prosiłbym o pełne nazwy a nie skróty:) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:22, WildLight napisał:

Ja proponuje hordzie z The Venture Co lvl 40-49 maly meczyk na AB jeszcze tam krowka nie skopalem
tylka ;P mysle ze Seaven rowniez sie przylaczy ;)


Wyzwanie przyjęte :D
Co prawda jestem orkiem, ale troche krówek z gildii ze sobą zabiorę. Jeśli chodzi o przedział lvlowy to od ponad tyg nie widzialem jeszcze AB na tych lvl wiec bedzie trzeba sie jakos na sztywno umówić. Seaven jakby co ma do mnie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek, od deski do deski, a ta odpowiedź Blizza... Sam nawet nie jestem teraz w stanie sprawdzić, czy gra mi działa, ale gdybym był na miejscu Szarego i innych... krew by we mnie zawrzała, to jakaś kpina, a nie rzetelna odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co wiecie na temat modów. Bo gdzieś przeczytałem że niektóre są nie legelane i niemożna ich

Dnia 29.12.2005 o 13:14, Majkos napisał:

używać. Jakich wy używaniacie czyli z jakich można korzystać. Prosiłbym o pełne nazwy a nie
skróty:) Dzięki!

http://www.worldofwar.net/ masz do wyboru,do koloru modów
ja sam korzystam głownie z :
1.Atlas
2.Auctioneerpack
3.Titan
4.Mobinfo
5.TrinketMenu
6.Gatherer
oczywiscie sam wybierasz co Ci pasuje ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 14:20, GanD napisał:

Przeczytałem cały wątek, od deski do deski, a ta odpowiedź Blizza... Sam nawet nie jestem teraz
w stanie sprawdzić, czy gra mi działa, ale gdybym był na miejscu Szarego i innych... krew by
we mnie zawrzała, to jakaś kpina, a nie rzetelna odpowiedź!


No zobaczymy co będzie dziś, jeśli znowu ta sama historia to czeka mnie dalsze spamowanie forum Blizz.
Jestem juz zmęczona tymi leniwymi pseudo technikami.
Najgorsze jest to że my gracze jesteśmy bezsilni a ich psim obowiązkiem jest skonfigurowanie tego wszystkiego tak aby umozliwić gre wszystkim uzależnionym. ;)
Ja chcę GRAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



No zobaczymy co będzie dziś, jeśli znowu ta sama historia to czeka mnie dalsze spamowanie forum
Blizz. (...)
(..)Ja chcę GRAC!!!

moze znowu bedzie mozna pograc w nocy przez chwile i to wszystko...
Nikt nic nie robi. "Jest zima,na nartach trzeba pojezdzic,na bal sie przygotowac...jesli problem sam nie zniknie,to zajmiemy sie nim powazniej w styczniu."
JA TEZ CHCE GRAC
teraz mam wolne 2-3 dni i chciałem sie rozerwac,grajac w WoWa a tu qpa!!! :/
Nie jest rozwiazaniem problemu migracja postaci na inny serwer ,zwłaszcza ze blizz sugeruje miejsce docelowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:01, Salem napisał:



No zobaczymy co będzie dziś, jeśli znowu ta sama historia to czeka mnie dalsze spamowanie
forum
Blizz. (...)
(..)Ja chcę GRAC!!!

moze znowu bedzie mozna pograc w nocy przez chwile i to wszystko...
Nikt nic nie robi. "Jest zima,na nartach trzeba pojezdzic,na bal sie przygotowac...jesli
problem sam nie zniknie,to zajmiemy sie nim powazniej w styczniu."
JA TEZ CHCE GRAC
teraz mam wolne 2-3 dni i chciałem sie rozerwac,grajac w WoWa a tu qpa!!! :/
Nie jest rozwiazaniem problemu migracja postaci na inny serwer ,zwłaszcza ze blizz sugeruje
miejsce docelowe...


oczywiście, oczywiście gdybym wiedziała że mają dla nas taką niespodzinke to też zrobiłabym wypadzik na nartki.
Tylko że ten Blizzardowski Tech . Support to chyba powinien byc 24/7. No ale, był postęp, po dwoch dniach w końcu wyśilili się na jedno zdanie ''big LOL'' dla Blizzarda:)
Ciekawe ile darmowych dni dostaniemy...jeśłi wogóle uda im się rozwiązac ten problem
no a teraz myśle jak to zrobic żeby jednak grać, na forum mamy rozwiązania zaraz wkleje link.
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=216683&s=new&tmp=1#new

no i zastanawiam się czy można to zrobić z użytkownikiem łacza w innym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:27, golden lady napisał:

Ciekawe ile darmowych dni dostaniemy...


0 - (slownie : zero :)
Czyli tyle ile ostatnio jak nie mozna bylo wejsc na serwery przez tydzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:47, Volvox napisał:

> Ciekawe ile darmowych dni dostaniemy...

0 - (slownie : zero :)
Czyli tyle ile ostatnio jak nie mozna bylo wejsc na serwery przez tydzien :/


myśle że powinnismy zacząć egzekfować to co faktycznie nam sie należy , za co płacimy , a czego Blizzard sie zobowiązał. Byłoby miło gdyby CD projekt jako wyłaczny dystrybutor na Polskę pomógl nam ...
należy podkreslić że podobna sytuacja przytrafia nam się nie pierwszy raz, więc nie możemy tutaj mówic o pechu tylko o nieudolności servisu. Tylko dlaczego my mamy płacic za nieudolny servis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba zaczac spamowac CDP.. a nie pisac na forum bo jak zwykle udaja, ze nie widza.. eh tylko sie zalamac. Blizz jak widac za przeproszeniem olewa ten problem oraz graczy, bo problemy sa 2 raz w ciagu 3 tygodni. Moze CDP cos zdziala ale trzeba im znowu skrzynke zaspamowac.. i za co ja place ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wowmen-quiz.funtest.pl/ teścik na temat Waszej wiedzy o WoW''ie ;) Nie kożystajcie ze stron na temat WoW''a podczas rozwiązywania ;) chce by wyniki były w 100% prawdziwe ;)

Ps. Volvox mógłbyś "przypiąć" ten teścik na kilka dni? sprawdzi się wiedźe naszych forumowiczów o WoW''ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, wczoraj dalo sie pograc ale dopiero jak zwykle od 23, no i dzis rano troche...Doszly mnie informacje z servera, że tego nie naprawią NIGDY bo nie wiedzą jak .... szlag by to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się