Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2013 o 10:50, Osiol napisał:

> http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/8626882886?page=12
> Fajna dyskusja odnośnie garba u Orków i chęci usunięcia go. Jak ktoś może, to niech
dołoży
> swoje 3 grosze, ja nie mam obecnie opłaconego WoWa i nie mogę się przez to wypowiedzieć

> -.-

Mam nadzieje, że Blizzard nie posłucha tych płaczków, którzy chcą usunięcia garba. Przecież
to jest charakterystyczny element tej rasy! Na wczesny model taurena też płaczą, że za
mało groźny, co też byłoby sprzeczne gdyby zamieć z zrobiła ludzio-bykom wieczne groźne
miny.

Ciekawe od kiedy -.- Orkowie ZAWSZE, w każdym arcie i cinematicu od czasu Warcrafta 2 stali prosto. Nawet unikalne modele w WoWie, jak np. Thrall są proste. W cinematicach z WoWa, Orkowie też stoją prosto, np.
https://www.youtube.com/watch?v=-b8Pb7EYcVw
http://www.youtube.com/watch?v=WchsuwsOUHw (popatrz na Nazgrima)
Nie wiem po jaką cholerę dali Orkom garb w WoWie, skoro nigdy tak nie wyglądali. Większości ludzi się to nie podoba i mam nadzieję, że to zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

na początku tygodnia kupuję WoWa Battlechest na keye.pl za 16zł bo na trzepałem punktów rabatowych jak szalony. Jeżeli ktoś chce to niech wyśle mi tego całego RAFa. Ja to przyjmę, w poniedziałek kupię wowa. Ja będę miał tam szybszy xp czy coś, a wy darmowy miesiąc, tak?

Mój mail to sipso2012@gmail.com (taki sam przypisany do konta bnet), a battletag to: Sipso#2194

Powinno działać, choć kiedyś dostałem od blizza darmowy miesiąc cata, ale wtedy mnie to kompletnie nie interesowało i na koncie status wowa mam "zamrożone". Ale spróbować chyba warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. dostałem aż trzy zaproszenia. Pierwszy był niejaki sebastian, więc od niego zaakceptuję jako pierwsze. Pozostałe też zaakceptuję jeżeli się będzie dało. Ale to dopiero w poniedziałek. Wklejam też fragment maila:


Earn triple the experience* when you''re grouped together with SEBASTIAN.
You and SEBASTIAN will have the ability to summon each other from any point in the world.
For every two levels of experience you earn, you can grant one level of experience to any one of your or SEBASTIAN''s characters of a lower level.
If you purchase 1 month of World of Warcraft game time, SEBASTIAN will get 1 month of FREE World of Warcraft game time.
If you purchase 2 months of World of Warcraft game time, SEBASTIAN will receive an EPIC in-game mount or pet.

Z tego co widzę to dla "zrekrutowanego" zbyt wielkich premii nie ma :P 3x xp tylko z gościem który cię zrekrutował i pewnie darmowe tp z cd na milion lat do tegoż "frienda". Ale przynajmniej komuś załatwię darmowy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 14:08, Sipso napisał:

Z tego co widzę to dla "zrekrutowanego" zbyt wielkich premii nie ma :P 3x xp tylko z
gościem który cię zrekrutował i pewnie darmowe tp z cd na milion lat do tegoż "frienda".
Ale przynajmniej komuś załatwię darmowy miesiąc.

To już taka radosna piramida finansowa, ciebie ktoś wciągnął to wciągnij kogoś... a tak w ogóle wspominałeś że masz stare konto więc czemu starego nie odpalisz zamiast tworzyć nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 14:48, Hubi_Koshi napisał:

> Z tego co widzę to dla "zrekrutowanego" zbyt wielkich premii nie ma :P 3x xp tylko
z
> gościem który cię zrekrutował i pewnie darmowe tp z cd na milion lat do tegoż "frienda".

> Ale przynajmniej komuś załatwię darmowy miesiąc.
To już taka radosna piramida finansowa, ciebie ktoś wciągnął to wciągnij kogoś... a tak
w ogóle wspominałeś że masz stare konto więc czemu starego nie odpalisz zamiast tworzyć
nowe?


