Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2010 o 23:38, pkapis napisał:

Paladyn i bez tego może solować sporo elit wyższych poziomem.


Ale nie na wczesnych poziomach :) Wtedy potrzeba właśnie ogromnego powera, jaki daje 2-Hander Heirloom z Crusaderem. No i oczywiście nadal nie polega to na mashowaniu klawiatury (sarkazm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 23:46, Azvar napisał:

> Paladyn i bez tego może solować sporo elit wyższych poziomem.

Ale nie na wczesnych poziomach :) Wtedy potrzeba właśnie ogromnego powera, jaki daje


Jakie uważasz za wczesne? :-) Jak mówię, te questy końcowe u Draenei zrobiłem mając ok 20-go poziomu z questowymi rzeczami. Jasne, dwuręczny toporek z +7 do obrażeń robi dla niskopoziomowej postaci znaczną różnicę. Wiem, mam taki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i robiłeś je z taką różnicą, gdzie elity są na czerwono kolorkiem zaznaczone, czyli znacznie wyżej od ciebie levelem? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są prawdziwe grupówki, wiem bo sam je robiłem niedawno. Jest bodajże 5 questów zaznaczonych jako group, z czego 4 to "go to x" lub "use y", a przy ostatnim (gdy faktycznie walczysz z elitami) sam masz elitę-npc, który za Ciebie może tankować i do tego podleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Właśnie chce wrócić do WoWa bo zakupiłem laptopa. "Bardzo chce". Ale muszę ściągać te patche. I tutaj jest problem. Co jakiś czas pojawia mi się problem z zaporą. Nie wiem czy to spowalnia dowload. Ale ciągle restartuje downloadera. No i tutaj próbowałem zezwalać zaporze na downloadera i nadal pojawia się problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 19:54, Szejku napisał:

Jestem tanadinem mam lvl 59:

to jakaś nowa forma retardina? ;(

Dnia 21.03.2010 o 19:54, Szejku napisał:

hp-4,357
armor-5322
defense-331
dogde-13,71%
pary- 6,46%
block-8,48%

chce zacząć raidovvać ;p

fajnieeeemaszzzz tylko....

Dnia 21.03.2010 o 19:54, Szejku napisał:

co myślicie o tych statystykach

myśle że samemu raiduje sie dość cieżko i lepiej jest dobić do 80 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 21:55, Azvar napisał:

0.27 sek na google: http://wow.zuggaming.com/2008/10/03/wotlk-profession-specific-bonus-perks-summary/
(ale liczby chyba ciut nieaktualne, o ile pamiętam podniesiono je w którymś z patchy).


Już tak nie zarzucaj czasem z google;-) Zwyczajnie źle szukałem;-)
Nie mniej dzieki za pomoc bardzo mi to wyjaśniło wszystko;-)
Jeszcze pytanko, jak usunę daną profesję np. skining to bonus też znika yup?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 11:56, DragonLord napisał:

To nie są prawdziwe grupówki, wiem bo sam je robiłem niedawno. Jest bodajże 5 questów
zaznaczonych jako group, z czego 4 to "go to x" lub "use y", a przy ostatnim (gdy faktycznie
walczysz z elitami) sam masz elitę-npc, który za Ciebie może tankować i do tego podleczy.


No właśnie o ostatnim (a w zasadzie dwóch, bo przy okazji robi się quest na ubicie 2x10 elit) mówię. One nie są proste mimo tego NPCa. Magiem robiłem je na poziomie jakoś 30+ i miałem problemy - przy czym nie ze względu na to żeby mnie bili za mocno, tylko dlatego że mi mana schodziła szybko a NPC co chwila pakował się w nowych przeciwników i ciężko było ją regenerować. Szaman z heirloomami też miał lekkie problemy, a paladyn na zwykłym sprzęcie nie potrzebuje tam nawet tego NPCa.
Azvar - O ile dobrze pamiętam miałem wtedy poziom mniej więcej taki jak te elity. Heirloomy oczywiście znacząco ułatwiają życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z milion nazistów wbiło się na Aerie Peak i spamują wszystkie kanały FIX BLUTDURST (chyba im świński serwerek padł) do tego stopnia, że serwer laguje i czat jest kompletnie bezużyteczny. Trwa to już godzinę. Gdzie są GM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak ten Wow uzależnia, normalnie musze zacząć sie kontrolować, bo 26 h w 5 dni to dla mnie jakoś przy dużo ...
myślałem ze spadne z krzesła jak ten wynik na xfire zobaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 23:24, sevrond napisał:

