Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 02:46, Astropath napisał:

Pytanie, co Ty robisz, gdzie wchodzisz, że tyle spamu dostajesz na gmail?

I tak mało - kiedyś w SPAMie zalegało mi ok. 1500 wiadomości (które w tym folderze są kasowane automatycznie po miesiącu, czyli to tylko z 1 miesiąca ^^).
Ogólnie mój mail jest wyświetlany na różnych forach/stronach i stąd teraz tyle spamu.
Czasami warto tam zajrzeć (zwłaszcza jak coś do nas nie dochodzi), bo zdarza się, że w SPAMie lądują maile, które spamem nie są ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 08:38, Viitrik napisał:

Czy istnieje jakiś addon, który np. nagrywałby drogę jaką przebywamy, i by ją powtarzał?
;p Wątpie ale zapytam ^^

Powtarzał? Tzn. sam szedł za Ciebie?
Istnieją takie rzeczy, jednak to nie addony, a specjalne programy działające w tle, przy czym są one nielegalne i jeśli zostaniesz złapany na korzystaniu z nich dostaniesz bana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 08:38, Viitrik napisał:

Czy istnieje jakiś addon, który np. nagrywałby drogę jaką przebywamy, i by ją powtarzał?
;p Wątpie ale zapytam ^^


To się nazywa bot. Jest nielegalny i za jego używanie dostaje się permanentnego bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję, grasz od dłuższego już czasu warlockiem, ja od paru lat już nie, ale postanowiłem do niego wrócić (tj w formie alta, niedługo go przenoszę na serwer, na którym teraz gram i postanowiłem go trochę zacząć już levelować) i tu moje pytanie: jakie dwa buildy polecasz do levelowania? :)

Trudno mi się w tym wszystkim teraz rozeznać, chciałbym jeden bardzo dobry build do levelowania (prosty, szybki, z możliwością solowania niektórych elit) oraz jeden do dungeonów (lub ew. jakaś alternatywa do levelowania także), jakbyś mógł jeszcze rozpisać łącznie z glifami to byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy : ja proponuje demonology ponieważ gdzieś w granicach 50 levlela dostajesz felguarda, to jest naprawdę wielki plus i miło się leveluje nie powinieneś mieć żadnych problemów z questami i kilka elit na pewno pobijesz.
Affi jest o tyle dobre ze można farmic xp, brac na siebie duża ilość mobkow, dwie instant dotki a potem tylko drain life
Takze to zależy od Ciebie w czym ci sie lepiej będzie levelowalo, wiem na pewno jedno ze destro do levelowania jest crap. wiec destro odpada na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 17:41, Azvar napisał:

jakie dwa buildy polecasz do levelowania? :)


Do levelowania jako takiego polecam affli.
Najpierw idziemy tak:
http://www.wowhead.com/talent#IbxdbhMho:M

Glyph of corruption - najlepszy imho na tym lv - SB jako insta pomaga w grindowaniu mobów
Glyph of Siphon Life - jak tylko możemy go włożyć oczywiście - to bierzemy. Levelowanie affli lockiem polega głównie na self healingu..

Następnie wkładamy pkt w demonology:
http://www.wowhead.com/talent#IbxdbhMhoZbG0ho:wM

Soul Link - wiadomo obniżamy obrażenia.

Dalej już w affli:
http://www.wowhead.com/talent#IbxdbhMAoiVRhktbG0ho:wM
Generalnie jak najszybciej do UA i Haunt..

Zalety tego buildu - duża przeżywalność. Gra polega głównie na bieganiu między mobami, rzucaniu Corruption + CoA i gdy procnie SB. Moby dobija felhunter.
W tym buildzie nie bawimy się w tankowanie Voidwalkerem. Nie bawimy się w zabijanie 1 moba na raz. To szybki grind, tagowanie mobów i "ucieczka" przed nimi. W razie czego Howl of Terror (insta cast dzięki talentom) i czekamy aż doty dobiją moby.
Dobijać najlepiej Drain Soul''em - dzięki talentowi przywraca manę.
Jedyna różnica - to questy grupowe - tutaj - Voidwalker + drain soul + corruption na celu powinny wystarczyć do wszystkiego.