Ale ja nie zakładam nowego. Na obecnym koncie blizz dał mi kiedys miesiac wowa po kupnie diablo 3 bodajże. Sam wowa nigdy nie kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 14:08, Sipso napisał:

Z tego co widzę to dla "zrekrutowanego" zbyt wielkich premii nie ma :P 3x xp tylko z
gościem który cię zrekrutował i pewnie darmowe tp z cd na milion lat do tegoż "frienda".
Ale przynajmniej komuś załatwię darmowy miesiąc.


Teleport do frienda ma tylko 30 minut cooldowna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mój genialny plan na wowa za 16zł pękł. Na śmierć zapomniałem, że chcę kupić po prostu nowego Battlechesta, a przecież blizz już dał mi battlechesta jednocześnie odblokowując grę na moim koncie po kupnie Diablo 3. Więc teraz musiałbym kupić zwyczajnego suba, który mimo wszystko za drogi...

A nie prosiłem o wowa wtedy :( I never asked for this. Cóż, trudno. Sorki za robienie nadzei z tym darmowym miesiącem z RAF. Na śmierć zapomniałem, że ten darmowy miesiąc to było tak jak normalne kupienie battlechesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 18:32, Sipso napisał:

Właśnie mój genialny plan na wowa za 16zł pękł. Na śmierć zapomniałem, że chcę kupić
po prostu nowego Battlechesta, a przecież blizz już dał mi battlechesta jednocześnie
odblokowując grę na moim koncie po kupnie Diablo 3. Więc teraz musiałbym kupić zwyczajnego
suba, który mimo wszystko za drogi...

A nie prosiłem o wowa wtedy :( I never asked for this. Cóż, trudno. Sorki za robienie
nadzei z tym darmowym miesiącem z RAF. Na śmierć zapomniałem, że ten darmowy miesiąc
to było tak jak normalne kupienie battlechesta.


Możesz założyć dodać drugiego battlechesta do swojego konta battle.net. Będzie ono działać na tym samym mailu, ale jako "osobne konto". Czyli będzie mieć osobnego suba, osobne dodatki oraz postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? O to w takim razie najs. Dzięki, już miałem rezygnować. Sub jednak dla mnie za drogi, a taki bajer za 16zł to tylko dzień bez obiadu na studiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też dodać sobie konto trial, a potem je po prostu ulepszyć. Będzie kilka ograniczeń, ale zawsze można sobie sprawdzić wcześniej kilka klas (chociaż w wielu wypadkach zabawa zaczyna się dopiero od 20 poziomu), a następnie ulepszyć konto i dalej rozwijać ulubioną postać przez 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu (nie wiem czy dotyczy to wszystkich, czy tylko beta testerów) możemy logować się do gier Blizzarda za pomocą nowej aplikacji battle.net. Aplikacja pozwala na automatycznie zalogowanie się przykładowo w WoW, ale już bez podawania kodu z urządzenia autoryzującego (Blizzard Authentificator), tylko czy to aby nie jest otwarta furtka dla złodzieji kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 10:34, Malevyn napisał:

jest dalej, pyta sie co jakis czas. moze radziej co jest dla mnie wygodniejsze.


Mnie póki co zapytało tylko raz, po rozłączeniu i ponownym logowaniu (manualnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba o zdjęcie tego posta, albo przynajmniej wzmianki o moim gramsajcie. Gramsajta od dawna już nie prowadzę, a większość informacji w poście jest już nie aktualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę czy ktoś mógłby mi wysłać zwój wskrzeszenia? Chciałbym zobaczyć co się dzieje w wow bo dawno mnie nie było...prawdopodobnie wykupie abinament wiec moze odwdziecze sie tym mountem :) .z góry dziękuję.
shadow.templar@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie :)

wybrałem pierwsze ktore dotarło :) ale dzięki :)

emm....moje konto sie nie kwalifikuje...ktos moze mi wyjasnic? nie korzystalem wczesniej a nie gralem od maja...ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się