Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2006 o 23:43, artur13 napisał:

PS.WOWmen mam 22 lata "dzieciaku"


Naucz sie trafiać w klawiaturę, to może uwierzymy xD Kozaku jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol !! ja wiem duzo o pirackich serwach ;p Max level 255 ( mialem faje rekawiczki +355 do wszystkiego +2000 do zycia min lvl 200) tyle ze na pirackich NIC prawie nie działa !! przemiany w druidzie dzialaja 2 ale zaden skill do nich nie goli(tylko dash ),Hunter to jeden wielki bug ...... szkoda gadać ! (ja to sie klepie jak mam latency 1000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem na wielu pirackich serwerach ale... nie ma porownania. Jest dokladnie tak jak IndeedWoW pisze. Niektóre klasy to tragedia (szczegolnie druid i hunter, battle stance u warriora tez jest denerwujący...) mozna sie tylko zniechęcić do gry.. A poza tym questy których 80 % nie dziala :/
Raz w zyciu gralem na dobrym serwerze prv, dzialal na mojej sieci lokalnej. Admin sie sprawil ladnie, mimo iz lvl bylo 255 to dostosowywal sile potworow do naszego poziomu, wiec bylo calkiem przyjemnie, gralo nas ponad 50 wiec i wiekszą grupą mozna bylo gdzies wyskoczyc... ale mimo wszystko nie ma porownania. Wiec jak artur13 wypowiadasz sie o grze, to prosze nie obrazaj jej wrazeniami z piratow :) To tak jakby podniecać się samochodem który sie tylko widzialo z daleka jak stal do parkingu... Dopoki nie wsiądziesz i nie ruszysz to sie nie podniecaj :)

I przy okazji ponawiam pytanie, mozna jakos sprawdzic wiek serwera ? (Chodzi o to zeby nie dolaczac do high lvl realmow, i w miare nie zostawac w tyle )

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... no ja uwazam ze org jest o1000x lepszy ale chodzi mi o to ze nikotrych niestac to graja chociaz tak, ale w tym problem ze ja mialem orginal kiedys i gralem warrior elf i mnie to nie wciagnelo, zagralem w prv serwy na NOWYM koputerze i gram i gram, tam nic nie dziala jest sie wbnic trudno max jak jest 100 ludzi, nie dziala dobrze hunter 60% skilli u wszystjkich latency jest czasmi 3000 wyzuca z serwera polowe dnia moze byc wylonczony wiec nie polecam i przechodze na orginal i wlasnie zamawiam w sklepi gram ta gre wiec nie najezdzajcie na mnie:(:P PS.na jakim serwie gdzie jest wielu polakow min ludzi 2000, czyli cos podobnego do BL lecz zeby sie latwiej wbic i wogle, oczywisice na serwerach EU z gory dzienkuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od wtorku wbiam się na Venture CO. . Jeżeli interesuje Cie rozgrywka RPPvP to chyba sporo polakow tam gra, no i serwer nie jest stary więc tloku niema.

A to ze granie elfem warriorem Cię nie wciągnęlo to calkiem mozliwe. Trzeba dobrze siebie klase dobrać. Gralem Undeadem Warlockiem, osiagnalem 38 lvl bodajze, ale tak sie meczylem ze pff... bylem mocno zawiedziony grą. Potem po krotkiej przerwie przerzucilem sie, na huntera i to bylo TO ! :) Trzeba wybrac to co najbardziej bedzie ci pasowalo. Teraz tez najprawdopodobniej zaczne hunterem ...

