Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 16:07, hammerfall87 napisał:

> Ale co musze zrobic zeby móc grać -.-
> W końcu zapłaciłem za pre-paida...


a kupiłeś gre?


A widziałeś na archiwum płatności "free month"? to chyba oznacza ze kupilem!
Ale chyba znalazlem przyczyne problemu, wczesniej jak gralem na trialu to mialem klienta US, teraz mam konto Eu, sproboje przyinstalowac klienta z US na EU i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:24, SoieR napisał:

pff... dlaczego ludzie nie czytaja instrukcji... ba na pudełku nawet pisze... dlaczego, dlaczego,
dlaczego... ;P


bo po angielsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedynym przydatnym addonem jest Cartographer;P Hehe wyobrazam sobie jak przez obrazki sobie nie moze naprowadzic peta na roque za soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:47, Delis napisał:

e tam, napewno wygodniej sie gra bo nie musze kursorem machać po całym ekranie :P

Za to musisz się spocisz, gdy wytężasz wzrok żeby zobaczyć swoją postać, w dodatku jest to przygarbiony, brzydki Troll xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:47, Delis napisał:

e tam, napewno wygodniej sie gra bo nie musze kursorem machać po całym ekranie :P


Każdy gra tak jak lubi, twoja sprawa :) Ja jednak takowe UI postrzegam jako niepotrzebne zapychacze ekranu gry - im więcej informacji i pierdół na ekranie, tym bardziej psuje to komfort gry jak i samą grę, a już na pewno znacznie utrudnia PvE/PvP zamiast je ułatwiać. Widywałem też na prawdę piękne i stylowe UI (minimalistyczne i pięknie, logicznie poukładane), ale trzeba przyznać, że na sklecenie takiego UI nie tylko trzeba poświęcić dużo czasu na szukanie odpowiednich addonów, ale także mieć pewne umiejętności w grafice komputerowej (żeby dorysować sobie niektóre elementy interfejsu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:34, Delis napisał:

Huh, rasistów tu mamy? oO


Brzydki, śmierdzący, garbiasty, parszywy, szkarłatny, ochydny, kolorowy, przygłupi. A co? Właśnie opisałem trolla w kilku słowach :) Nie to co mój ładny, wysportowany i wygolony Belf ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:54, Szczur22 napisał:

Nie to co mój ładny, wysportowany i wygolony Belf ;>

Zapomnialeś o "pedalski" :P


Taki żart :) I tak każdy wie, że gram Undead Warlockiem, a ten wcale urodą nie przebija aż tak znacznie trolla, aczkolwiek garba ma wyższej klasy niż troll, a z jaką gracją się porusza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem do wyboru jeszcze orka i taurena, ale żaden jak dla mnie do huntera nie pasował :p Jacyś tacy... hmm.. mało ruchawi? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:34, Delis napisał:

Huh, rasistów tu mamy? oO

Tego nie powiedziałem. Dla mnie Troll jest garbatym, szablo zebnym, niebieskim poczwarkiem :P. Jak horda, to tylko Tauren ^^.

Sth' ---> Undead jest klimatyczny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wara mi tu od orków nie ma nic lepszego od śmierdzącego zielonego pysku orka to jest coś i jaki klimat! A przy okazji sprawdza sie teoria kolegi, że ludzie wola grać pięknie wyglądającymi postaciami niż trzymać klimat. Czy odpowiedziałby ktoś na moje wcześniejsze pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem o zrerollowaniu UD warlocka :p A więc parę porad bym poprosił co do lvlowania ;) Myślałem, żeby z początku iść w Affi a na 50 jak już bedzie felguard przerobić się na demo. A może lepiej od razu iść w demo? Albo może destro? I jak często bym spotykał się z whinami jak np. po wygranym duelu "Ur class is noob, play some1 else and i pwn u" ? Czy może ludzie już sie do tego przyzwyczaili? :p I nie chodzi mi o ich power tylko o klimacik :p A zresztą mają być niedługo znerfowani :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz tak jeśli chcesz szybko i efektywnie expić
5/5 Imp Corruption
2/2 Improved Drain Soul
2/2 Soul Siphon
1/2 Improved Life Tap
5/5 Fel Concentration
2/2 Grim Reach
2/2 Nightfall
2/2 Improved Life Tap
1/1 Siphon Life
1/1 Amplify Curse
3/3 Empowered Corruption
5/5 Shadow Mastery
1/1 Dark Pact
5/5 Contagion
2/2 Improved Howl of Terror
1/5 Shadow Embrace
1/1 Curse of Exhaustion
1/1 Unstable Affliction

Potem polecam iść w destro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się