Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 12:45, marcin1930 napisał:

Jeszcze jedno: co byście wybrali jako broń dla shamana: pałke czy toporek? Co lepiej zda egzamin
u shammego? :p


Ja bym wybrał shield + one handedd mace , ale to twój wybór. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:39, marcin1930 napisał:

> Ja bym wybrał shield + one handedd mace

Czemu?


Mace są dobre do pvp , a jeśli wolisz mieć dobry dps to raczej axe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:45, radekk napisał:

A granie staffem u szamana się nie opłaca ?
Lepiej grać mace + shield albo axe , bo widze że nikt nie wymienia staffa ?


Wiele ludzi wybiera staffa , chociaż więcej osób woli broń + ochrona (Shield) , gdyż shaman narażony jest na obrażenia i musi czymś się bronić i chronić. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:45, radekk napisał:

A granie staffem u szamana się nie opłaca ?
Lepiej grać mace + shield albo axe , bo widze że nikt nie wymienia staffa ?


Szaman to taka klasa postaci ktora uzywa beoni i ich kombinacji zalezni od builda. Powiem tak do mele dps''u staf nadaje sie srednio ale juz do resto i heala jak najbarzdziej moze byc. Wszystko rozbija sie o staty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:44, kowalov napisał:

Bierz to co daje lepsze staty, shield i macke/topor tylko jezeli masz build pod elemental lub
pod hela.


Czyli wezmę 1h+tarcze, ide w elementar :) Aha, co dale mi Imp.Ghost Wolf? Co z tego że będęmiał szybszyą tą umiejętność? Chyba sprawdza się tylko do ucieczki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:53, marcin1930 napisał:

Czyli wezmę 1h+tarcze, ide w elementar :) Aha, co dale mi Imp.Ghost Wolf? Co z tego że będęmiał
szybszyą tą umiejętność? Chyba sprawdza się tylko do ucieczki ;p


przed 40 lvlem mounta nie masz... a chodzenia jest sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:01, Ardaren Ziom napisał:

Jaki ty masz lvl i gdzie grasz? Odpisz moj kumpel gra szamanem na 70 lvl i on ci moze we wszystkim
pomoc :)


No to na razie lvl niski ;) Gram na serwerze Burning Steepes, twój kolega ma może jakiegoś maila? Ew. zapytałbym się go paru rzeczy ;p

@Latniak
Chodzenia może i sporo, ale co mi da 2sek. w tą czy w tą? Biorą mi całe 2 pkt, a w zasadzie nic ciekawego nie dają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 02:07, SoieR napisał:

Eee... tak, w takim razie nie rozumiem, lubisz PvP ale nie lubisz serwerów PvP?


Pograłem sobie trochę, wbiłem 1k+ honoru, zakupiłem naramieniki Grand Marshala (70lvl) więc mogę już posiedzieć na forum i popisać...:-P No to tak bardziej lubię PvP z jednej prostej przyczyny, nie ma to jak skopać parę tyłków oraz porządna gra przeciwko żywym przeciwnikom. Ale nie wybrałem serwera PvP z paru powodów. Pierwszy to taki że czasem trzeba pofarmić, no właśnie pofarmić ale jak farmie to farmie a nie mam w tym czasie ochoty na walkę z hordą lub być królikiem doświadczalnym i horda sobie będzie po mnie jeździła nie ma to jak 1vs3 więc serwery PvP odpadają dla mnie, fakt było by czasem miło skoczyć na raid do Xroads chociaż na normal serwerze robią to ale nie tak jak na PvP, zresztą jak już mówiłem nie bawi mnie gankowanie itp itd jak coś robie to skupiam się na tym a nie żeby jeszcze mi jakaś menta z hordy przeszkadzała.

Widzę że wcześniej była rozmowa na temat gdzie jest więcej noobów. Na to nie ma reguły, za równo po jednej jak i po drugiej stronie jest ich podobna ilość. Ludzie twierdzą że horda prawie zawsze wygrywa na BG, prawda ale nie do końca, wygrywają oni na WSG, na AB często ale na AV jest dosłownie niszczeni przynajmniej w mojej Battle grupie, wczoraj i dzisiaj rozegrałem łącznie z 20 AV z tego może 8 przegrałem więc nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naramienniki, a co do jednego z ostatnich postów, to z perspektywy czasu wybrałbym dwie profesje zbieracze, jako dwarf pala minning i skinig. Z tego co bym na tym zarobił to spokojnie rozwinąłbym blacksmithing i trzy poboczne, ale cóż, człowiek uczy się na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się