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan i mam nadzieje ze udzielicie mi odp :) :
- Za jakis czas bede zamawial 2 egzemplarz world of warcraft czy ja moge miec 2 takie same gry zarejestrowane??
-kolejna sprawa jak sie guest pass uzywa w rubryce platnosci zaznacza sie gdzies to i wpisuje numer z niego??
-bywam w 2 roznych miejscach czy jak moje konto world of warcraft odpale na 2 roznych kompach to jest to mozliwe? czy jest to nie legalne.Poprostu nie chce mi sie czekac az wroce do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 10:41, Gosu napisał:

Mam kilka pytan i mam nadzieje ze udzielicie mi odp :) :
- Za jakis czas bede zamawial 2 egzemplarz world of warcraft czy ja moge miec 2 takie same
gry zarejestrowane??
-kolejna sprawa jak sie guest pass uzywa w rubryce platnosci zaznacza sie gdzies to i wpisuje
numer z niego??
-bywam w 2 roznych miejscach czy jak moje konto world of warcraft odpale na 2 roznych kompach
to jest to mozliwe? czy jest to nie legalne.Poprostu nie chce mi sie czekac az wroce do domu...


pytanie tylko po co placic za 2 konta na jednym komputerze jak mozna stworzyc 2 postacie? zabardzo niezrozumialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz rozumie to mowie: mozezs grasz na 2 innych kompach ale tylko 1 postacia, 2 komp musi byc wylonczony nie mozesz miec 2 postaci i grac na jednej w sowim dommu a np twoja laska w innym domu na tym koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 10:46, artur13 napisał:

> Mam kilka pytan i mam nadzieje ze udzielicie mi odp :) :
> - Za jakis czas bede zamawial 2 egzemplarz world of warcraft czy ja moge miec 2 takie
same
> gry zarejestrowane??
> -kolejna sprawa jak sie guest pass uzywa w rubryce platnosci zaznacza sie gdzies to i
wpisuje
> numer z niego??
> -bywam w 2 roznych miejscach czy jak moje konto world of warcraft odpale na 2 roznych
kompach
> to jest to mozliwe? czy jest to nie legalne.Poprostu nie chce mi sie czekac az wroce do
domu...

pytanie tylko po co placic za 2 konta na jednym komputerze jak mozna stworzyc 2 postacie? zabardzo
niezrozumialem:)


poniewaz 2 gra jest nie dla mnie tylko dla mojej dzoewczyny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 10:51, artur13 napisał:

juz rozumie to mowie: mozezs grasz na 2 innych kompach ale tylko 1 postacia, 2 komp musi byc
wylonczony nie mozesz miec 2 postaci i grac na jednej w sowim dommu a np twoja laska w innym
domu na tym koncie



no tak....ale ja chce grac z nia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu o dwie takie same zarejestrowane lepiej od razu zapyataj kogos z cdp, napisz do nich, bo tutaj rzadko zaglądają.
Z granim na jednym koncie na innym kompie raczej nie powinno byc problemu. Ja gram na dwoch kompach tyle ze w jednej sieci i mamy takie same zewnetrzne IP... Ale mimo wszystko , na necie dzialaja firmy ktore za kase nabijaja lvl, i przeciez handel kontami na allegro kwitnie, wiec granie z kilku kompow to raczej nie problem, przynajmniej jezeli dwie osoby na raz nie probuja sie wbic na kont, bo wtedy blizz moze pomyslec ze konto jest na dwie osoby, a to juz zabronione jest.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HUNTER I PAL
nie chcialem zakladc new topic wiec zadam pytani odnoscie pal i hunt bo wiem ze wy wiecie:]
1. czy jak mam hunetra i nasyalm peta na moba ale ja w niego strzelam to jak xp leci, bo ktos mowil kiedys ze xp nie idzie wtedy nam nie albo idzie na mnie i na moba a nie np za mobba 100xp to cale dla mnie
2. pal mzoe miec konia od 35lvl przy ktorym zeby na neigo wsiasc jest 1000many, moze go miec za darmo z questa IF???
z gory dzieki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:25, Franekimono napisał:

Gosu o dwie takie same zarejestrowane lepiej od razu zapyataj kogos z cdp, napisz do
nich, bo tutaj rzadko zaglądają.
Z granim na jednym koncie na innym kompie raczej nie powinno byc problemu. Ja gram na dwoch
kompach tyle ze w jednej sieci i mamy takie same zewnetrzne IP... Ale mimo wszystko , na necie
dzialaja firmy ktore za kase nabijaja lvl, i przeciez handel kontami na allegro kwitnie, wiec
granie z kilku kompow to raczej nie problem, przynajmniej jezeli dwie osoby na raz nie probuja
sie wbic na kont, bo wtedy blizz moze pomyslec ze konto jest na dwie osoby, a to juz zabronione
jest.

