Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 17:32, L33T napisał:

Dziecko a nie łaska na http://wow.curse.com/downloads/addons/ poszukać? Sądzisz że po screenie
podam ci nazwy wszystkich addonów? Rada: Myśl potem pisz, bo daruj ale większość twoich pytań
jest bezsensu.


Kurna człowieku, co jest z tobą? nie musisz na niego od razu krzyczeć...

borcio234: Ja też nie mam pojęcia, ale podejrzewam że to jeden wielki addon całkiem zmieniający układ interfejsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg twoje pytania mnie dołują :D No ale podpowiem: Titan Panel, Sunn Viewport, X-Perl Unitframes, ChatMOD, Bongos2, Squeenix :p przynajmniej na te wyglądają, części nie znam :p ściągać addony można tu www.curse.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:53, Tieru napisał:

Wedlug was kim najlepiej grac??? jaką profesja ?? i jaką rasa?


klasa i rasa chciałeś powiedzieć. a skąd mamy wiedzieć kim tobie się najlepiej gra....hmmm? niema lepszej, ani gorszej klasy, każda ma swoje wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:53, Tieru napisał:

Wedlug was kim najlepiej grac??? jaką profesja ?? i jaką rasa?

Profesją się nie gra... raczej klasą. A jaką to już sobie sam na to pytanie odpowiedz a jak nie to na chybił trafił... ;P a rasa to wedle gustu estetycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:56, Adas69 napisał:

>
niema lepszej, ani gorszej klasy


jak to nie, przecież są lamuski paladyny :P co to muszą użyć bombla i hearthstone żeby mnie rozwalić :D:D hmm, Tieru kogo ja ci mogę doradzić? postać w Hordzie na serwerze Burning Legion :D:D Trolle FTW! Warlock FTN (For the Noobs) =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:53, Tieru napisał:

Wedlug was kim najlepiej grac??? jaką profesja ?? i jaką rasa?


Nie da rady doradzić, po prostu na początek wybierz to co najbardziej odpowiada twojemu gustowi i tyle, reszta wyjdzie w praniu - tzn sam zobaczysz po innych graczach jak się prezentują inne rasy, ewentualnie najdzie ciebie ochota na spróbowanie nowej klasy:) Ja jak zaczynałem grać w WoWa to brałem w ciemno Night Elf Huntera (wcześniej w cRPGach lubiłem grać elfimi łowcami :)) i zarzekałem się że nigdy nie ruszę klas magicznych, a koniec końców wyszło na to, że zacząłem grać warlockiem na dobre, zaś huntera (i night elfów) kijem bym nawet nie dotknął :)

Dodam tylko, że na początek to taki hunter czy warlock może się okazać zbyt czasochłonną klasą, zaś klasy tj warrior/druid/paladyn zbyt trudne do opanowania. Moim zdaniem najprościej i najprzyjemniej gra się magiem i rogalem, chociaż sam jeszcze nie miałem czasu nimi dłużej pograć (zostawiłem sobie na koniec to co najlepsze ;D) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:15, Tieru napisał:

Ile można miec maksymalnie Latency ?? zeby nie lagowalo ??


Ile można zjeść śliwek popijanych mlekiem zanim pociśnie sie do Toi Toya? :D Ja zazwyczaj mam latency ~160 :p jak już pójdzie powyżej 400 to lagi są lekkie :p jak powyżej 1k to masakra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:34, Rudy Karzeł napisał:

> Dziecko a nie łaska na http://wow.curse.com/downloads/addons/ poszukać? Sądzisz że po
screenie
> podam ci nazwy wszystkich addonów? Rada: Myśl potem pisz, bo daruj ale większość twoich
pytań
> jest bezsensu.

Kurna człowieku, co jest z tobą? nie musisz na niego od razu krzyczeć...