Minus - UA i Haunta później niż w "czystym" affli. Jednak ja i tak ich praktycznie przy levelingu nie używałem.

Minor glyphy - przy warlocku praktycznie nie mają znaczenia. Ten od drain soula (szansa na 2 shardy na raz) bywa przydatny. Glyph of Water Breathing - jeśli planujesz pływać + jest przydatny na Dreamwalkerze (ICC lol xD).
Generalnie jak minorów nie kupisz - nic się w sumie nie stanie.

Majory niezbędne.. dla 80-tki:
Quick Decay - glif jest genialny i uważany za must have.. ale jak masz dużo haste''a - generalnie przed 80lv nieprzydatny
Life Tap - jw. dobry nawet bardzo.. ALe na 80-tym jak uzbierasz gear. Wcześniej daje tak niewielki boost, że nie warto go brać w buildzie do levelowania..

Destro się IMHO do levelingu kompletnie nie nadaje - to taki mag beż żadnej przeżywalności (nie ma frost novy, nie ma ice blocka itd).
Demo do levelingu też nie lubię - DoTy są słabsze, brak selfhealu z Siphon Life. Podczas robienia questów często będziesz obrywał od mobów - redukcja pushbacku przy drain life/soul się przydaje (Talent w affli)
Jedyne co tak naprawdę dostajesz - to felguard na 50lv. Jednak ja spokojnie większość grupówek solowałem affli z Voidem..

Jeśli idzie o dungeony - to jakikolwiek build - wybierz, któryś ze standardowych buildów locka i po prostu powoli wydawaj pkt. jak tam.
Podejżewam, że tu najlepszy będzie destro - największy burst damage - a w dungeonach moby padają bardzo szybko. Do dungów sprawdź po prostu elitist jerks, weź jeden z proponowanych buildów i tyle.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć, że ta stara postać ma już lvl 70 :P Ale dzięki wielkie, własnie o coś takiego mi chodziło, praktyczne porady z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 03:26, Grodhar napisał:

Nowe wydanie wodza :D

I tak powinni wyglądać orkowie, i tak powinny wyglądać sety postaci! Mam dość cukierkowych
setów :<

wtb odświeżenie wszystkich starych ras ;3
a co modelu trala nie podobają mi się te 2 warkocze i ten dziwny naszyjnik pozatym b ładnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie paliło mi się do nowego dodatku, ale po tym nowym dzisiejszym info na mmo coś mnie wzięło:P Ffs dwa nowe heirloomy? Szkoda, że przez te nudy w wotlk został mi już chyba tylko warrior goblin, worgen rogal do wbicia i nie będzie co levelowć. Fajnie wygląda holy power u palka. Btw zawsze mnie martwi, że undead nie są chociaż trochę podobni do sylvanas. Nawet na tym nowym loading screenie wszystkie razy mniej więcej przypominają odpowiedniki z gry tylko nieumarli odstają http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2010/august/load_easternkingdoms2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 19:32, DemoBytom napisał:

Destro się IMHO do levelingu kompletnie nie nadaje - to taki mag beż żadnej przeżywalności
(nie ma frost novy, nie ma ice blocka itd).


Mi się bardzo fajne levelowało na destro i pomijając krótkie odskocznie eksperymentalne, grałem na tym specu od 10 do 80 levela i tak już zostało. ^^

Przede wszystkim ma własnego tanka i wystarczy uważać, by nie urwać mu moba, w razie czego pozostaje fear. IMO nie ma przyjemniejszego i bardziej efektownego drzewka. ^^

A magiem ginąłem znacznie częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 10:43, Nightdew napisał:

Jakoś nie paliło mi się do nowego dodatku, ale po tym nowym dzisiejszym info na mmo coś
mnie wzięło:P Ffs dwa nowe heirloomy?