Jezu jak ten Wow uzależnia, normalnie musze zacząć sie kontrolować, bo 26 h w 5 dni to
dla mnie jakoś przy dużo ...
myślałem ze spadne z krzesła jak ten wynik na xfire zobaczyłem


To tylko 5 godzin dziennie. Nic wielkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 23:24, sevrond napisał:

Jezu jak ten Wow uzależnia, normalnie musze zacząć sie kontrolować, bo 26 h w 5 dni to
dla mnie jakoś przy dużo ...
myślałem ze spadne z krzesła jak ten wynik na xfire zobaczyłem


Martwić to się powinieneś dopiero jak pierwszą rzeczą jaką będziesz robić po obudzeniu się będzie przeglądanie Auction House, jak wszystkie posiłki będziesz robić na szybko i jeść przy grze, a przy próbie zaśnięcia będzie ciebie męczyć ochota na zrobienie "jeszcze jednego" (cytat doskonale znany masochistom w WoW) levela/dungeona/BG :) 5h to jeszcze żaden hardcore, to nawet nie jest medicore, powiedziałbym nic wielkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 01:40, Azvar napisał:

Martwić to się powinieneś dopiero jak pierwszą rzeczą jaką będziesz robić po obudzeniu się będzie przeglądanie Auction House,


Shit >.>''

>5h to jeszcze żaden hardcore, to nawet nie jest medicore, powiedziałbym nic wielkiego :)

Zalezy jak dla kogo ;P
Ja wraca do domu czasem o 22, 23 w nocy.. Wtedy takie 5h dziennie to juz zaczyna podpadac pod hardcore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka tygodni temu oglądając staty na XFire wyszło mi ze w ciągu roku (12 miesięcy) grałem w WOWa w sumie bitych 30 dni (po 24h)

Czyli 1/12 życia to WOW, a dla mnie to jest naprawdę dużo

Ale na pocieszenie powiem ze żona ciągle ze mną jest, a ostatnio nawet nie miała nic przeciwko jak kupowałem koszulki i bluzy z JINXa z motywami z WOW''a

Pozdrawiam wszystkich maniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 11:25, Zebek napisał:

koszulki i bluzy z JINXa z motywami z WOW''a


O, zdaj nam relację jak są wykonane, jakie jakościowo, czy nie bledną po praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 11:25, Zebek napisał:

Ale na pocieszenie powiem ze żona ciągle ze mną jest, a ostatnio nawet nie miała nic
przeciwko jak kupowałem koszulki i bluzy z JINXa z motywami z WOW''a


Moja (na szczęście jeszcze nie żona) to idzie ostrzyć siekierkę jak tylko siadam przed kompem. :( Dzięki Bogu, że większość czasu jeszcze mieszkam sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 11:42, Azvar napisał:

O, zdaj nam relację jak są wykonane, jakie jakościowo, czy nie bledną po praniu :)


Materiały z których wykonane są koszulki i bluza są dobre, wykończenia są starannie wykonane
O praniu jeszcze nic nie mogę powiedzieć, bo koszulki dostałem wczoraj

Jeśli mogę coś zasugerować potencjalnym kupującym to bardzo dokładne zmierzenie swoich wymiarów i dopasowanie ich względem rozmiarówki koszulek.

Miałem wiele szczęścia i żona podziela moje hobby choć woli Guild Wars, bo grafika w WOWie wydaje się jej cukierkowa. Ale i tak najwyższa wartość z gier to dla niej stare dobre Diablo

Na początku miała problemu z przyjęciem do wiadomości, że jeśli robię instancję to nie ma żadnych szans na jakiekolwiek oderwanie od PC czy rozmowę, ale teraz wszystko idzie bez problemu bo po prostu niektóre rzeczy mogą spokojnie poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę czy ktoś może mi podać stronkę z jakimiś strategiami rozwoju i grania dla Magów ? Na razie jakoś sam sobie radzę, ale czuje że coś robię źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się