Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego połowa tekstu jest podkreślona, mnie nie pytajcie :P Pie..... brak edycji postów, grrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do kogoś przedmiot przez list, (dokładnie C.O.D.) i on nie dotarł. Co zrobić żeby odbiorca go odebrał, moze jest gdzie indziej (np.w banku?!). W każdym razie od czasu wysłania upłyneło niewiele czasu wiec moze to przez to, choc z drugiej strony pieniądze idą szybko..

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, co najwyżej możesz /w do tej osoby by odebrała. COD wracają po 3 dniach, normalne maile po 30, lub 3 od otworzenia i nie wyjęcią epixów z środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 15:39, żyrafa napisał:

Czym roznia sie elite quest od zwyklych ?? dostalem dzisiaj pierwszy i w nawiasie tam gdzie
moze pisac complete jest napisane group.

Elite znaczy, że będziesz miał do czynienia z elitarnymi mobkami, średnio 2-3 razy mocniejsze niż inne moby na tym samym levelu. Tak jak w instancjach, na elitarne mobki zwykle trzeba już tanka, a przynajmniej hilera, bo biją dużo mocniej niż normalne i walka z takowymi 1v1 opiera się raczej na czymś więcej niż tylko "tłucz aż padnie", no może oprócz locka, który ma feara, czy maga który może zatłuc takowego z pomocą frost novy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż wykonałem większość możliwych do wykonania questów (na 38 lvl) a reszta jest dla mnie za trudna :/. Byłem już w Desolace i Dustwallow Marsh i teraz nie wiem gdzie dobić do 40 lvla :(. Wiecie gdzie mogę pójść?? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanko mam. Po czyjej stronie lepiej stanąć : Hordy czy Przymierza?
I drugie. Jakie klasy dobrze nadają się na spellcasterów? Czy Dark Elf będzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:24, Yamamoto napisał:

Witam. Pytanko mam. Po czyjej stronie lepiej stanąć : Hordy czy Przymierza?
I drugie. Jakie klasy dobrze nadają się na spellcasterów? Czy Dark Elf będzie dobry?


Napisałem Dark Elf, a powinno chyba być Night Elv (???). Może być też Tauren jako spellcaster?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stań po stronie po której znajduje się rasa którą chcesz grać :)
Night Elfy mogą być wojakami, łotrzykami, łowcami, kapłanami i druidami więc jak chcesz spellcastera to tylko druid i priest zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:31, Selv napisał:

Stań po stronie po której znajduje się rasa którą chcesz grać :)


Która ze stron jest fajniejsza wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie horda bo mam TBC a tam są krwawe elfy :)
Gram sobie właśnie nimi jeśli już, poza tym jak grałem kiedyś jako Night Elf druid (pierwsza postać) to koło 40lv tak mnie dobiło alliance na PVP, że stwierdziłem, że będę grał po stronie Hordy, wtedy też zmieniłem serwer na PVP i stwierdziłem, że normal są beznadzieja.
Grałem undeadem rougem ale czekałem na TBC ze względu na krawawe :)
Obecnie nie wyobrażam sobie grania w ally, mam 50lv łowcy i obcenie tak sobie dla frajdy magiem gram 21lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:50, Selv napisał:

Dla mnie horda bo mam TBC a tam są krwawe elfy :)
Gram sobie właśnie nimi jeśli już, poza tym jak grałem kiedyś jako Night Elf druid (pierwsza
postać) to koło 40lv tak mnie dobiło alliance na PVP, że stwierdziłem, że będę grał po stronie
Hordy, wtedy też zmieniłem serwer na PVP i stwierdziłem, że normal są beznadzieja.
Grałem undeadem rougem ale czekałem na TBC ze względu na krawawe :)
Obecnie nie wyobrażam sobie grania w ally, mam 50lv łowcy i obcenie tak sobie dla frajdy magiem
gram 21lv.


Nie szkoda Ci kasy na te wszystkie zmiany? Przecież dojście do 40lvl to nie tydzień.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał grać "tu nie pójde", "tego nie zrobie" - " bo szkoda kasy z abonamentu" to ja nie wiem gdzie bym znalazł najważniejsze co ma dawać granie czyli rozrywkę. Teraz gram praktycznie tylko łowcą i tak już zostanie. 21lv to są dwa dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:56, Selv napisał:

Gdybym miał grać "tu nie pójde", "tego nie zrobie" - " bo szkoda kasy z abonamentu" to ja nie
wiem gdzie bym znalazł najważniejsze co ma dawać granie czyli rozrywkę. Teraz gram praktycznie
tylko łowcą i tak już zostanie. 21lv to są dwa dni ;)


Zależy jak by na to patrzeć... 50 zł. to faktycznie nie są to żadne "kokosy" ;) A w 2 dni dobijasz do 21 wow, ja to w 2 dni ledwo mam 10lvl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 16:35, Yamamoto napisał:

Która ze stron jest fajniejsza wg Ciebie?

To chyba nie ma różnicy, która "fajniejsza"? Obie kiedyś się "spotykaja", przez questy itd. Różnią się pewnie tym, że Ally są dobrzy, a Horda zła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Horda jest równie zła jak ally w wowie. To nie jest podział na dobro i zło ;)
Różnica jest, ally nie wejdzie do miasta hordy i odwrotnie. 80% zadań jest również inna :)
Praktycznie, dwie różne gry polegające na tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec różnica jest duża, zwłaszcza, że ally nie może nawet party dać komuś z hordy a na serwerze pvp można atakować bez ostrzeżenia czy czegokolwiek, zabawa na całego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się