Aż dwa! Hełm i płaszcz! Fakt, że nie dostaniemy jakichś nowych modeli, ale za to postać od 1 lvlu będzie wyglądać jak w end-game pre-raiding classicu, a do tego będzie po prostu wymiatać :P Zwróć uwagę na to, że pierwszy porządny hełm dostaje się bodajże po jakichś dwudziestu paru levelach, natomiast płaszczy w classicu w ogóle nie ma za wiele, tymbardziej tych w nieokrojonej wersji (tj pełna długość płaszcza, a nie jakiś chusta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 13:02, Azvar napisał:

Aż dwa! Hełm i płaszcz!


Pytanie czy dostaniemy też nowe chesty i shouldery? Bo jak tak - to levelowanie w 4 (5 z pierścieniem) heirloomach da boosta do expa w wysokości 40% (45%)..

>natomiast płaszczy w classicu w ogóle nie ma za wiele, tymbardziej tych w nieokrojonej wersji (tj pełna długość płaszcza, a nie jakiś chusta).

Płaszcze w pełnej długości lecą z sakiewki za random dungeona. Przy odrobionie szczęscia masz już taki na 15 lv..

Btw.. modlę się by Cata nie wyszło przed eventem halloween-owym.. Tylko tego mi brakuje do "what a strange trip" i 310% mounta..

"The new 310% Speed Flying Mount skill costs 5000 gold to train. People who already own a 310% flying mount get it for free."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 13:12, DemoBytom napisał:

Płaszcze w pełnej długości lecą z sakiewki za random dungeona. Przy odrobionie szczęscia
masz już taki na 15 lv..


Te lecące z sakwy za pierwszy dungeon mają wszystkie identyczny wygląd - moim zdaniem słabiutki - i do tego bardzo losowe staty, czasami zupełnie niedopasowane do klasy. Ale jeśli ktoś wie gdzie szukać, to może spokojnie znaleźć ładnie wyglądające płaszcze dość szybko.

Dnia 14.08.2010 o 13:12, DemoBytom napisał:

Btw.. modlę się by Cata nie wyszło przed eventem halloween-owym.. Tylko tego mi brakuje
do "what a strange trip" i 310% mounta..


Wątpię żeby wyszło. Przecież na becie nawet jeszcze nie można wbić 85-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 13:12, DemoBytom napisał:

> Aż dwa! Hełm i płaszcz!

Pytanie czy dostaniemy też nowe chesty i shouldery? Bo jak tak - to levelowanie w 4 (5
z pierścieniem) heirloomach da boosta do expa w wysokości 40% (45%)..


Obecne hairloomy nadal będą działać, tyle że na levelach 1-80, 80-85 już nie. Ale z tego co mówili będą nowe chesty, shoulder i bronie na poziomy 1-85, ale będziemy je zdobywać w innym miejscu niż w Argent Tournament. Może w Tol Barad (czy jak się ten nowy "quest hub" ma nazywać) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 13:35, Jeggred napisał:

Obecne hairloomy nadal będą działać, tyle że na levelach 1-80, 80-85 już nie.



Cho po postu o to, żeby nikt swoim mainem nie wbił pierwszy raz 85 w jeirloomach, one będą działać dopiero wtedy kiedy na jednej z postaci odblokujesz lvl cap, wszystkie heirloomy na koncie automatycznie podniosą max lvl. Innego sensownego rozwiązania nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 14:29, Grodhar napisał:

Cho po postu o to, żeby nikt swoim mainem nie wbił pierwszy raz 85 w jeirloomach, one
będą działać dopiero wtedy kiedy na jednej z postaci odblokujesz lvl cap, wszystkie heirloomy
na koncie automatycznie podniosą max lvl. Innego sensownego rozwiązania nie widzę.


Raczej będą na stałe 1-80. Żeby alty mimo wszystko za szybko tych poziomów 80-85 nie wbiły, tylko trzeba się było mainem trochę namęczyć i uzbierać te x punktów za rajdy/instancje/pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się