Pozdro.



Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:38, IneedWoW napisał:

Wroce jeszcze do problemu rejestracji.Zeby zagrac musze wydac na WoW-a i pre-paida ?? (czyli
199 + 120 ) czy jak bo juz nie czaje : /


wlasnie tez, ale jak keidsy rejestrowalem to dawaelm falszywe konto:D chociaz ja osobiscie tez nie bende chyab pre paid kupowac tylko kontem nie wiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:38, IneedWoW napisał:

Wroce jeszcze do problemu rejestracji.Zeby zagrac musze wydac na WoW-a i pre-paida ?? (czyli
199 + 120 ) czy jak bo juz nie czaje : /


Dokladnie tak jak mówisz.
Przy zakladaniu konta musisz podac nr karty pre-paid. Czyli musisz kupic wow;a i od razu kartę pre-paid.
Chyba że masz karte bankową, taką którą blizzard akceptuje, i wtedy przy zalozeniu konta zamiast nr pre-paida podajesz nr tej karty.
W sumie nie mając karty bankowej tez mozna sobie poradzić, są stronki gdzie mozna zdobyc nr takiej karty bankowej Falszywy oczywiscie ale blizzard to lyka:)(tzw darkcoding.) A potem jak juz chcesz po 30 darmowych dniach przedluzyc konto, to zmieniasz sposob platnosci z karty na pre-paid. I jest dobrze
Mam nadzieje ze rozumiesz moje wypociny
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:52, Franekimono napisał:

> Wroce jeszcze do problemu rejestracji.Zeby zagrac musze wydac na WoW-a i pre-paida ??
(czyli
> 199 + 120 ) czy jak bo juz nie czaje : /

Dokladnie tak jak mówisz.
Przy zakladaniu konta musisz podac nr karty pre-paid. Czyli musisz kupic wow;a i od razu kartę
pre-paid.
Chyba że masz karte bankową, taką którą blizzard akceptuje, i wtedy przy zalozeniu konta zamiast
nr pre-paida podajesz nr tej karty.
W sumie nie mając karty bankowej tez mozna sobie poradzić, są stronki gdzie mozna zdobyc nr
takiej karty bankowej Falszywy oczywiscie ale blizzard to lyka:)(tzw darkcoding.) A potem
jak juz chcesz po 30 darmowych dniach przedluzyc konto, to zmieniasz sposob platnosci z karty
na pre-paid. I jest dobrze
Mam nadzieje ze rozumiesz moje wypociny
Pozdro


Rozumiem ;D Dzieki za wyjaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:31, artur13 napisał:

HUNTER I PAL
nie chcialem zakladc new topic wiec zadam pytani odnoscie pal i hunt bo wiem ze wy wiecie:]
1. czy jak mam hunetra i nasyalm peta na moba ale ja w niego strzelam to jak xp leci, bo ktos
mowil kiedys ze xp nie idzie wtedy nam nie albo idzie na mnie i na moba a nie np za mobba 100xp
to cale dla mnie
2. pal mzoe miec konia od 35lvl przy ktorym zeby na neigo wsiasc jest 1000many, moze go miec
za darmo z questa IF???
z gory dzieki pozdro


nei mam pojecia o co ci chodzi z huntem
jak peta naslesz i zabijesz moba to exp idzie na ciebie a pet dostaje tyle samo

ale pal to mounta cyba moze iec od 40 jak wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robie te q w SG, ale coś cieniutko mi idzie, zrobiłem parę i mam całe 30 pkt reputacji. Czy przypadkiem w innej krainie nie ma tej frakcji, zapomnialem dodac ze mam 60 lvl i może to jest przyczyną tak wątłego wzrostu reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się