Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To ja mówiłem żeby nie krzyczeć, bo muzyki nie słyszę:P

Dobra, a teraz na serio - Tieru, wybierz sobie najładniejszą postać, a na forum przychodź z poważnymi problemami xD. Nie musisz się pytać o wszystko po kolei, w tą grę, mimo że to MMORPG można też grać samemu. A jak nie lubisz samemu, to możesz się ludzi w WoWie zapytać? Będzie szybciej, bez problemów i dostaniesz(może) w miarę konkretne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:43, SoieR napisał:

Teraz to więcej ludzi jest hordzie ( w głównej mierze dzięki belfom )


No nie wiem... wszyscy smęcą że jest plaga blood elfów, a u mnie na serwerze - jak widzę 10-ciu hordersów na BG to nigdy więcej niż 2 blood elfów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:18, SoieR napisał:

Bo nie na każdym tak jest choć... no w każdym razie zacytuję jednego z użytkowników innego
forum "(...) ale kto nie ma belfa alta..." :D


Ja nie mam i nie zamierzam. Wole magów lub shadow priestów :) Jakoś leczenie mnie ni ekscytuje, wole porządnego fireballa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:18, SoieR napisał:

Bo nie na każdym tak jest choć... no w każdym razie zacytuję jednego z użytkowników innego
forum "(...) ale kto nie ma belfa alta..." :D


Ja mam o/ Ale głównie dlatego, że chciałem spróbować paladyna (zacząłem jako female belf, ale stwierdziłem że zbroja i potężny dwurąk do takiej drobniutkiej istotki nie pasuje ani trochę :P), teraz bym się długo nie zastanawiał nad kasacją postaci, gdyby mi brakowało miejsca, bo ani paladyn mi się nie podoba (totalnie się nie nadaje do PvP i PvE, chyba że w formie healera :/), ani ten belf z gejowatym sposobem poruszania się (serio, to jedyna rzecz do której się u belfów przyczepiłem) ;P Co więcej, mam pewne plany i zamierzam w następnym dodatku grać belfką roguem - a co mi tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo belfy to głównie klasa dla cloth casterów. Rogue i paladyn zostali wrzuceni tak trochę na siłę (hunter jeszcze pasuje, elfy od zawsze nieźle sobie radzą z łukami). Jak na ironię, tylko belfy mogą być paladynami w hordzie (no, paladyni jeszcze ujdą, z paladynkami już gorzej). W sumie ta cała sprawa z belfami paladynami jest tak naciągana, że równie dobrze mogliby podpiąć tą klasę pod taurenów :P. Tylko pewno dużo by się wtedy gadało o świętych krowach.

Co do samych paladynów, no cóż - tak jak z każdą inną klasą - trzeba się nauczyć grać :) Tank do wielu mobków naraz jest z paladyna fantastyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 02:26, Sth`Devilish napisał:

(serio, to jedyna rzecz do której się
u belfów przyczepiłem) ;P Co więcej, mam pewne plany i zamierzam w następnym dodatku grać belfką
roguem - a co mi tam?:)

Paladyn może być też main tankiem, a po patchu 2.3 będzie jeszcze lepiej. Gorzej mu odzyskiwać aggro niż wojownikowi, ale lepiej sobie radzi z tankowaniem grup mobów, w walce z bossami również też się sprawdza. Chodziłem już na Kara z palkiem jako main tankiem, a wojownikiem jako offtankiem, więc trochę wiem na ten temat, ale prawda jest, że np. paladyn retri jest przydatny głównie do levelowania. Nawet na areny palkowie chodzą w większości jako healerzy. A przecież nie taka jest "ideologia" tej klasy, że się tak wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem ^^. Mam addon X-Perl, wszytko ładnie wygląda, ale np. grając hunterem i zarzucając na przeciwnika serpent sting czy hunter mask, nie widze ich pod ikonkom moba tak jak to jest w domyslnym ustawieniu (tzn. bez addona). Nie widze nic, tylko HP i mane, żadnych enchantów, buffów na mobie. Jesli ktoś może mi to wyjasnić, powiedzieć co zaznaczyć w addonie będę wdzięczny.
Szukam i szukam tego w opcjach od kilku dni, ale poległem, nie dam rady tego znaleźć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakładka Target=>i zaznacz big buffs (przy okazji pokaże też debuffy)
Edit: Zawsze możesz wywalić folder wtf i ustawić wszystko jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobitke belf jeszcze jako tako ujdzie zwłaszcza jako caster, ale juz "facet" to ... śmieje się jak poj** (z resztą panienka też ale i tak lepiej od samca belfów), podskakuje jak translestyta a wygląda jakby go prosto z parady równości wyciągnięto... trzeba być "mocnym" żeby takims czymś grać. Ich stolica za to mi się nawet jako tako podoba i te tereny początkowe. O ile szamani dreanei są raczej nawet w zgodzie i dobrze włączeni do świata (kult sił natury itd.) to pal jest juz "drobnym" przegięciem (przecież bycie paladynem to nie tylko "bitka" ale i wiara, co można też zauważyć po skilach i takentach, więc jak torturowanie naaru ma to wszystko zapewnić? - tyle rp na ten temat), no ale skoro ally dostali szamka to horda też musiała dostać palka, a że innej możliwości nie było (bo co trupka czy trola :D), tyle że mogli się troche przyłożyć do tej bajeczki a nie jakieś tandetne opowiadanie wymyślone chyba 5 min przed ukończeniem gry. No, ale zobaczymy jak teraz blizz będzie się tłumaczył z dk działających na służbie ally/hordy (a może nie koniecznie do końca np. tak jak locki) pozostaje tylko czekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie paczka od gram.pl z WoWem. Otworzyłem ją. Na okładce instrukcji WoW-a znalazłem Authentication Key. Na stronie www.worldofwarcraft.com próbowałem 15 razy "upgradować" moje konto trial na pełne konto, ale za każdym razem wyświetlał się komunikat "The authentication key you have entered
is incomplete. Please check the key again for any missed characters "
. Czy coś robię źle? A może trial musi się skończyć, zanim będe mógł wpisać kod. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się