Ja mu się nie dziwię, we mnie od razu się krew burzy jak widzę takich nieporadnych i niekumatych, którym w dodatku żal poświęcić paru minut na www.google.pl , którzy w dodatku co chwila pytają o byle bzdet (często nieistotny). Większość tych problemów byłaby w stanie rozwiązać przeciętna małpa, a co dopiero człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:02, Delis napisał:

jak to nie, przecież są lamuski paladyny :P co to muszą użyć bombla i hearthstone żeby mnie
rozwalić :D:D hmm, Tieru kogo ja ci mogę doradzić? postać w Hordzie na serwerze Burning Legion
:D:D Trolle FTW! Warlock FTN (For the Noobs) =)


Sam jesteś lamusek ;P ze swoim hunterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na YT podejrzałem fajny filmik i wiem już jak skutecznie rozprawiać się z farmbotami! Zawsze zabijamy peta, bo potem i hunt padnie, po kilku kilach peta on ucieknie a hunt(bot) zostanie i będzie kontynuował swoją "prace" a wiadomo bez peta dużo nie zdziała i te dedy będzie z chwili na chwile coraz częsciej zaliczał a jak straci 100% durability... :) już nic nie ufarmi XD Raz jak widziałem takiego to dziada ubiłem ale zabiłem samego hunta a nie wpadłem na to że moge "dotkliwiej" skurczybyka oskubać ;P Aha, ostatnio jakoś ich się tak mało zrobiło... ale spamboty skutecznie wyrównują poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sposób nie skutkuje w ogóle - boty mają to tak zautomatyzowane, że jak tylko zaczniesz bić mu peta, to ten zacznie go leczyć, a kiedy już go zdołasz zabić (co notabene potrafi przyprawić o szewską pasję w przypadku kiedy grasz warlockiem lub inną klasą do zadawania wolnego dmg) to natychmiast go wskrzesza i farmi dalej... Jak tylko zginie, to też automatycznie albo biegnie do ciała i się wskrzesza.

Niestety nic na to nie poradzisz - najskuteczniejszą metodą jest po prostu zareportowanie go do GMa i olanie go, inaczej wszelkie próby dokuczenia mu skończą się tylko na niepotrzebnej stracie czasu, a właściciel bota i tak wiele nie straci (jeszcze się wkurzy, zaloguje na maina i zacznie ciebie kampić, albo ktoś zacznie go bronić myśląc "omg pvp, for teh allianz!!1", bo tak już miewałem nie raz :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:40, Budep napisał:

www.tnb.pl tutaj stworz stronke i "z bani"


heh luknąłem na stronkę, dałem Załóż własną stronę WWW no i "Internet Explorer cannot display the webpage" (mimo, że używam mozilli :P)... Już od wczoraj tak mam i nie wiem właśnie czy tylko u mnie tak jest czy u innych to samo

PS. czy mi sie zdaje, czy większość z was gra Ally? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WW pytanie już nieważne :p Poszperałem tam i znalazłem www.bnx.pl niczym nie różniące się od www.tnb.pl (tylko tym, że działa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:15, Tieru napisał:

Ile można miec maksymalnie Latency ?? zeby nie lagowalo ??

do 300

Co do profesji to graj kim chcesz, jak chcesz mieć spokojny start pograj sobie albo Hunterem albo Warlockiem. Wbrew obiegowej opinii że wojownik w MMO jest najprostszy w WoW-ie jest inaczej, tankować trzeba umieć, trzeba być cały czas na bieżąco ze sprzętem żeby albo nie obrywać albo nie zadawać śmiesznych ilości dmg.
Rogal hmm nie grałem dużo ale na początku możesz mieć problemy.
Mag może być fajnym wyborem jeśli pójdziesz we frost expienie nie będzie problemem.
Prist jest fajny, jeśli pójdziesz w shadow będziesz łatwo solował mobki ale gorzej będzie z grupami do low instancji, jak pójdziesz w holy to expienie może być nieco wolniejsze ale będzie łatwiej o party.
Druid hmm klasa do wszystkiego przy czym najbardziej ceni się restoration i feral na misia.
Pally nie grałem to się nie wypowiadam.

Delis niestety trzeba krzyczeć no chyba że chcesz mu tłumaczyć jak robić np MC lub BWL ? niech gra sam to będzie miał większą przyjemność z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 09:08, L33T napisał:


Delis niestety trzeba krzyczeć no chyba że chcesz mu tłumaczyć jak robić np MC lub
BWL ? niech gra sam to będzie miał większą przyjemność z gry.


A czy ja zabraniam krzyczeć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się